Üzgünüm ama sizin morallerinize ihtiyacim var:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sarisinim87 tarafından 7 Şubat 2009 başlatılmıştır.

7 Şubat 2009
    Konu Sahibi : sarisinim87
  1. sarisinim87

sarisinim87 Guest

gunaydin herkeze a.s. benimde derdim baska kac aydir babamin evindeyim
    esimle gorusmuyorum konusmuyorum beni birkez aramadi:1no2: beni unutmusmudur hemen veya dolduruslardan icine nefretmi dolmustur ben ona 1.yil 2 ayimi verdim nisanlilikta icinde hicmi iyi gunumuzun hatiri yok anlamiyorum burda cogu kisinin aldatma konusu var allaha sukurki allahtan korkan bir esim vardi ama onunda kisiligi oturmamis galiba kimsenin lafini dinlemem diyor annesinin soyledigi seyleri diyor bu dinlemek degilmi?:uhm: cocugum olmadi:KK46: konumu acmamamin nedeni belki sizlerdende babasinin evinde olan ve bekleyeniniz vardir galiba?

2. 7 Şubat 2009
  3. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    Erkek bu değişilik kişiklerde kiz ruhundan çoğu anlamıyor üzme kendini o senin unuttuysa sende sil hayatını onu beklemekle geçirme çünkü hayatında yaşanacak güzel şeyleri kaçırırsın. Giden gitmiştir canım sen yoluna bak belki kolay unutamazsın ama ona verecek tek acın onu unutmak. şunu unutma hayatta aşktanda yaşanacak daha güzel şeyler var sağlıkla kal

4. 7 Şubat 2009
  5. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    erkeklerde gurur vardir
    ve kandinlarda gurur olmadigini düsünür hep kadindan bekler
    bak sen aramis olsaydin nasil baliklama dalar evine geri dön derdi
    bu erkekler böyle iste bacim
    40 kere iyi yaparsin bisey demezler
    ama 1 kere kötü yaptimi vay haline
    bence kisiligi oturmamis bir insansa eger degismesini ve seni aramasini bekleme
    ayril demiyorum
    ama cok seviyorsan ara ve konus
    umarim araniz düzelir
    ama aradigin zamanda sana naz yapmaya kalkarsa kesinlikle dönme
    tabi bu benim fikrim karar yine senin canim
    insalla düzelir
    saglicakla kal

6. 7 Şubat 2009
  7. sarisinim87

sarisinim87 Guest

saol derman bacimm gercekten oyle kimi zaman agliyordum ama su an resmen kanim dondu aglayamaiyorum bile resmine bakiyorum icim aciyor ellerimi SImsIki tutmus resimlere konusuyorum burda tuttuugn kadar simdide tutsaydin elimden diyorum ama nafile

8. 7 Şubat 2009
  9. sarisinim87

sarisinim87 Guest

batuhan yok canim ya ben birkere yaptim o hatayi aradim dondum gittim neler yasadim su an yine yapamam o herseyi bendne bekliyor olabilir ama benim gercekten icim aciyor ben ona kole oldum herseyine kostum parasi olmadi ben kattim ise ekmegini surmedigim zamanlar ben ayagina goturdum herseyini ben yaptim baska kimse degil evet annesi dogurmus buyutmus bu onun gorevidir mecburdur ama evlilik hayatini ve ailesini ayri tutamazdi mesela oraya giderdi ben gitmezdim su saatte gelirim derdi gece vakti gelirdi bende yanliz basima otururdum evde beni dusunse kalkar gelirdi dimi2 saate benim aram yok onlarla sende git derseniz eger

10. 7 Şubat 2009
  11. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    anladığım kadarıyla hep sen ilişkiyi ayakta tutmuşsun çocuğun var mı acaba bence aranızda bir bağ yoksa canım unutmalısın ağlama göz yaşına yazık. Gerçekten hayatını değiştirecek fırsatlar çıkar. Hayata pozitif bak belki yol yakınken dönmüşsün.

12. 7 Şubat 2009
  13. sarisinim87

sarisinim87 Guest

senağlamaevet cocuk yok birde korunmuyordum hic istiyordum ama allah vermedi bir bildigi var demek rabbimin. bag olmus olsa bensiz 1 gun duramazdi akli basinda biri olsaydi kimsenin doldurusuna gelmezdi ben bunu ondan beklemiyodum ama o benim babamin evine geldigim gunden bir gun sonra evin kilidini degismis oda onun akliyla degil aslaa evet oylede ama yinede icimden bir ses diyorki mahkemede seninle ayrilmak istemdigini soyler gibi ama sanmam

14. 7 Şubat 2009
  15. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne kadar kolay evlenip ne kadar kolay boşanır oldu insanlar..
    aranızdaki sorunları tam olarak bilmiyorum ama bu kadar kolay gözden çıkaramaz insan "eşini"
    eşinizin "dolduruşa" geldiğini düşünüyorsunuz demekki eşinizde evliliği kaldırabilecek olgunlukta değilmiş..
    bence öss gibi evlenecek çiftlerede sınav yapılmalı,evliliğe ne kadar hazır,olgunluk derecesi vs.. böylelikle sağlıksız evlilikler yaşanmaz..

16. 7 Şubat 2009
  17. nezihemmm

nezihemmm Guest

canım üzüldüm şimdi...boşanma davanımzmı var mahkeme yazmışın?babnın evine senmş gittin peki? yoksa omu sana git dedi?

18. 7 Şubat 2009
  19. sarisinim87

sarisinim87 Guest

evet oyle canim bizim ailelerimizin zamanina bakarsak onlar goz yummus ama bu devirdeki insanlar gelismis istee cikarmis demek akli olsa bir kere arardi.bana kendide derdi evlilik bana gore degilmis.