Üzgünüm kızlar tek bir yumurtam döllemniş:(((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve AYCANXIXLAYDA tarafından 10 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : AYCANXIXLAYDA
  1. AYCANXIXLAYDA

AYCANXIXLAYDA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Yumurtalarımdan beşi uygun olgunluktaymış ama tek bir tanesi döllenmiş eğer bir aksilik çıkmazsa yarın 4 te transfer işlemi yapılacakmış..Ağlamaktan gözlerim şişti..Oysa ben anneler gününde güzel haberler alırım diye bekliyordum ama umdupum gibi olmadı..Çok kötüyüm arkadaşlar inşallahh tedavisi devam edenler süper haberler alırsınız..Benim istediğim gibi olmadı..İnşallah sizler güzel haberler verirsinizz

2. 10 Mayıs 2009
  3. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım evet böyle bakınca durum vahimmiş gibi görünüyor ama lütfen umutsuz olma.o bir tane minik mucizen inşallah sana sımsıkı tutunacak ve sağlıkla dünyaya gelecek.böyle düşünelim böyle olsun inşallahhhhhhhhhh

4. 10 Mayıs 2009
  5. sorgusuz

sorgusuz papatya Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili arkadaşım şu an bir düşünsene sana telefon açıp üzgünüz hiç döllenen yok dediklerini.zaten en sağlıklısı tek embriyonu sein içinde tutunup büyümesi benim 6 tanesi döllendi 3 ü transfer edildi ve biri de bölünüp 4 kese görüldü ama kalp atışı duyamadık ve 11. hafta kürtaj olmak zorunda kaldım.ben seni tebrik ediyorum .bu psikoloji ile transfere girme iyi düşün ya hiç döllenmeseydi, o zaman da bari biri döllenseydi diyecektin hadi elini yüzünü yıka ve mutlu ol.hamile kalıp çaçuk sahibi olanlar tek yumurta ve tek spermden hamile kalmıyor mu her şey bitmiş gibi düşünme.bu bir şanş bence sen de şansının farkında ol.bol şanslar..........................

6. 10 Mayıs 2009
  7. hana

hana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tamam ilk bakışta öyle üzücü bir durum gibi geliyor ama sen o minik mucizen için dua et. O kadar yumurta arasından sıyrılacak kadar güçlü ise sana tutunacak kadar da güçlüdür inşallah..

8. 10 Mayıs 2009
  9. AYCANXIXLAYDA

AYCANXIXLAYDA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Keşke olumlu düşünebilsem arkadaşlar...Bunu inanınki sizden çok istiyorumm.Ama kendimi ağlamaktan alamıyorum..Elbetteki hiç olmamından tek olması iyi ama benim şansım çokaz..Üç tane transfer edildi bunlardan biri tutundu diyemeyeceğim..üzgünüm arkadaşlar..Canım çok sıkıldı

10. 10 Mayıs 2009
  11. myocean76

myocean76 Işıl'ım canım kızım benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne yapıyosun sen
    ben tek embriyo ile hamile kaldım şu an 6 haftalık hamileyim kesemizide gördük şükür
    sana 1 embriyo yeterli sen sana sunulmuş şansı şimdiden mahvediyosun hemen kendini topla yoksa bu üzüntünle kendin reddedecen bebeğinin sana tutunmasını
    ve transfer esnasında ben ayetel kürsi okumuştum kendimi hiç kasmamıştım iki saat sedyede sırtüstü yatmıştım hala dinleniyorum sorularını bana sor
    ben e2 hormonum yüksek olduğu halde ilk denemmde hamile kaldım
    kendine gel lütfen

12. 10 Mayıs 2009
  13. myocean76

myocean76 Işıl'ım canım kızım benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaşlar zaten tv cayır cayır bağırıyo tüpte çoğul gebelik başarısızlık diye tek embriyo ne gzl bana tek embriyon oluştu dedikleri zaman ben bebeğimi içimdeymiş gibi hissetmeye başlamıştım ni tekimde bebeğimde onu ne kadar istediğimi hissetti ve bana tutundu
    inanın tüp bebekte başarının % 90ı moral bozmayın ya moralinizi hı allah korusun olmadı ozamn istediğiniz kdr ağlayın
    ama başta ağlayıp şansınızı tapmayin ben buna çok kızıyom
    ben tedaviye başladığım ay adet görmedim e2 hormonum yüksek diye drum benim zıorumla başladı tdviye en kötüsüydü benim hiç yumurtam oluşmmayabilirdi oluşanların hepsi içi boş olabilirdi ama ben olacak düşüncesiyle aleyhiime olan olumsuzlukları lehime çevirdim
    AYÇA sen sanki negatif sonuç almış gibi yıpratıyon kendini ve böle yaparsan üzgünüm ama negatif sonuç alırsın yapma gözünü seviyim

14. 10 Mayıs 2009
  15. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım inş o sana tutunur yıpratma kendını sanıkı çok old tutunuyomukı...........sen umutlu ol bı tane ols ama tutunsun canımmmmmmm...................rahat gır transfere rabbım ol dedıyse olacak ....inş canım ne bellı belkı karnında bölunur bıle..........içini rahat tut ve dua et ..dualarım senınle.........

16. 10 Mayıs 2009
  17. yexsxbxux

yexsxbxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ya canım ne olur üzülme...biliyorum farklı hayal etmiştin...kendine farklı hazılrılamıştın..ama biliyorsun ki hakkaımızda hyrılısı neys eo oluyor canım benim....hem bu öyle düşündüğün gibi kötü birşey değilki...hiç döllenmemesinden iyidir...çok şükür bunada.....:nazar: ben çok kişi biliyorum tek embiroyla hamile kalan hatta doğuranları...sen hiç üzülme,stres yapma....sadece o döllenen yavrunu düşün ve onun sana sımsıkı tutunması için dua et.... dualarım seninle canım...inşallah bebişin sana sımsıkı tutnut ve seni 9 ay boyunca hiç bırakmaz canım.....a.s.

18. 10 Mayıs 2009
  19. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Aycan üzülme ya bellimi olur zaten bize lazım olan 1 tane