Üzülüyorum ama yapamıyorum...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU3 tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaslar selam, size cok samimice bir olayimi anlaticam, guzel fikirler gelecegine, yapici elestiriler yapilacagina eminim

ben 29 yasindayim (cok yakinda giricem daha dogrusu)
    su anda benle ilgilenen biri var ama ben ondan elektrik alamadim, o ise bana asik olmus durumda. Arkadas olarak konusuyorduk ve ben ona hic umit vermedim ama o bana kisa surede asik oldu. Ben bu durumu farkettim, aslinda o da bunu daha sonra acikca soyledi, ben olabilir mi diye kendimi zorladim aslinda hemen silip atmadim ama bakiyorum bisey hissedemiyorum. Durumumuzu dun aksam acikca konustuk, ben duygularimi ona samimi bi sekilde anlattim, o ise beni kaybetmek istemedigini, bekleyecegini soyledi. Ben bekleme, simdi asik degilim ilerde de olamam herhalde, bir de beni bekleyerek zaman kaybetme, belki bana bakarken baskasi sana bakacak ve sen onu gormeyeceksin bile dedim. Olsun 1 sene gecse bile ne olur benim icin, ben su an seni beklemek istiyorum dedi, baskasina bakmak istemiyorum dedi.

Bulundugum sehirde kar yagdi ve hertaraf buz oldu, ben sabah heryer buz ya nasil yuruycem bakalim bizim sokakta diye laf arasinda konusmustum. Bu sabah erkenden beni almaya gelmis, sok oldum sabah 5 te kalkmis ve 6.30 gibi geldi, koluma gir dedi ve 10 dakkalik yolda servise binene kadar kaymiyim diye sirf gelmis...Mahcup oldum gercekten.

Neyse sonuc olarak ben kendisiyle acik acik konusmama ragmen, gorusmeyelim deme diyor bana ve laf oraya dogru gidince hemen ceviriyor susturuyor beni. Bana aslinda sen bu guzellikle, egitimle istesen yakisikli, arabasi olan seni alip gezdirebilecek, maddi durumu iyi olan birini bulabilirsin dedi, ben de oyle yakisikli degilim, arabam bile yok falan dedi bi ara da...Ben de onemli olan bunlar degil dedim ama dedigim gibi arkadaslar ben ona karsi bisey hissedemedim kendimi zorlamama ragmen.

Sizce gorusmemeli miyim hic, bunu yaparsam cok uzulecek bunu da biliyorum ama yine de yapmali miyim? Aslinda ben de bu yasta yalniz yasadigim icin kendimi cok yalniz hissediyorum, onun bi gunaydin demesi bana iyi geliyordu ama ask anlaminda hoslanmadigim icin de ben de uzgunum

ilk basta olmadiysa bisey sonra da olmaz
    ama o zamanla olur bence diyor bana
    simdi uzulecek ama simdi gorusmeyelim demesem belki ilerde daha cok uzulecek
    onun kendi hayatini cizmesi lazim, bunu da ben aklindayken yapamaz, karsisina biri ciksa benle karsilastirir

benim hayatim belki de yalniz gececek zaten, onun ise kendine uygun biriyle evlenip mutlu olmasi lazim

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Aralık 2008
  2. 25 Aralık 2008
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    birşey hissetmediğinize kara vermişiniz zaten.
    ama ne olursa olsun insan hoşlanılmaktan hoşlanır her zaman. her insanda ilgi arsızlığı vardır biraz.
    sizde ilgi gördüğünüz için, yalnızlığınızda size yakın davrandığı için acaba diyor olabilirsiniz.

ama görüşmeye devam ettiğiniz sürece karşı taraf ister istemez umutlanır.
    görüşmeyi kesmeyelim demiş ama bu şekilde devam ettiği sürece o sizden her zaman bir ışık göme umudunda olacaktır.

kafanızda ölçüp biçtikten sonra bu kişiyle bir ilişkiniz olamayacağına kesin karar verirseniz, bence araya biraz mesafe koyarsanız karşı taraf için daha hayırlı olabilir diye düşünüyorum.

4. 25 Aralık 2008
  5. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bence hayatınızdan direk çıkartın o kişiyi
    Ne yazıkki böyle bir hatayı bende yaptım
    İnsan başta sevemediği birine sonra aşık olmuyor
    Hatta her yaptığı güzel hareketine sinir olursunuz
    ilerde daha fazla kırmadan hiç görüşmeme kararı alın bence
    yoksa sonunda kırılan siz olursunuz , onu kırmamak adına..

