üzgünüm bi bakar mısınız?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve aslihanxx tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

10 Mart 2009
    Konu Sahibi : aslihanxx
  1. aslihanxx

aslihanxx Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    belki benim ki dert değil abartı takıntı ne derseniz deyin ama beni çok üzüyüor. benim 4 aylık oğlum var normal doğum yaptım ama sinir stres süt veremedim kesildi. şuan iki göğsümden gelen toplam süt bir çorba kaşığı kadar yok her neyse bunu aştım zaten (bazen çok üzülsem ve imrensemde) konuşudur süt veremememdenmidir nedir oğlum bana hiç bakmıyor herkese bakıyor gülüyor bana tepki vermiyor çok fazla doğum sırasında babamızda işten ayrıldı halen evde ondanmıdır nedir çok babacı babasına aşık resmen o önemli değil babası neticede ben kayınvalidemlerle oturuyorum dairemiz ayrı oğlum onlarada çok düşkün ama beni sanki yabancı görüyor nerde hata yapıyorum niye böyle süt vermediğim içinmi varmı benim gibi olan abartıyormuyum ya da ne yapmalıyım bütün bakımını ben yapıyorum ilgileniyorumda ama nafile çok üzülyorum niye böyle sizcesenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 10 Mart 2009
  3. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evet cnm bence cok abartmissin bende ogluma süt vermiyorum ama onunla ilgilendigim zaman cok hosuna gidiyor hep gülümsüyor oglun daha 4 aylik anne baba ayirimi yapacak yasta degilki nerden bilsin o yavrucak ayrimin ne oldugunu kim ilgi gosterirse ona tepki veriyordur sen nasil ilgileniyorsun oglunla ben mesela oglumla surekli egzersiz yapiyorum bu onun cok hosuna gidiyor her gecen gun nelerden hoslandigini daha cok cozuyorum ve hosuna giden herseyi yapiyorum sende oyle yap surekli konus oglunla surekli zamanini ona ayir ve ilgi goster inan bana bu sanada iyi gelecek bebeklerimizin bir gülüsü dünyalara deger bundan daha mukemmel bisey varmi

4. 10 Mart 2009
  5. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    annelerle ve hamilelerle ilgili bir bölüm var konunuzu orada paylaşırsanız daha iyi yardım alabilirsiniz.

bebeğinize oyunlar yapın belki sizinle eğlendiği için daha yakınlaşabilir.

ama bebek psikolojisinden ben hiç anlamıyorum henüz anne değilim. dediğim bölüme bakarsanız sizin için daha iyi olacaktır. kolay gelsin.

6. 10 Mart 2009
  7. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.120
    Ödül Puanları:
    463
    yok yok siz kendinizi fazla üzmüşsünüz. şu anlattıklarınızın aynısını hatta abartısız fazlasını yaşadım. oğlumu sadece 3 ay emzirdim, mastit olunca antibiyotik kullandım ve süt gitti.

neyse, oğlum babasına, annane,teyze, hala kısaca herkesin kucağında keyifle dururdu. bana gelmek istemediğini hissederdim çok üzülüyordum. oysa bütün bakımını ben yapıyordum :) inanın birkaç ay sonra bana o kadar bağlandı ki anlatamam. hele emeklemeye başladığında hep peşimden geliyordu.
    şimdi 2,5 yaşında babasına aşırı bağlı. ee tabi yemek yediren ben, uyutan ben, zorla!! alt değiştiren ben :)) ama gelip boynuma sarılıp öpmesi yetiyor bana:)

siz annesiniz bir kere kokunuz bile farklı. o düşünceleri çıkarın kafanızdan çünkü o sizin oğlunuz, sizi sevdiği kadar kimseyi sevmesi mümkün değil :1hug:

8. 10 Mart 2009
  9. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ayyyyyyyy canım o daha bebek ya düzelir emin ol çünkü sen o çocuğun annesisin ve bütün anneler çok kutsaldır

10. 10 Mart 2009
  11. EU1

EU1 Guest

ah canım çok kuruntu yapmışsın.. minicik bebek annesine tavır alır mı hiç :)
    emzirememekten dolayı hassassın sanırım biraz doğal olarak.. o kadar takma kafana, yine de ilgilen yavruşla; bak nası sever o seni :)

12. 10 Mart 2009
  13. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    canım benim büyük kızımda benden çok babasına ve halasına düşkündü.
    öyleki onların kucağından bana gelmezdi ve ben kızımı emziriyordumdaa.s
    çocuk bu canım kimden ilgi görürse ona düşer.aylık bebekken ayrım yapamazlarki
    büyüdükçe benim kızımın bana düşkünlüğü arttı.halayı nerdeyse unuttu babaya yine düşkün ama sorunca ikinizide seviyorum diyo:1hug:

14. 11 Mart 2009
  15. alevsi

alevsi her şey çok güzel olacak Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    valla anne değilim ve muhtemelen olamayacağımda olursam da eminim bebiş babasına daha düşkün olacak.nedense bebekler beni pek sevmiyorlar:) biraz büyük olanlarıda aşık oluyorlar.bebeğine biraz zaman ver.bazı bebekler hırpalanmaktan hoşlanırlar.kuzenimi ters çevirip hoplata zıplata sevince gülmekten kırılıyor ama bi öpüyüm desem kıyameti kopaıyor bazısıda uzaktan sevilmeyi seviyor dokundurmuyor kendine ne bileyim bebişinin nasıl sevilmekten hoşlandığını çöz derim.