"üzerine adet görme"

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nhlnzf tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : nhlnzf
  1. nhlnzf

nhlnzf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    üzerine adet görme nasıl oluyor. benim adetim 7 gün sürer bu seferki 3.5 gün sürdü ve çok azdı. 4 aydan beri hamile kalamadım acaba iltihapmı var diye adetim başladğından beri maydonoz suyu içtim ama şimdi böyle az sürünce acaba hamilemiyim diye düşündüm mart ayında bebeğim düştü. maydonoz suyununda düşüğe sebep olduğunu duymuştum içime korku girdi. aynı şeyin olmasından korktum gerçi o zaman maydonoz bile yememiştim. evde bir test vardı yedekte durmadan test yapınca yedekte testim kalmış. yatım onu ama bir şey çıkmadı. idrarda kaç günde belli oluyorki. ardım ederseniz sevinirim. kandan baktırmam 1-2 günü bulur. sizden yardım istiyorum lütfen

2. 31 Ekim 2010
    Konu Sahibi : nhlnzf
  3. tugsad

tugsad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşım idrarda hemen belli olmuyo ben de bekleme sürecindeyim test yaptımhafta içinde çıkmadı.Sanırım yeni olduğu için bu hafta iç salı günü gidip ultrasondan baktırcam.Ben de üstüne görür gibi oldum sanki gün içinde kanamam oldu fakat bir gün bile sürmedi sonra normal akıntıya dönüştü.Tanıdıklarımdan duyduğum kadarıyla normal adet gibi üstüne görüp aynı zamanda hamile olanlar bile varmış