üzülsem mi sevinsemmi bilemedim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve livaza tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : livaza
  1. livaza

livaza rabbim sana emanetizz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canlarım başından anlatayım biz 4 yıl önce işyeri açtık başka borçlardan bagkur ödemeye fırsat kalmadı ödemedik birikti birikti derken dağ gibi oldu o yüzden yıllarca dogru düzgün bebek tedavimi olamadım sonra taksitlendirdik ben ödeniyo biliyoken eşim 4 aydır filan ödemiyomuş şimdide taksit hakkımız yanmış tam da bi yakınımızın elinde fazla aşılama içi kullanılan ilaçlardan varmış tüp bebek için almış kendisi ama güzel allahım ona kendiliginden vermiş oda ilaçlar yararsa bana ücretsiz vericekmiş 10 gün sonra elime gececek:çok üzgünüm: bu iki haberi aynı anda aldım kızamıyorum eşime birlikte çalışıyoruz az cok durumundan anlıyorum napcam bilmiyorum karma karışıgım

2. 29 Mayıs 2009
  3. EU3

EU3 Guest

madem bırlıkte çalışıyorsuunuz eşinız neden saklıyor sizden..
    ama genede sevının ilaçlar gelıyormuş..
    dr danışmadan kullanmayın derım ben
    kolay gelsin..

4. 29 Mayıs 2009
  5. livaza

livaza rabbim sana emanetizz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    üzülmemi istemiyor günün gecsin test yaptırmıyor böle cok mutlusun yapma belkle der ama şimdi iyimi oldu salaklaştım iyice hem sevin hem üzül canım bende öle yapcam ilaclar gelsin druma gösterecem yararsa kullanıcam

6. 29 Mayıs 2009
  7. tanger

tanger ben, oğlum ve aşkım Üye

Beğenildi:
    208
    Ödül Puanları:
    163
    canım ilaçları dr göster uygunsa kullan
    madem bebek istiyosunuz eşin neden böle bişeyi sizden saklıyor anlamadım iyi gunde kötü gunde demıyomuyuz evlenırken bence baştan söleseydı sende üzülmezdın çok fazlaa.....