6. 25 Aralık 2008
  7. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kesinlikle kurabiye ye katılıyorum. Gerçekten önce hoşgörüyle , belki ben de severimle başlıyor. Sonra yerini sinir olmalara bırakabiliyor. Her yaptığı her söylediği batıyor. Onu daha da çok kırmış oluyorsunuz. Kendiniz de yıpranıyorsunuz , vicdan muhasebelerine başlanıyor. Bence görüşmemek en doğrusu.

8. 25 Aralık 2008
  9. right19

right19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Ne zaman itiraf etti senden hoşlandığını yenimi. Neden soruyorum belki hoşlanırsın sende ondan, sana değer veren biri ne güzel. Ben olsam bir şans verirdim yakınlaşmaya çalışırdım, kaybedersemde en azından denedim olmadı derim. Düzgün insan olduğuna inanıyorsamda eğer kesin o şansı verirdim.:1rolleyes:

10. 25 Aralık 2008
  11. EU3

EU3 Guest

duzgun biri evet ve oyle duzgun kisiyi zor bulurum ama gel gor ki bakinca soyle hic cekici gelmiyor bana :KK43:

12. 25 Aralık 2008
  13. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bence de zorla hiçbirşey olmuyor... sen kendini zorladıkça daha da olumsuz tepkiler vereceksin ; o ise zaman geçtikçe daha da umutlanacak... biraz daha zaman geçsin ... o zaman daha kolay ikna edebilirsin ; denediğine ve olmayacağını anladığına...

o üzülse de daha sonra daha fazla üzülmesinden iyidir...

14. 25 Aralık 2008
  15. nergis_20

nergis_20 SevdiğimLe bir ömür.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    MerhaBa Canım Bence biraz düşünmeLisin...Şimdi aşk yok die hiç oLmuycak değiL...
    Çünkü Benimde Başıma böyLe birşey geLdi ...kardeşimin arkadaşı bizim evimize girip çıkan biri bana aşık oLdu Ve ben ona karşı hiç bişey hissetmiordum..Hergün yoLuma çıkıordu....Ne biLim yanına gittiğimde çiçekLer aLıordu ...bunLar içimde bazı şeyLer uyandırıordu ama sevgi aşk yoktu...Birgün istemediğimi söyLedim Vee Benden uzakLaştı..ama o Kadar çok aLışmışımki mesajLarına yaptıkLarına anLadım ki Sevmişim Ve birgün mesaj attım ona ...Tekrar başLadık şuan 2 yıLdır birLikteyiz...Ve şuanda asKer sevgiLisiyim askerimi bekLiorum ...Bazen sevgi oLmayınca bırakıoruz ama karşımızdaki insanın değerini biLemioruz Bence dene Canım.....Şeniz Denemekten bişey oLmaz...

16. 25 Aralık 2008
  17. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    bu kısım bana ilginç geldi. bu şekilde düşünüyorsa kendini, size layık görmüyor demek ki.çok basit bir şekilde ifade etmiş bir de. ilerde ilişkinizde sorun olsa hep buna yorarak sizi sinir eder gibime geldi(başıma geldi).

bunun dışında; bu kişi de en az 29 yaşındadır tahminime göre.özel nedenler yoksa da; bu yaşa kadar bir adım atamamışsa(maddi olarak), beklentilerinize cevap vermeyebilir.
    zaten duygusal olarak birşey hissetmiyorsunuz, mantık olarak da pek cazip bir kısmet gelmedi bana.

29 yaşınıza kadar beklemişsiniz, güzel ve eğitimli bir bayanmışsınız da. birşey hissetmiyorsanız bu ilişkiye başlamayın bence.

18. 25 Aralık 2008
  19. EU3

EU3 Guest

tesekkurler arkadaslar
    o cok iyi biri
    benim sevmem icin cok cok iyi bir insan olmasi degil baska seyler lazim
    anlatamam ama anlatmasi zor, beklerken heyecanlanmak, telde sesini duyunca icinin titremesi, gozlerine bakamamak, dis gorunusunun cezbetmesi, soylegi her kelimeyi ezberlemek

ama bu yasta bu duygular olmuyor herhalde artık benden gecti

o kendi yolunu cizmeli, ben yalnizliga mahkum bir insanim, guzel olsam da egitimli olsam da, oyle deseler de artik asik olma yasim gecmis bi kere

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.