uzaklaşıyoruz

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve carvelregret tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 1 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    26 Kasım 2013
    Konu Sahibi : carvelregret
  1. carvelregret

carvelregret Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eşim bana bu akşam hiç konuşmayalım konuşursak kavga edıyoruz dedi. bulduğun cozum bu mu pekı dedım? cevab gelmedı. sonra da cocukolmasaydı çoktan gıderdım dedı bana cok koydu bundan sonra senınle karı koca degıl ev arkadaşıyız dedım ağladım dıye bu sefer de ağlamaktan başka bır sey bılmezsın dıyor bı de. nasıl düzelecek bır seyler bılmıyorum. adım adım ayrılığa gıdıyoruz. ve ben salak gıbı adamın tum bu laflarına rağmen ayrılmak ıstemıyorum

2. 26 Kasım 2013
  3. Evridiki

Evridiki Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    149
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok yüz göz olunmuş sanırım.
    İletişimi bile sıfıra indirmek istemesinin altında yatan nedenler
    mutlaka vardır.

Keşke tartışmayı kavgaya çevirmemeyi öğrenip,
    konuşmayı öğrenebilseydiniz...

Ayrıca bir erkek kolay kolay çocuk olmasaydı giderdim demez.
    Eşiniz çok dolmuş anlaşılan...

Son düzenleme: 26 Kasım 2013
  4. 26 Kasım 2013
  5. lluvia87

lluvia87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    160
    Beğendikleri:
    117
    Ödül Puanları:
    43
    Kavga sebepleriniz neler peki?Nasıl bu duruma geldi olaylar?

6. 26 Kasım 2013
  7. carvelregret

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kavga etmeyı bılmıyoruz dıyebılırım. esım kavga ederken her seyı soyleyıp 5 dk sonra sınırı gecıp normmal konuşmasına döner benımkı ıse o 5 dk. sonrasında baslar ertesı güne kadar sürer. oyle yapılardayız. bır dk once kanlı bıçaklı gıbıyken 5 dk sonra bana tv kumandasının pılınden bahsedebılıyor kendı ıstedıgı gıbı yanıt alamayınca da yıne sınırlenıyor.
    artık en ufak bır konuşma bıle kavgaya donuştu. düzeltmek ıcın bır sey yapmıyorsun dıyordum ona hep. o da sen ne yapıyorsun kı dıyordu. gecen sabah ona kahvaltı hazırladım yanında goturmesı ıcın torbaya koydum uzerıne de not yazdım. artık kavga etmeyelim senı sevıyorum dıye. gun ıcınde ne teşekkür ettı ne bır sey. tamam belkı kucuk bır sey bu. dun aksam da uyuyakaldı kaldırdım bende cunku aksamustu uyuyunca gece uyuyamıyor sonra. kalkmadı uykusu cok ağırdır. 1 saat sonra kahve yaptım cıkolata koydum kaldırdım bağırdı uyucam dıye yattı tekrar.sonra da gece 3 e kadar oturdu. ne yapsam yaranamıyorum. bu aksam oturup konuşuruz dıye bır seyler aldım ıccek hazırladım falan. uzun sure telle oynadı sonra da konuşmayalım kavga edıyoruz dedı ıste.

bu aralar en popüler kavga nedenımız annesı ve gecmste olanlar. sen oyle yaptın ben böyle gıbı. artık nasıl duzeltecegımı bılmıyorum. 3 aylık cocugum var sutum kesıldı

8. 26 Kasım 2013
  9. lluvia87

lluvia87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    160
    Beğendikleri:
    117
    Ödül Puanları:
    43
    Siz de eşiniz gibi kavgayı sürdürmeseniz o zaman?Eşiniz bu dönem çok yapıcı olamıyor demek ki.Eminim elinizden geleni yapıyorsunuzdur ama sütünüzün kesilmesine sebep olacak kadar üzmeyin üzdürmeyin kendinizi.Eşiniz 5 dk da normale dönüyorsa siz de onun dediklerini umursamayın.Tartışma başlayacağını anladığınız an kalkın gidin başka odaya başka şeylerle uğraşın.Kavgaları zamanında çok uzattığınız için belki de eşiniz böyle davranıyor.Bir de sürekli geçmiş deşilirse tabi ki o evde huzur olmaz.

10. 27 Kasım 2013
  11. MaRaL_

MaRaL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    618
    Beğendikleri:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    çocugunza uzuldum
    kendinize biraz zaman verin onada tabiki

bugun bi kom$um kadin evi terketmeedigi surece o evlilik ayakda kalir gibi bi$eyler soyledi, sanki biraz hakli buldum
    pes etma ama biraz kendi haline birak bakalim , soyledikleri sinirden mi gerçek fikrimi anlamak için zamaana ihtiyaç var

onun sana dedikelrini bende kocama diyorum sinirlenince ama sinririm geçince nomale dönüyorum, bende az deilim galiba :=)

12. 27 Kasım 2013
  13. carvelregret

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende o kadar doluym kı artık maalesef bende kendımı tutamıyorum. keşke ımkanım olsa evlılık terapısıne fln gıtmek ısterdım.

14. 27 Kasım 2013
  15. lost87

lost87 Uyanalım Gaflet Uykusundn Üye

Beğenildi:
    22
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen elinden geleni yapıyorsun
    Allah kocana merhamet versin...
    bol bol dua et canım.

16. 27 Kasım 2013
  17. fatos56

fatos56 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eger aranızda cozulmesı cok zor bır sorun yoksa bazen erkekler bole sımarık tavırlar sergılerler.esımle aramızda hıc sorun yoktu baktım sureklı bana bagırıyor ben alttan aldıkca bana konusma sus konusmak ıstemıyorum gıbı laflar soluyordu.ortada da bırsey yok ben bıraz uzerıne dustum ısı cozuttu.baktım olacak gıbı degıl sadece ıkı gun konusmadım ve kendısı gıbı davrandım hemen bana neden bole davranıyorsun dedı bende senın davrandıgın gıbı davranıyorum dedım dank ettı bazen gerı cekılmek ıyı gelebılıyor

18. 27 Kasım 2013
  19. myheart1

myheart1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48

sanki beni anlatmışsın gibi geldi. bende eşimle aynı sorunları yaşadık diyebilirim. bizimde sorunumuz geçmişte olanlar ve ailesi idi.
    kendi haline bıraktım. ailesiyle iyi olmaya çalışıyorum. soru sormuyorum.
    toparlanıyoruz galiba. ama çok yoruluyorum. seni de çok iyi anlıyorum.

ama kendini salma bebişin çok küçük :KK43: