Üzgünüm

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve nisan001 tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : nisan001
  1. nisan001

nisan001 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İstanbul'a gidiyor yüksek lisans için. 2 buçuk senedir beraberiz.
    3 hafta önce ufak bir tartışma yaşadık.. tartışmayı çok abarttı. çok gururlu olmama rağmen aradım 3 gün boyunca. açmadı. bir daha aramadım. o da aramadı. bıraktı beni.. ben onu bu kadar severken bıraktı.. yeni bir hayata başlayacağı için eskimiş olanları çıkarmayı seçti hayatından..
    erkekler neden böyle? neden bencil? severken sevileceğim birini bulamayacakmıyım hiç..
    artık aramaz değil mi... arasa da açabilecek miyim bilmiyorum..
    bir yanım onu o kadar özlüyor ki.. ama içime soğukluk girdi artık beni böyle bırakmasını hazmedemiyorum..
    ne kötü bir çelişki bu özlüyorum ama artık onu istemiyorum.
    ne zaman bitecek bu, ne zaman ağlamayacağım...
    bilen var mı

2. 10 Ağustos 2009
  3. esmerguzeli06

esmerguzeli06 esmerguzeli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    biraz daha zaman sabredeceksin seni istemiyorsa gururunu ayaklar altına alıpta tekrardan dönme benimde çok zoruma giderdi aynı durumda olsaydım 2 buçuk sene dile kolay belkide tartışmınız okadar kuvvetliydiki onu yıktı yerle bir etti ondan sonra böyle davranmaya başladı onda hata var ama sende nekadar var onun orasını bilemem az kendini yargıla suçlu hangi taraf tartışma ne boyutta oldu buda önemli allah sabır versin arkadaşım canını sıkmamaya kendine oyalanacak bişey bulmaya çalış belki tek ona odaklandığın uçun bukadar üzüyor seni farklı faaliyetlerde bulunsan okadar dikkate almassın uğraş alanı edin

4. 10 Ağustos 2009
  5. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    2,5 yıllık ilişki şöyle bi oturup karşılıklı enine boyuna konuşmadan bitmez
    en azından 2,5 yılın ve onca emeğin hatrına
    eğer azıcık kıymet biliyorsa adam gibi gelip son kez senle konuşur arkadaşça bitirirsiniz

6. 10 Ağustos 2009
  7. bhr.87

bhr.87 BaHaR Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya seni çok iyi anlıyorum ama klasik erkek tripleri bunlar bana kalırsa mutlaka arar diye düşünüyorum ama bunlar o kadar dengesiz ki tam sen hayatını yoluna koymuş onsuzluğa alışmışken çıkar ortaya herşey alt üst eder..(bizzat kendimden biliyorum eski sevgilim de aynısını yapmıştı :eek:klava:)
    eğer gerçekten bittiğine inanıyosan (tartışma konunuz ne bilemediğim için bişey diyemiorum) artık başka şeyler düşünmeye ve aklından silmeye çalış uzaklık aşka engel değildir çünkü seni arkasında bırakıp yeni bi hayat tercih edecek düşünceye sahip bi insansa da senin uzak durman yararına olur..
    sakın arama da bir daha sen elinden geleni yapmışsın çünkü artık top onda ister arasın ister aramasın kendisi kaybeder di mi ama yerimseniben

8. 10 Ağustos 2009
  9. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    2,5 yıl böyle bitmemeli ya!

10. 10 Ağustos 2009
  11. nisan001

nisan001 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    konuyu bir kızdan açtı.kız ona takılmış.zamanın varsa bişeyler ısmarlayım demiş evet deseydim akşama işin varmı diye soracağından emindim dedi. sinirlendim. neden buna sebebiyet veriyorsun dedim sen mesafe koysan bunlar olmaz dedim. aslında biliyorum onun kızlarla arasına mesafe koyduğunu

tavrına çok sinirlendim.
    orta okul lise dahil çevremde hiç doğru düzgün erkek tanımadım ben. hiç biri adam değildi. sevgililerinin arkasından konuşur onları aldatırlardı. daha önce bir tane erkek arkadaşım olmuştu, ilişkimizin bitmesinin sebebi benden başka birisinin olmasıydı ondan ayrılırken zerre kadar üzülmedim.

onu tanıyınca ya böyle erkekler var mı dedim.sevdim. sevdiğimi de söyledim o da benim samimiyetimden etkilenmiş zaten.arkadaşlığımız başladı.hatalarım olmadı mı oldu , ama özür diledim ve tekrarlanmadı.

o gün tavrına sinirlenince senin flörtöz olduğunu bilseydim yemin ediyorum yanına gelmezdim dedim.
    çok sinirlenmiştim. erkekler konusundaki yaramı biliyor bile bile üstüne basıyordu. ona rağmen o gün yanından ayrılmadım bırakıp gitmek istemedim .kaçmayım dedim tartışacaksak tartışalım. hoyrat davrandı bana o andan sonra. ben de dayanamayıp bana saygılı davran lütfen dedim ve ipler koptu.

