Üzgünüm...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve DXUXNYA TATLISI tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : DXUXNYA TATLISI
  1. DXUXNYA TATLISI

DXUXNYA TATLISI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ilk defa bu ay korunmayı bıraktık hamile kalma adına çok umutluydum ama malesef bugün adet oldum çok üzüldüm.Tabi YÜCE ALLAH'IM biliyodur vericeği zamanı ama işte annelik duygusu.ya bişey sorucam hamiş arkadaşlarım çok sık mı ilişkiye girmiştiniz yoksa haftada 2-3 kere yeterlimidir hamilelik için bilgi verir misiniz?

2. 11 Haziran 2008
  3. nazobxuxlo

nazobxuxlo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    şekerim bak şimdi sakın üzülme hatta şansın şimdi daha yüksek ovulasyon günü hesapla ve gün aşırı beraber ol yumurtlama günlerini atlama yada en sağlama ama yorucu adet bitimi gün aşırı beraber ol ama bi ay yorucu olur :)) bu arada istersen erken hamilelik belirtileri sayfasına gel arkadaşlar yardımcı olur

4. 11 Haziran 2008
  5. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    YUMURTLAM GÜNÜNÜ HESAPLA CANIM YUMURTLAMA GÜNÜN OLDUĞU HAFTA BOYUNCA GÜN AŞRI İLİŞKİYE GİRİCEKSİN SONRASI ALLAHA KALMIŞ HEM ÖYLE ÜZÜLMEKTE NESİİİİ OOOOOOOOOO DUR BAKALIM BEN 6 AY DENEDİM SONUNDA HAMİLEYİM ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA. HEMEN ÖYLE ÜZÜLME BELKİ Bİ DAHAKİ AYA ODA OLMASA Bİ SONRAKİ AYA. BU ARADA NE İLE KORUNUYODUNUZ HAPLA KORUNUYOSAN ONUN DA ETKİSİ OLUR Bİ KAÇ AY.yerimseniben

6. 11 Haziran 2008
  7. EU1

EU1 Guest

bak arkadaşım verdiğim bu sitede sana ne zaman ilişkiye girmen açısında yardım olucak

http://www.gebelikrehberi.com/hesaplayicilar/fertilitecalc.asp

ayrı yetten her ilişkiden sonra sıvının dışarı çıkmaması için ayaklarını duvar yada yüksek biryere daya ve yarım saat öyle kal,ilişki sırasında hamilelliğin h sini bile aklına getirme rahat ve istekli ol,her kezin dediğine aldırış etme(hurafelere)kafana hiç birşeyi sorun etme görüceksin 1 yada 2 aya hamile kalırsın.

tabi sağlık sorunu dışında...ben bunları uyguladım ve şuan 38 haftalık hamileyim..darısı senin başına..

8. 11 Haziran 2008
  9. DXUXNYA TATLISI

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yok canım eşim korundu ben hap kullanmadım bana yardımcı olduğunuz içim ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim.

10. 11 Haziran 2008
  11. ECEM2003

ECEM2003 Guest

Ilk Aydan Olacak Diye Birşey Yok Takinti Yapma Hemen Yumurtlama Günlerini Kaçirma Gün Aşiri Ilişkiye Gir Olur Inşallah

12. 11 Haziran 2008
  13. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme bende bi çocuk dogurmama ragmen bi sene korundum ikinci bebeklerimde 5 ay sonra oldu ... allah vericegi zamanı bilir olur inşallah balım allah gönlüne göre versin canım

14. 11 Haziran 2008
  15. yoncagxuxlxuxm

yoncagxuxlxuxm sen büyüksün Rabbim sabır Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım bu sayfaya nasıl ulaşabilirim

16. 11 Haziran 2008
  17. nazobxuxlo

nazobxuxlo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    gebelik bölümüne gir orda alt alta konular var ordan erken hamilelik belirtilerine gel

18. 11 Haziran 2008
  19. DXUXNYA TATLISI

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok teşekkür ederim inş.Allah hepimizin gönlüne göre versin...