Uzak olan iliskilerde erkekler unuturmu aldatirmi gozden irak gonuldendemi irak olur

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Fiigen tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : Fiigen
  1. Fiigen

Fiigen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :enbuyukkk:

Arkadaslar lutfen birileri bana soylesin mesafeler aski oldururmu?Gercek seven iki kisi arasinda yasanan bir iliskide mutlaka birinin aldatmasimi gerekiyor?Neden bir kadin beklemesini sabretmesini bilirken bir erkek bunu basaramiyor?Erkeklere aldatmak dahami kolay geliyor yoksa ?Yada aldatma zevkinimi tatmin etmek istiyorlar?Yoksa bu erkekler arasinda alisagelmis birsey oldugu icinmi aldatmadan duramiyorlar?Neden seven bir erkek sevdigi kadini aldatmadan bekliyemiyor?Uzaklarda olupta bir iliski yasanmazmi kiiiiiii bu gecici bir sureligine oldugunu bile bile bir erkek ben aldatirim diyebiliyorsa o erkek nedir ?Cahilmi?sex'e mi duskun? karsindakine saygisimi yok?yoksa sevmiyor sadece vakitmi geciriyor?Yada karsindakini kandirmak isteken kendini kandirdiginin farkindami deyil?? Gercekten seven ve sadik kalan erkekler varmi arkadaslar gunumuzde????????

2. 3 Mart 2009
  3. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bence gerçekten seven biri ister erkek olsun ister bayan olsun aldatmaz... gerçekten seven biri sevdiğinden başkasını aklından bile geçirmez :1no2: geçici bir uzaklığa rağmen ben aldatırım diyosa seninde ona güle güle demen gerekirdi.... günümüzde gerçekten seven,sadık ve engel tanımayan erkekler var yok değil....

4. 3 Mart 2009
  5. angel_

angel_ ♥ Herşey güzel olucak ♥ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bu insandan insana değişir.eğer arada gerçek sevgi varsa hiç bir şekilde aldatma girmez araya.
    Mesela benim sevgilim de benden uzakta ve 7 aydır görüşmüyoruz yüzyüze senağlama.Zormu diye sorarsan. tabiikide hemde çok zor. Çünkü istediğin anda onla dışarı çıkıp vakit geçiremiyorsun. herşey sadece telefonda paylaşabiliyorsun. Arasıra hatta pes ediyorum ben ve artık yapamayacağımı ona söylüyorum. Ayrılma eşiğine geliyoruz benim yüzümden. Ama o bana hep güzel şeyler söyleyip beni teselli ediyor :1hug:.Ve bana böyle davranması da bana güven veriyor. beni gerçekten sevdiğini anlıyorum:asigim:

6. 3 Mart 2009
  7. agathos

agathos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bence bu soruyu yanlış insanlara soruyorsun :) bu erkeklik zaafı sanırım bazı erkekler öyle güzel uyuturki anlaşılmaz bile nasıl aldattığı hiçbir erkeğe güvenmemek gerekir. bunun cevabını kızlar değilde erkekler vermeli bence.

8. 3 Mart 2009
  9. ardeniz

ardeniz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    elbette seven insan aldatmaz diyoruz ama öyle bir zaman geliyor ki artık beni sevmiyor mu yoksa diye kafayı yemeye başlıyoruz mesela. sevmiyorsada aldatabilir düşüncesi baskn gelmeye başlıyor. insanoğlu çiğ süm emmiş. güvenirim ama asla sonuna kadar değil. o nedenle uzaklıkların ilişkiye zarar getidiğine inanıyorum. askerlik için değil bu düşüncem. uzak şehirlerde yaşayanlar için. bence, gözden ırak olan gönülden de oluyor.

10. 3 Mart 2009
  11. Fiigen

Fiigen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Gercekten cok haklisiniz ben gercek seven bir erkegin kesinlikle aldatma deyil aldatma fikrini bile tasimiyacagina inaniyorum zaten ama bunun icin gercekten seven bir erkek olmali sadece seviyorum sandigi bir kadini rahatca aldatabilen erkek cok.Bence mesafeler ne olursa olsun seven biri sevdigine kavusmayi istiyorsa onu beklemesinide bilmeli zaten.Ama su varki biz boyle dusunup kesin kez konusarak ve bazi arkadaslarimizin bunun tam tersi fikirleri bizim bu dusuncemizde soru isareti getiriyor acaba yaparmi gercekten deyip tam emin olamiyoruz.Peki siz gunumuzde seven sadik erkekler var demissiniz bu sadece bir dusunce tabiki varsayim ama boyle bir olaya hic sahit oldunuzmu hic duydunuzmu gercekte olanini???Fikirlerin harika en azindan pozitif dusunuyorsun canim tesekkur ederimmmmm.:nazar:

12. 3 Mart 2009
  13. Fiigen

Fiigen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1hug:Ne kadar guzel bir iliski yasiyorsun en azindan sevdigin erkegin sana sadik oldugundan eminsin.Peki bu 7 ay deyilde bir iki sene olsaydi sence ayni sadiklik olabilirmiydi.Ben inaniyorumki seven birinin zaman diye bir sorunu olmaz her bir zaman farkinda beklemesini bilir ama dedigim gibi bazi arkadaslarimizin cevaplarinda gozden irak gonulden irak kelimesine sanki siddetle katiliyorlar.Bu da bizleri dusundurmuyor deyil tabiki.Canim cok sanslisin bu arada sende pes etme sakin sabret mukafatini bir gun elbet Yuce Rabbim sana gosterecektir.Umarim sevgilinle sonsuza deyin mutlu bir beraberliginiz olur.

14. 3 Mart 2009
  15. Fiigen

Fiigen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.sBak o konuda sana katilmamakta elde deyil ,:)) Evet haklisin bazi erkekler oyle kurnazki hic belli etmeden cok kolay aldatirlar.Ama su var uzakta deyilde yakininda bile olsa aldatacak erkek her an aldatabilir zaten.Ben zaten bu konu uzerinde konustugum bir erkek arkadasim oldu ve onun bazi erkeklerin dusunce konusunda genel bilgi aldim ama ben o dusunceleri curutebilmek adina bu konuya girdim burda herkezin farkli dusunceleri var tabiki bakis acilari daha deyisik mutlakaki.Benim burda bazi arkadaslarimin deyisik fikirleriyle beraber boyle bir olayi yasamis yada gercekte olupta duymus sahit olmus kanitli fikirlerede ihtiyacim varki ve bu hastaligin ilacida siz kk degerli arkadaslarimizda.Cevapladigin icin cok tesekkur ederim canim.Sana katilmamak yanlis olur bir yerdede erkeklere guven her zaman olmaz tabikide bu erkekten erkege'de deyisiyor mutlaka .Tekrar tesekkur ederim canim.

16. 3 Mart 2009
  17. ardeniz

ardeniz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    7 yıldır böyle bir ilişkim var. asla yan yana olamadık tam anlamıyla. bilmiyorum aldatıldım mı ama benim bildiğim kadarıyla hayır, hatta neredeyse ksinlikla hayır diyebilrim. evet ona güveniyorum, bence bu devride bulunmayacak gibi bir erkek. ama diyorum ya canım, asla tam olarak güvenemem ve kesin konuşamam. onun için allah a havale ediyoruz ve bırakıyoruz oluruna. ıraklık konusunda demek istediğim şuydu; kavglar çok oluyordu ama sen alttan kolay alan biriysen bu pek sorun olmaz. uzaklıkkaydirigubbakcemile5

18. 3 Mart 2009
  19. Fiigen

Fiigen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s.Tabiki sizde kendinize gore haklisiniz.Bazi arkadaslarimiz bu fikri onaylamislar gozden irak olan gonulden irak oluyor diye ama neden diye sordugumda bana gelen cevapta her ihtiyac duydugumda yanimda olamiyor ellerini tutup sicakligini hissedemiyorum gozlerine bakip seni seviyorum diyemiyorum onu ozledigimde ona sarilamiyorum vs,vs diye anlatmis gercektende dogru ama su varki baska bir arkadasimizda yazisinda hersey gorecelikli deyildir uzakta olsa onu beklemenin sabretmenin ona kavustuktan sonra gercek ozlemin tadina varir insan bunu yasar ve hisseder demis ve eklemis gercekten sevginizden ve sizi sevdiginden emin olmak istiyorsaniz birbirinize uzak bir iliski yasayin ve gorun.Uzakliklar iliskiyi gonulden irak deyil dahada cok yaklastiran bir duyguyu ortaya cikarmasina sebep olur demis bunu illaki yasayarak anlayin diyede son noktayi koymus.Hic bir fikrim yok gercekten uzak mesafede bir iliski yasamadigim icin yasamis gibi fikir one atamiyorum.Ama sizlerin yorum ve elestirilerinize cok ihtiyacim var ve tabiki boyle duygulari gercekte yasayan kisilerin yasanmis guzel yada cirkin anilartina.Cevabiniz icin cok tesekkur ederim canim.