12. 10 Ağustos 2009
  13. nisan001

nisan001 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ertesi gün 3 kere aradım açmadı aradan bir gün daha geçti ben yine aradım yine açmadı
    mesaj çektim bir daha arayacağımı zannetmiyorum diye.
    o da cevaben; bu ne pişkinlik hem yanına gelmezdim diye yemin ediyorsun hem de arıyorsun anlamıyorum yazdı
    ertesi gün neden öyle dediğimi açıklayıcı bir mail attım ona yukarıda yazdığımdan daha detaylı.
    olayı an be an tekrar yazdım her safhasında ne düşündüğümü hislerimi anlattım
    sonunda da öyle biri olmadığını biliyorum sadece telkin edilmeyi beklemiştim yazdım
    hayırlısı olsun Allah bizden daha iyi biliyor herşeyi diyerek maili yolladım

o da cevap yazdı sanki mailimi okumamışcasına kendinin öyle biri olmadığını savundu benim geçmişteki hatalarımdan bahsetti(ki telafisi olmayan şeyler değildi düzeltmiştim)
    benim öyle biri olmadığımı anlayamamışsan artık hiç anlayamazsın hoşçakal yazdı

maili aldığımda şaşırdım ben teselli beklerken ayrılık maili geldi ağladım
    hala da ağlıyorum
    bir bardak suda fırtına kopardı
    kendine bile itiraf edemeyecek (hakka girmekten korkan biri) ama asıl sebebin ilk yazdıklarım olduğunu biliyorum.çünkü insanlardan çabuk kopan biri liseye geçerken ortaokuldaki samimi arkadaşlarıyla görüşmeyi kesmiş üniversitedeyi kazandıktan sonra da lisedekilerle...

bana anlattıklarından çıkarıyorum hepsini.şimdi de yükseklisansa gidecek ve geride birşeyler bırakmak istemiyor.

çok kırgınım çok üzgünüm
    tam buldum işte derken...

14. 10 Ağustos 2009
  15. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu yazından sonra şunu bilir şunu konuşurum ben sevgilimle aşırı büyük kavgalar ederim sizinki yanında hafif hemde çok hafif kalır hepte kavgayı başlatan taraf ben üzülen taraf o bırakmayan tarafta o ben özürdilerim aşkım dediğimde ise bana sen bana kıyabiliyon ama ben sana kıyamıyorum dayanamıyorum özürdeileme sen seni çok seviyorum der sizin aranızda soğukluk var seven erkek çok farklı davranır kaçan kovalanır taktiğini iyi beceriyor senin herif benden söylemesi bence aramazdım yüz bile vermezdim buseferde neden kaçan sen olmayasın onun senin peşinde olması bile seni sevdiğini göstermezmi mutlu olmazmısın taktik belli adam yerine koymayacaksın bu erkekler bazen haketmiyo ilgiyi ben bile gerçekten sevgilimi çok seviyorum hemde çok ama yüzverince astarını isterler onun beni sevdiğinde biliyorum ama kaçan taraf kim dersen sevdiğim halde benim kovalayan ise sevdiği halde o sende hangisi ollmak istiyorsan karar ver ve uygula

16. 10 Ağustos 2009
  17. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu yazından sonra anacım bu herif vefasız siktir et kısacası tak sepeti koluna hadiiiii herkes kendi yoluna yaylan diycen

18. 10 Ağustos 2009
  19. EU2

EU2 Guest

seven insan bu kadar kolay bırakabilirmi ya?onun sevgisi bitmiş,sende seni sevmeyen bi insan için yas tutma lütfen..
    adam resmen bahane yapmış,ayrıca seni seveni bulursun merak etme..erkeklerin suyu çıkmadı,dünyadaki tek erkek oda değil..güçlü ol..böyle bi adam için oturupta ağlama

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ağustos 2009