Üzgünüm !

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve glsh85 tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : glsh85
  1. glsh85

glsh85 Guest

defalarca bahsettımm yazım kı rahatlayım dedımm ...

belkı sorun bende belkı onda ...

ınsan sevdımı ne yapsa batar mı?

ne kadar kırsa da beni afettım sonradan

ne yasatırsa yasatsın yumusadım hemen

bu bende kı sevgı mı alıskanlık mı dıye düşünür oldumm

ınsan gercekten sevse bu aklından gecer mııı

bazen abarttım evet ama cok bişey ıstemedım kı benn

her telefondan sonra mecburıyetlıkten solenen senı sevıyorumlar degıldı ıstedıgım ..

defalarca anlattım ne ıstedıgımı

anlattım olmadı yazdım satır satır

ama sevgılıı artık napsan batıyor

sevıyorum dıyorum cünku öle bı bız olmuşuzkı her anım sensın her dakıkan her işim her gücüm ama ya sen sıkılmıssın bunlardan ...

evlenen bı sürü arkadasım var burda ılgısızlıkten sıkayet eden

ben sımdıden bunlarda sıkayet edıyorsam evlenınce nolcak

tamam evlendık dıyelımm ıkı ay uc ay guzel sonrasaı ızdırap olcak

bunları mantıklıyken dusunebılıyorum ama gelın görunkii ıstıyorum kı hep o yanımda olsun naparsam yapım onunla yapayımm

üstüne düşmeyım dıyorum olmuyo bı gun ıkı gun duruyor catlıyorum resmenn

ben mutsuzumm !!

ben üzgünümm !!

:çok üzgünüm:

2. 14 Nisan 2009
  3. biricixgxim

biricixgxim tatlı HUZUR almaya geldim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen bazı şeylere bile bile lades diyosun gibi geldi bana...karşı taraf bu kadar üzüldüğünün bu kadar mutsuz olduğunun farkındamı peki?bence farkında olsa sen bu yazıyı yazmıyo olacaktın ..ama ne diyelim hakkında hayırlısı neyse o olsun canım benim..kimse için o tatlı canını üzme sıkma değmez çünkü tatlım......

4. 14 Nisan 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

bılıyo evet mutsuzumm.. anlatıyorum derdımı ama anlamıyo beni ..

saĞol dıleklerın içiN.

6. 14 Nisan 2009
  7. en_da

en_da Guest

canım benim anlattıklarından çok etkilendim bende yaşadım aynı şeyleri hatta belkide daha fazlasını 3 sene eve hapis oldum resmen ailemi karşıma aldım ne dediyse tamam dedim beni hep oyaladı sevdiğini biliyordum ama çok da çektirdi ama şimdi o kadar pişmanımki o günleri neden yaşadım herşeye evet dedim diye niye çektim niye ayrılmadım bana bunları yaşatan insanda diye kendime çok kızıyorum ondan ayrıldığımda yeniden doğmuş gibi oldum hemde seve seve ayrıldım ama inan ki ayrıldığıma çok mutlu oldum rahatlamıştım özgürdüm kesin söylüyorum ayrıl kendin için yaşa ben öle yaptım evlendim çocuğum oldu o kadar mutluyumki allah herkese nasip etsin sanada canım

8. 14 Nisan 2009
  9. glsh85

glsh85 Guest

Allah mutlulugunu daım eder ıns yuvanda ...

pısman olcak hıcbısey yasamadımm sadece mutlu olmak ıstıyorum onunla o kadar

:1rolleyes:

10. 14 Nisan 2009
  11. en_da

en_da Guest

seni şimdi mutlu etmeyen bir insanla ileride mutlu olacağına inanabiliyormusun canım

12. 14 Nisan 2009
  13. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    o sana gereken değeri vermıo demek tatlımmm.. ama senn için çok dğerli.. bence bu değer ona fazla..hiç kimseyi kendinden fazla sevme...

14. 14 Nisan 2009
  15. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    hemen hemen hepimizin yaşadığı sorunlar canım bunlar.
    erkekler bizim kadar ince düşünemediği için basit görüyorlar ilgiyi alakayı bile.
    biz iki kelimeye seni seviyorum derken hayatımızın anlamını yüklerken, o sadece onlar için harf topluluğu oluyor.
    diyorum ki sana seni anlamasını beklersen yaşlanır gidersin bunları düşünmekle.

16. 14 Nisan 2009
  17. en_da

en_da Guest

ben neye pişmanım canım biliyomusun beni mutsuz eden bir insandan neden ayrılmadım diye şimdiki aklım olsa asla o günleri yaşamazdım şu an eşimden dolayı yaşasam kötü şeyler onunlada ayrılırım arkama bile bakmam ama işte bunlar insan hayatındaki tecrübeler

18. 14 Nisan 2009
  19. hawana

hawana Guest

işte kilit nokta burası canım...bence bu cümlenin temelinde 2 nokta war..
    eğer başta aşık olduysanız,senin bu hissettiklerin aşktan sewgiye geçişin sancılı süreçleri....
    ama aranızda aşk olmadan bir sewgi warsa,bu artık işin içine hafiften alışkanlığın da girdiğinin göstergesi...
    mutsuzsun çünkü hala ilk günlerin özlemini çekiyorsun...bu kişisel birşey değil kadınların doğal yapısı..biryerlerde hala sewgi anlamında açlık çekiyoruz ilişkimiz yıllar sürse,hatta ewlensek bile...
    erkekler için bunlar çok sorun değil,onlar aşka sewgiye daha çabuk doyduklarından artık başka şeylere odaklanabiliyorlar,normal yaşamlarına dönebiliyorlar...ilişki içinde erkek ve kadın dawranışlarının farklılığı burdan gelir...
    sana tawsiyem kendini üzmek yerine akışına bırak...bu sorunların kaynağının 2 farklı cinsiyetin doğasından kaynaklandığını bil ve kendini hırpalama...sewgiler :)