Uzakdou ya seyahat...

Konusu 'Tatil Öneri ve Paylaşım Alanı' forumundadır ve darkblue tarafından 30 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : darkblue
  1. darkblue

darkblue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Uzakdoğu ya (Bangkok, Malezya, Tailand, Singapur, Pattaya, Phuket...) gidenler varmı buralara yolculuk yapmayı dusunuyorum fikirlerinize ihtiyacım var.

2. 1 Eylül 2008
  3. soguknevale

soguknevale princesa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende uzakdoğuda japonya ve güney kore ye gitmek istiyorum çok.kısmet inşallah rastgelirim bi gün.

4. 10 Ekim 2008
  5. nerissa

nerissa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben phuket adasina gitmistim.simdi yine izindeyim ve yine gidicem insallah.sana ne konuda yardimci olabilirim acaba.sormak istedigin sorulari yaz yardimci olayim.sevgiler

6. 8 Kasım 2008
  7. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    açlıktan ölmezseniz iyi tabi

8. 26 Aralık 2008
  9. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Mayıs ayında eşimin işi sebebiyle güney kore ye gittik resmen aşık oldum oraya orada yaşamak çok isterdim,şiddetle tavsiye ederim,10 gün öncede eşim malezya daydı orasının da mükemmel olduğunu söyledi,tabi yemek kültürümüz farklı ama birkaç gün değişik şeyler yenebilir sorun olmaz....

10. 6 Ocak 2009
  11. realistic

realistic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Geçtiğimiz ramazan bayramında eşimle Tayland'a (Bangkok ve Pattaya ) gitmiştik. Kesinlikle çok beğendik ve tavsiye ederim. Hatta tekrar uzakdoğu seyahati yapmayı istiyoruz.. Öğrenmek istedğin herhangi birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım.

12. 6 Şubat 2009
  13. minilya

minilya BOND GIRL 007 ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    73
    cnm bende phuket adasına gıtmeyı ok ıstıorum aslında..nasıl bı yer memnun kaldınızmı?bıde ekımde orası sıcak oluo dımı?ayrıca bıze ıkı kısılık tur kaça mal olur?bılgılendırırsen sevınırım cnmcım

14. 28 Mayıs 2010
  15. edihanna

edihanna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    eşim daha onceden malezyaya gıtmıstı ben de hep uzakdoğuyu merak ettığım ıcın gecen hafta sıngapur'a gıttık ve cok hoşuma gıttı,gıtmedn once netten bısıler cıkardım ucakta okurum dıe,genelde 3-4 gun yeter demısler ama nedense bıze yetmedı:)yapacak o kadar cok sey varkı,bı de ınsanları falan cok guleryuzlu ve cana yakınlar,şimidye kadar gıdipte insanlarına hayran kaldığım tek yer diyebilirim:)şiddetle gıtmenızı tavsıye ederım,ve oradan malezyaya ve yakınlarındakı yerlere ucakla 25-30 dolara gıdebılıyosunuz aklınızda bulunsun bızım daha fazla zamanımız olsaydı malezyaya gececektık ama gecemedık,,,

16. 29 Ocak 2012
  17. nellie34

nellie34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

biz de nisanda evlenip balayına gitmek istiyoruz tur şirketi sadece uçak ve oteli kapsıyor ekstralardan korkuyoruz hayat nasıl oralarda?