Uzun ama okuyun, yardm edin... in iinden kamyorum :(((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dideemm tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

12 Kasım 2009
    Konu Sahibi : dideemm
  1. dideemm

dideemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar öncelikle kendimden bahsedim. ben bu geçtiğimiz yaz makine resmi öğretmenliğinden mezun oldum. ama şu an evdeyim atanamadığım için. gelelim asıl meseleye.
    benim okulda başlayan ve bugünlere kadar getirdiğim bir ilişkim var. 4. yılımıza girdik neredeyse. iyi kötü derken bugünlere kadar geldik. ne aşkım benden vazgeçebilir ne ben ondan. 1 ay sonra askere gidio. ikimizin ailesinin de bizim bi ilişkimiz olduğundan haberleri var. ben ilçede oturuyorum. sevgilimin ailesi de bizim burda oturuyodu ama babasının hatası (bunu söylemek istemiyorum) yüzünden apar topar taşınmak zorunda kaldılar. babası burda cezaevinde bile kaldı, çıktı şimdi gerçi. küçük bi yer olduğu için herkes tanıyo biliyo bizi de onları da. planlarımıza göre okul bitince yaz sonuna doğru kendi aramızda söz yapmayı planlıyoduk. bundan anneminde haberi vardı. hatta isteneceğim günün kıyafetini bile aldık annemle. ama taa ki ailem resti çekene kadar...

birgün anneme beni istemeye geleceklerini söyledim. o günden sonra annem 180 derece ters döndü. istemiyorum diye diye beni mahvetti ve tabi istediği gibi de olmadı annem benim çok fazla baskıcıdır. bizim evde babamın değil anemin sözü geçer. ve sonunda ne sözümüz oldu ne aşkımı tanımak için bi adım attılar. e babasının durumundan dolayıdır belki diceksiniz ama onu baştan beri biliyolardı ve asla tepkileri yoktu. sonuçta oğlu seni mutlu etcek diyolardı. mafoldumben

sonuç olarak biz 4 aydır birbirimizi görmüyoz ve bu kadar uzun ayrılığa alışkın olmadığımız için bütün sinirimizi birbirimizden çıkarıtıyoz. sevgilim özel sektörde çalışıyo ve aşırı yoğun olduğu için ne arıyo ne soruyo. öyle koptuk ki sormayın.üniversite mezunu gibi değil evde koca bekleyen bi kızım onlar için. yani onlar öle görüyo. ailem tutucu olduğu için şu an ne beni tek başıma bi yere salıyolar ne onunla görüşmeme izin veriyolar. öyle yıprandıkki çok kötü durumdayız. bir yanda ailem bir yanda hayatım dediğim insan. ilişkiyi ayakta tutmam için sizce ne yapmalıyım. yardımınıza ihtiyacım varrrr mafoldumben
    askere gidecek ve ben onu kucaklıyamıcam aylar oldu görmedim. :gitme:

2. 12 Kasım 2009
  3. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Annen seninle isteneceğin gün giyeceğin kıyafeti alıyor, ama sonra istemem diyor..
    Bence mutlaka bişey vardır bu iişin içinde.....
    KArşı olsa senle elbise alışverişine çıknazdı... Demekki o arada başka bişey öğrendiler ve tavırları değişti..
    Annen sana ne sebep sunuyor, istememesinin sebebi neymiş???

4. 12 Kasım 2009
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    sor ailene neden istemiyorlar

6. 12 Kasım 2009
  7. dideemm

dideemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim o çocukta içimin almadığı bişey var dio. ve sevgilimle annem yüzyüze bile karşılaşmadılar :çok üzgünüm:

8. 12 Kasım 2009
  9. dideemm

dideemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yol göstericek kimse yokmu :KK43:(mafoldumben

10. 12 Kasım 2009
  11. dideemm

dideemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    24 yaşıma giricem ağzımı açtırmıyolar. ısrar ettim etmedim mi sanıyosunuz. ama cevap şu oldu. tamam yarın gelip istesinler hemen. vericez biz seni. işlemlere başlarız hemen. nereye gidicekseniz dendi. bu lafın üstüne sevgilim sessiz kaldığım için bana kızıyo. arada kaldım iice mafoldumben

12. 12 Kasım 2009
  13. dideemm

dideemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ufak bi söz hayalim başlamadan bitti. sevineceğim yerde kahroluyorum. onun ailesine karşı da çok mahcubum. önceden ne zaman geliceklerki diye heyecanlanırdım şimdi sonumuz ne olacak diye düşünüyorum ne yapayım allahım yardım et :çok üzgünüm:

14. 13 Kasım 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ee ne güzel izni koparmışsınız işte

o lafın üstüne senin ne yapman gerekiyordu ? kafamçokkarıştı

4 yıl boyunca ilişkinin olduğunu bilmiyorlarmıydı... yeni mi öğrendiler

16. 13 Kasım 2009
  17. dideemm

dideemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım o izin kinaye söylenmiş bişeydi. hemen evlenin nereye isterseniz gidin diye yapılmış bi blöftü yani. biz hemen evlenmeyi düşünmüyoz. ailem sen madem bizi istemiyon git ne halin varsa gör dedi. yani kısaca beni vazgeçirmeye çalıştılar. ilişkimin ciddiliğinden herkesin haberi var ama bana yaptıkları şu duruma katlanamıyorum. önceden tamam deniyo. yumurta kapıya geldiğinde biz istemiyoz oluyo.
    nerde kaldı benim hayallerim heyecanlarım kimsenin umurunda değil. sevgilim askere gidicek ve ben onu göremeden yolcu edemeden gitcek. mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

18. 13 Kasım 2009
  19. sheker_kiz

sheker_kiz GöNüL YiNe DeRiN YaRaLı!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence aileni de kırma, çünkü kimse onların yerine asla tutamazzzzz