Uzun bir aradan sonra...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve KALB!M tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : KALB!M
  1. KALB!M

KALB!M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.uzun bir aradan sonra ben geldim...bir derdim var...beni tanıyanlar bilir...3aylık evliyim...deliler gibi severek evlendik...recomu bililerle ona olan sevdamı:) buraya kadar tamam...ama evlendiğimizden beri bişeyler eksik sanki...o eski ilgili konuşkan adam gitti yerine bi başkası geldi...artık benimle hiç ilgilenmiyo...beni sevdiğini hiç söylemedi evlendiğimizden beri ben söylediğimde bende diye cevapladı...neden böyle anlayamıyorum.önceden neredeyse eli elimden ayrılmayan adam şimdi sanki zorla tutuyo gibi...bunu söylediğimde artık evliyiz sevgili gibi olamayız diyo...lütfen bana bir akıl verin nasıl davranmalıyım..sabah işe gidiyo akşam geliyo yemek yiyo sonra pc başına geçiyo saatlerce oyun oynuyo...benimle ilgilenmiyosun diyorum...benimle vakit geçirmek istewmiyomusun diyorum saçmalama ne alaka diyo beni fazla sıkma diyo:KK43: neden böyle olduki sanki...ben kendimi biraz uzak tutayım diyorum hani belki sorar neyin var diyede anlar ama yok onu yapamıyorum zaten okadar çok seviyorum ki ona kızamıyorum bile böyle üzülmekle kalıyorum of:KK43:

2. 24 Ekim 2008
  3. emrecemre

emrecemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle hayırlı olsun..evlendiğini bilmiyordum....bunlarla canını sıkma derim ben sana..sevgili olmakla evli olmak farklı şeyler...sevgilinden beklediklerini aynı evde yaşadığın eşinden bekleyerek kendi kendini üzüyorsun...ne kadar seversen sev deli gibi aşık olduğun adamlada evlensen bazı şeyler ruta girince bunlar oluyor işte...seninle daha az ilgilenmesi seni artık daha az seviyor demek değildir..bizde evliyiz bizlerde çok severek evlendik fakat yaşadığımız hayatın stresi sıkıntısı ve bu mücadelede birbirimize daha az vakit ayırır olduk..o yüzden sıkma canını üstünede fazla gitme..sen herşeyin en iisine layıksın....

4. 24 Ekim 2008
  5. Buucuuu

Buucuuu Benim tatlı tüçük yumurtam ☺ Üye

Beğenildi:
    330
    Ödül Puanları:
    113
    Enteresan canım ya. Siz evliliğinizin cicim günlerinde olmalıydınız şu an ama sen dert yakınmaya başlamışsın.

Eşin evlilik moduna girmiş tamam da 20 yıllık evliler gibi davranmanın da bi alemi yok.
    Hem eşin hem sevgilin tabi elini de tutacak sarılacak da

Ama bence sen onun üstüne gidiyorsun. Benimle ilgilenmiyosun gibi kaprisler yapma. Sende kendine bi dünya kur, iliglenme bak bakalım senin aniden kesilen ilginin eksikliğini hissedince ne yapacak.

Mesela kitap oku. Yada tv. izle
    Ama yanına gitme. Neden benimle ilgilenmiyosun deme. Sen üstüne gittikçe o kendisini çeker.

6. 24 Ekim 2008
  7. KALB!M

KALB!M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cemrem ablam benim sağolasın yorum için amaben küçük şeyleri kafama dert eden bi insanım zaten gelde takma :KK43:(

8. 24 Ekim 2008
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.517
    Ödül Puanları:
    363
    Evliliğin hayırlı uğurlu olsun,çok mutlu olun inşallah..:Saruboceq:
    Şimdi; ne şekilde evlendiğini bilmiyorum.
    Biraz borç,taksit varsa belki adam onlara kafa yoruyordur,sana sıkıntısını söylemeye de çekiniyordur..benneyaptımki
    Ayrıca hiç maddesel sorun olmasa bile erkekler de birer insan. Biz kadınlar,nasıl yeni evimize,eşyalarımıza,hatta yabancı biriyle yaşamaya,uyumaya zor alıştıysak onlar da azıcık bocalayacaklar elbet.. :nazar:
    Bence hiç elleme,kendi halinde bırak,sevdiğin ve sevildiğin bir adamla evlendin, zamanla herşey yoluna girer inşallah sakın üzülme..
    Mutluluklar dilerim..yerimseniben:nazar:

10. 24 Ekim 2008
  11. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlı uğurlu olsun canım
    umarım bir ömür boyunca mutlu olursun

yeni evliisniz canım
    bence alışma süresindesiniz.
    arkadaşlarının dediği gibi biraz borç falan varsa
    onunda etkiis olabilir
    sabret derim evliliğiniz tam otursun yerine derim.

12. 24 Ekim 2008
  13. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    evliliğe alışamadı sorumluluk ağır geldi :uhm: olabilir mibenneyaptımki

14. 24 Ekim 2008
  15. KALB!M

KALB!M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim laalecim evet haklısın birde bişey daha var belki size çok saçma gelicek ama ben onu herkesten kıskanıyorum annesinden bile:KK43: biz anneleriyle altlı üztlü oturuyoruz onlarda yemek yiyoruz vs.annesiyle olan iletişimi beni rahatsız ediyor.ona karşı çok ilgili öpüyor sarılıyor rahatsızlığında başından ayrılmıyor ve ben bazı şeyleri eşimden değil annesinden duyuyorum benden önce annesiyle paylaşıyor.dediğiniz gibi kendimi biraz geri çekeyim bakalım nolcak off

16. 24 Ekim 2008
  17. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    hayırlı olsun arkadaşım...
    erkekler belki biraz daha zor alışıyor evliliğe diyelim...
    kafanızı takmayın...ama sakın
    kendinizi uzak tutmayın,nasıl davaranmak istiyorsanız,ne söylemek istiyorsanız söyleyin...
    sevginizi göstermekten,söylemekten vazgeçmeyin... ve pc den mümkün olduğu kadar uzak tutun...
    fazla üstünede düşmeyin derim....
    size ömür boyu mutluluklar diliyorum...
    sevgiler...

18. 24 Ekim 2008
  19. KALB!M

KALB!M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    borcumuz yok allaha şükür