üzülme....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve butterfly 's' tarafından 10 Aralık 2008 başlatılmıştır.

10 Aralık 2008
    Konu Sahibi : butterfly 's'
  1. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    negatif sonuç aldığımda bütün ümitlerim kırılırdı ne kadar büyük bir acı derdim, kahrolurdum.daha acısı da varmış....
    bir sürü olumsuzluklar yaşayarak 4. denememde gebe kaldım.
    21 haftalık hamileyken kaybettim bebeğimi.inanın çok acı.üzüntümü anlatamam.artık bebeğimin bana geleceğine inanmaya başlamıştım.hiç ummadığım bir anda gitti.
    o yüzden negatif sonuca üzülme.gücünü topla yeniden dene.
    Allah hepimize hayırlı hamilelikler, hayırlı evlatlar versin.bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

2. 10 Aralık 2008
  3. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Evet bende öyle ilk tüp bebek denememde hamile kaldım diye herşey bitti gibi odalarını hazırladım kıyafetlerini aldım kaybetmeden 1 hafta önce bebek arabaları araba koltuklarını bile aldım ama olmadı ikizlerim kızım ve oğlum erken bıraktı 5.5 ay dayandılar karnımda, onları hissetmekte güzeldi acısıylada en azından hiçbirzaman aklmda şu olmayacak çocuğu olmadı... Eşimin bir sözü var ben gururluyum evlatlarımla en azından bana çocuğun varmı diye sorduklarında oldu ama kaybettim diyeceğim yaaaaaa işte böyle evlat , görmeden koklamadan alışıyor insan.......

4. 10 Aralık 2008
  5. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya 1 haftadır ben de hastanede yatıyorum haberim yok hiçbişeyden birden görünce şok oldum. Geçmiş olsun,başın sağolsun. Allah sabır versin başka ne denir bilmiyorum ki.

Son düzenleme: 10 Aralık 2008
  6. 10 Aralık 2008
  7. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    allahım en kısa zamanda bu üzüntülerimizi unutturacak inşallah arkadaşlar..
    Buradan bizde hamileliğimizi,bebeklerimizi konuşucaz......
    O günler yakın...ALLAHIM sesimizi duyuyor ve dualarımızı kabul edicek..
    Hayırlı zamanda ve sağlıklı bir şekilde olması dileğiyle...hepinizi öpüyorum...
    .

8. 10 Aralık 2008
  9. EU2

EU2 Guest

sabırlı olmak galiba bu durumda zor olmalı ,ama her üzüntünün arkasında da bi hayır vardır canım bizim sınavımız işte, şükr etmekten başka da tesellisi yok sanırım,allah sabır versin inşallah herşey gönlünce olur.

10. 10 Aralık 2008
  11. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım işallah kısa zamanda tekrar kavuşursun bebeğine ve bu sefer sağlıkla kucaklarsın onu :) Herşey gönlünce olsun...

12. 11 Aralık 2008
  13. Amerikali

Amerikali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    butterfly's canim benim hemserim benim o kadar uzgunum ki basin sag olsun bu da son acin olsun tez zamanda insallah ikiz ikiz hayirli evlatlarin olsun

14. 11 Aralık 2008
  15. EU1

EU1 Guest

micro denemem oldu haziran ayında, ilk...çok garip ve yorucu bi tecrübeydi....test dahi yapamadan erkenden adet olmuştum...o an ne ağır, ne acı bi andı...hiç tatmadığım bilmediğim bi duygunun peşinden kosuyordum...insanın tadını bilmediği şeyi canı çekmez ki....çekiyor işte....geçiyor arkadaşlar herşey geçiyor sadece acı bi tat kalıyor insanın boğazında bi türlü gitmeyen ve bitmeyen....şükür diyoruz buna da şükür...Rabbim sağlık versin umut hep olur o zaman....bana dua edenlere diyorum ki "lütfen benim için sabır dileyin".....sevgiler....Rabbim yolundan şaşırtmasın

16. 11 Aralık 2008
  17. Syucem

Syucem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ne diyeceğimi bilmiyorum.Allah sabır versin başka bi şey diyemeyeceğim kalbimiz dualarımız seninle ve bu acıyı bu şekilde yaşayanlarla

18. 11 Aralık 2008
  19. shenay34

shenay34 Bismillah her hayrın başı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    caım herşeyin hayırlısı...
    allahım vereceği zamanı bizlerden iyi biliyor...
    hiç ummadığımız bir anda....
    umudumuzu ve ininacımızı asla yitirmemeliyiz.bizleri ayakta tutan asli güç inançtır her zaman...
    çünkü yaptığımıza inanmak kendimizi daha iyi hissetmemize yol açacaktır her zaman...:nazar: