Uzaklaşma.....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve TATLIM1988 tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : TATLIM1988
  1. TATLIM1988

TATLIM1988 COK SEVMI$DIM... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar,

cok bahsedim esimle sorunlarimi, sorunlarimiz azaldi biraz olsada ama simdi ben esime karsi hic bisey hisetmiyorum sevemiyorum esimi eskisi kadar. öncede ona karsi buyuk bir sevgim ask vardi kimseyi gözum görmezdi sadece aklimda esim vardi. suanda hic bisey hisetmiyorum ona karsi ne bir ask ne bir sevgi bana sarilmadigi zamanlar öpmedigi zamanlar soruma giderdi simdi soruma gidmiyior yapmasinida istiyorum yatigim zaman sirtimi dönup uyumak istiyorum.
    Esimle gezmeyi yemege gitmeyi cok istiyordum artik istemiyorum benimle gelsede hos gelmesede. Ondan uzaklasmak istemiyorum kendime diyorum senin esin hayati artik onula paylasacaksin, ama olmuyor bazen kendimi zorlayip yanina gidip öpuyorum sariliyorum uzaklasmigim daha cok diye
    sizce ne yapmam lazim

2. 23 Şubat 2010
  3. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    yaşanılanlar ne bilmiyorum ama.
    yaşanmışlılar ister istemez duyguları törpülüyor
    biraz zaman lazım. zaman herşeyin ilacıdır.....

4. 23 Şubat 2010
  5. elg

elg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım belkide yaşamak istediklerini yasayamamısın ve artık yasamaktan vazgecmişsin herseyi oluruna bırakmıssın ümit ettiklern beklentilern artık zalmış kaybolmuş bu geçici bi durumdur inşallah herseye olumlu bak sarılmak istysan sarıl sonuçta eşin senin o umarım cok mutlu olursnboshayallersmile

6. 23 Şubat 2010
  7. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    canım belki biraz uzakşlaşmaya ihtiyacın vardır.yani gerçek anlamda uzaklaşmaya,onu özlemeye.çünkü sonuçta eşlerimizle hep beraberiz ve insanız sonuçta ne kadar sevsekte bazen sıkılıyoruz.bence sen gidebileceğin yerleri bir düşün.mesela annenlere veya bir arkadaşınla takıl birkaç gün.bu sürede kafanı dağıt eşini düşünme bekarmışsın gibi yaşa.kısa bir ayrılık ikinize de iyi gelecektir.
    ha bence sonra da ne yap biliyor musun kaydirigubbakcemile3 bu birkaç günden sonra artık ne zaman eşini özlediğini hissedersen şöyle yeni seksi bir gecelik al bir şişe de şarap.eşinle evde buluşun.sen farklı bir kadın ol ya o gece.güzelce giyin,saçını yaptır,makyaj yap.eşin seni görünce şaşırsın,ne olmuş bizim hatuna desin.sonra sohbet edip,içkinizi yudumlayın.sen o gün çok neşeli ve arzulu ol.sonrada eşini yatağa atkaydirigubbakcemile3 bak sonra soğukluk falan kalıyor mu ikinizde birbirinize yeniden aşık olursunuz :kedi:

Son düzenleme: 23 Şubat 2010
  8. 23 Şubat 2010
  9. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence eşinizden beklentilerinizi bastırmışsınız ve aynı evde iki yabancı olma yolundasınız. sizin kadar eşinizin de düzeltmeye çalışması lazım...

10. 23 Şubat 2010
  11. Cicek86

Cicek86 Varlığın öle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu duygular cok tanidik geldi bana biarada bende ayni seyleri hissetmistim esime karsi buyuk bir ask la evlendik biz birbirimizi yillarca bekledin
    sorunlardan dolayi sogumustum sanirim veya ufak bir depresyon filandi hic birsey hissetmedim o donem ona karsi ama bende gecti umarim seninkide gecer canim hos bir durum degil esin o senin cunku neler hissettigin ck iyi biliyorum insallah cabuk atlatirsin sende