Uzakdoğu'dan gelen ilaç sonu oldu :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve midia tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Eylül 2009
    Konu Sahibi : midia
  1. midia

midia Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    113
    ...

Son düzenleme: 14 Ocak 2015
  2. 24 Eylül 2009
  3. elvaven

elvaven Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    288
    Ödül Puanları:
    113
    yazık çok yazık :gitme:

4. 25 Eylül 2009
  5. Kumdeniz

Kumdeniz Oğluşum geliyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Lütfen dikkatli kullanın arkadaşlar. Evet bu hap yasa dışı yollarla izinsiz satılıyor. Amerikada yasaklanmış. ıçeriğinde gereğinden fazla dozda efedrin ve subratamin içeriyor. Bu maddeleri kullananların spor yapmaması gerekiyor. Bitkisel diyorlar ama bütün biber hapı siteleri birbirleirnin kopyası. Yabncı dilim az google çeviriyi kullarak yabancı sitelerde arama yaptım. Kullanmayın yasak diye yazılar buldum. Ayrıca iyice araştırın. Kullanıcı yorumları iyi olabilir ama ileride yada şimdi büyük sorunlar olabilir. ANı KALP KRıZı, ANı FELÇ, ANı GELEN BEYıN KANAMASI yapabiliyormuş ki umarım kimseye yan etkisi dokunmaz hasta olmazsınız. Bu ilacı kullanıpta ölen sadece bu haberdeki kişi değil 120 KıŞıNıN ÖLDÜĞÜNÜ OKUDUM. Ölüm olmasa bile yüksek tansiyon hastalığı öbrek karaciğer yetmezliği hastalıkları olabiliyormuş.
    Benimde fazla kilom var. Son 3 ayda 12 - 15 kilo verdim. Diyet ve spor yaptım. Çikolatamı bile yedim. Bir tanıdığım başka br zayıflama ilacını kullanıyor ondan etkilenerek biber hapını aldım.Başım yada biryerim ağrıdığında bile ilaç kullanmam. ılaç kullanmayı sevmiyorum. Biber hapını sadece üç gün kullandım. Doktorumun verdiği başka bir ilacı kullanmaya başlayınca hapı kullanmayı bıraktım. Çok araştırma yaptım. ılaçtan korktum.

Bayanlar çoğunuzun çocukları var yada olacak eşiniz sevdikleriniz var aileniz size birşey olursa üzülecekler. Daha gençsiniz. Sağlıklı bir diyet ve sporla verebilirsiniz. Yaşlıda olsanız fark etmez. Ben her zaman derim ki yaşıyorsak mutlaka bir nedeni vardır. Yapacaklarımız çok. Bunlar için sağlıklı olmalıyız. 10-15 kilo yada 5-6 kilo için hayatınızı sağlığınızı riske atarmısınız?

Sadece uyarmak ve bilgi vermek için yazdım.

6. 25 Eylül 2009
  7. midia

midia Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    113
    ben lotus 100'den yeterince ceken birisi olarak kesinlikle kullanmayin boyle ilaclari derim

8. 25 Eylül 2009
  9. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Yazık olmuş gerçekten...benim eşimin bir akrabasıda bu ilaçlar yüzünden bağırsakları iflas etti
    1 ay hastahanede yattı sonrada vefat etti..
    diyet ve spor ile verilebiliyor bende bir ayda 5 kg verdim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.