üzüldüm hemde çok...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve eylemonur tarafından 17 Nisan 2010 başlatılmıştır.

17 Nisan 2010
    Konu Sahibi : eylemonur
  1. eylemonur

eylemonur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba;
    benim 2,5 yıllık bir ilişkim var.sevgilim şuanda asker ve 1 ay sonra gelecek...akerden geldikten sonra 6 ay içinde evlenmeyi planlıyorduk...ona göre para biriktirdik falan...erkek arkadaşım çok dürüst ve iyi yürekli biridir.ben ailesiyle tanıştım o benim ailemle tanışmadı ama ablam ve annemin bilgisi var...geçen gün konusurken bana 1 sene içinde evleneceğimizi söyledi...yani uzun zamandır 6 ay diye plan yaparken hayallerimizi 6 ay üzerine kurarken birden bire 1 sene oldu...bende anlam veremedim tabi...beni seviyor bana değer veriyor askerde bile gayet ilgilidir.annesi ve babasının benim için olumsuz bir düşüncesi yok...kendi kendine böyle bir karar almış ve benden onay bile almadı...sen ne düşünürsün nasıl olur falan diye sormadı...daha sağlam bir ilişki olmalıymış ailelerimiz birbirini daha iyi tanımalıymış falan tarzında açıklamalar yapıyor ama ben dinlemek bile istemiyorum...derdim 6 ay veya 1 sene içinde evlenmekte değil...ama ona bu kararı aldıran şey tam olarak ne onu bilmek istiyorum...dün yine tartıştık...atamıyorum kafamdan diyorum lutfen böyle yapma falan diyor.1 sene max. süre belki herşey yolunda gider daha kısa sürede evleniriz diyor...kızlar evlilikten mi korkuyor sevdiceğim?ne yapmam gerekiyor bilmiyorum...yardım ederseniz sevinirim çünkü paylaşacak kimsem yok...

2. 17 Nisan 2010
  3. TheElfOfTheBlackS

TheElfOfTheBlackS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Üzülme bencee..Sana çok değer veriyor belli ki..Maddiyatta elvermiyor olabilir..Erkek ne kadar severse sevsin evlilik deyince daha bir mantıklı davranmaya başlıyor..Benim eşimde hep daha gözü kara davranırdı ama evlilik,düğün sürecinde sürecinde daha ayağı yere basan kararlar vermeye çalışıyor..Bizde o kadar çok erteledik ki..Sözde askerden geldiği senenin yazında evlenecektikk..Askerden geleli 1,5 sene olucak temmuzda anca düğünümüz oluyor..Sıkma canını şimdiden..Evlilik hazırlıklarında epey bunalıyor zaten insan..

4. 17 Nisan 2010
  5. eylemonur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım saol...çok üzüldüm...bugünde aramadı...benim arayabileceğim bir numarada yok...ağladım bütün gün zaten...maddiyatla ilgili sorun yok ama bende oda baya para biriktirdik yani şuanda evlenmeye kalksak düğünümüzü yapar eşyalarımızı alırız...hepsi hazır bi sevgilim hazır deil...zaten çok mantıklı biridir.öyle olmak ister...ilişkimizin olgunlaşması gerekiyormuş...

6. 17 Nisan 2010
  7. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    belki senin ailenle tanışmadığından emin olamıyordur. aile önemli sonuçta

8. 17 Nisan 2010
  9. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım askerlikten dolayı birçok erkeğin olduğu gibi
    sevgilininde psikolojisi etkilenmiş olabilir
    malum çünkü daralırlar,sıkılırlar
    teskere alınca şöyle yapıcam,bunu da yapıcam diye düşünceleri olur
    tahmin ediyorumki
    seninle ilgili bi sıkıntısı yoktur
    sivil hayatını özlemiştir
    çünkü geldiğinde bi müddet bocalayacaktır zaten
    tekrar evinin düzenine alışması,insanlara alışması derken
    zaten bir kaç ay geçecektir.yerimseniben

10. 17 Nisan 2010
  11. TheElfOfTheBlackS

TheElfOfTheBlackS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ağlamaaa:KK43: Askerdeyken ulaşması zor olur..1 ay sonra yüzyüze gelince bu konuyu ayrıntılarıyla konuşur,ortaklaşa bir karara varırsınız..O da askerde şimdi sıkıntı çekiyordur..Hem kendini hem onu üzme derim ben...Biz de ne planlar yapmıştık ama olmadı..Herşeyde vardır bir hayır...Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah..

12. 17 Nisan 2010
  13. eylemonur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah...o istiyorki ailelerimiz çok iyi anlaşsın arkadaş gibi olsun...ya olmassa diyorum hayır ya olucak diyo...büyük bi aile oalcakmısız...ben zaten korkuyorum kaynana dırdırından falan...annesi öyle biri deil ama ne bileyim işte...uzadıkça uzayacak gibi geliyor...bu saat oldu hala aramadı ve bugün çarşıya çıktı...geçen hafta yanındaydım ben...rahat bi yerde askerlik yapıyor yani her asker gibi sıkıntıları yok...bilmiyorum...en azından bana sorması gerekmez miydi?ben böyle düşünüyorum sen ne düşünüyosun? falan gibi ama kendi karar vermiş benimde hemen kabul etmemi bekliyor.

14. 17 Nisan 2010
  15. 23Ocak

23Ocak 13.11.2010 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım asker psıkolojisi çok farklı olabilir..
    bende nişanlıyım eylülde düğünümüz var inşallah,benimkisi askere gittikten sonra 18 mayısta evlilik tarihi alıcam dedi.orda ki durumlar nedir ne değildir bilemiyoruz,ne düşündü de böyle bir karar aldı.ama bence üzülme yazdıklarından da anlasıldığı üzere sevgilin seni seviyor,gelsin yüzyüze görüşün,ailenle bir tanışsın her şey rayına oturucaktır

16. 17 Nisan 2010
  17. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Öyle samimiyet istiyorsa içli dışlı olmak iyi değildir,suyu çıkar.Mesafe şart...

18. 17 Nisan 2010
  19. eylemonur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar moral verdiniz teşekkür ederim...ama içim hiç rahat deil...zamanında ben çok huysuzluk ettim.sroun çıkardım...oda korkuyor evliliğimizde sorun olursa diye...ama mantığını ön plana almış duygularını ikinci plana atmış ve duyguların sahibi benim...kıyamam sana diyor özür diliyor askerden geleyim hemen evlenelim tamam diyor...ama benim derdim hemen evlenmek falan deilki...yaa bilmiyorum bencillik ettiğini düşünüyorum...askere giderken bana yüzük aldı sözüm söz dedi...askerden geleyim 6 ay içinde ölmek var dönmek yok benimsin dedi...beni kaybetmekten hiç korkmuyor sanırım...bide inatçı keçiiii...hep kendi istediği olsun istiyor...canım çok sıkkın...aramadı beni ve dün aglayarak kapattık telefonu...zaten benim rahatsızlıgım var panik atak ve sinüs taşikardi...sürekli nabzım yükseliyor...canım çok sıkkın ve benim bu halde oldugumu bildiği halde aramadı:KK43: