uzun ilişkiye hazır değilim dedi ve gitti. :(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve bepeas tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bepeas
  1. bepeas

bepeas Snow ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar benim sorunum çok büyük yada üstesinden gelinemeyecek bir sorun değil belki ama kafamı çok meşgul ediyor bu yüzden önerileriniz benim için çok önemli. Bir çocuk var ondan görür görmez hoşlandım oda benden hoşlanmaya başladı ve biz baya konuşmaya başladık hatta bana senden hoşlanıyorum ama yavaş gidelim ki ilişkimiz daha iyi olsun falan dedi bende kabul ettim dediği mantıklıydı sonuçta ama sonra bi an geldi uzun ilişkiye hazır değilim dedi ve gitti hala arkadaşız konuşuyoruz falan ben onun bana acı çektirmemek için geri çekildiğini biliyorum çünkü onun annesiyle sorunları var ve kimseye kolay kolay bağlanamıyor ve güvenemiyor ama ben onun bana güvenebileceğini görmesini istiyorum birde şöyle bir sorun varki seneye ikimizde farklı şehirlere gideceğiz büyük ihtimalle, o yüzden de geri çekilmiş olabilir ama bu davranışları beni daha çok etkiledi diğer erkekler gibi aklı kısa ilişkilerde değil ne yapacağımı bilmiyorum nasıl elde edebilirim onu yeniden lütfen yardım edin..:gitme:

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Haziran 2011
  2. 28 Ekim 2010
  3. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.265
    Ödül Puanları:
    238
    Bence bu sadece bahane. Ayrı şehirlerde olup ilşkisini yürüten bir sürü erkek var.
    :kahve:

4. 28 Ekim 2010
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    Ben de bahane olarak goruyorum kusura bakma... insan sevse sevdiginden hic vazgecer mi durduk yere?

6. 28 Ekim 2010
  7. bepeas

bepeas Snow ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yani o bana açık açık söylemedi ben sadece benden uzaklaşmasını nedenini düşünürken aklıma geldi belki şehirlerden dolayıdır diye :çok üzgünüm: sağolun yorumlarınız için

Son düzenleme: 28 Ekim 2010
  8. 28 Ekim 2010
  9. melegim55

melegim55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bence hic üzülme canim benim eski erkek arkadasim aylesi beni istemedi icin ayrildi gercekten beni sevseydi birazmazdi bukadar söz verdine ramen. Hic üzülme bi göz yasin bile deymez bak ben cok üzüldüm agladim hasta oldum hic arkasina bakmadi bile insanlar deyince benim kötü oldumu diyormus banane benden birsey beklemeyin yane demek istedim erkek milleti böyle sen acirsin onlara onlar sana hic acimaz. Birak o üzülsün seni kaybetdi icin o aglasin o aci ceksin degerini bilsin. Senin tak yapcan onu Allaha havale etmek ve kendine cok iyi bakmak. Bak bende halen cok üzülüyorum ama zamanla daha iyi olcam arada bir oluyor tabiki yoruldum agladim günler ama cenabi Allah büyük ve herseyde bir hayir vardir bunu unutma.

Son düzenleme: 28 Ekim 2010
  10. 28 Ekim 2010
  11. bepeas

bepeas Snow ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağol desteğin için benimde en son istediğim şey onun beni üzgün ve güçsüz görmesi bu yüzden arkadaşlığımızı gayet normal şekilde devam ettiriyorum hiçbir şey olmamış gibi selam veriyorum falan zaten baya iyi anlaşıyorduk biz o yüzden zor olmuyor en önemlisi güçlü gözükmek sanırım :teselli:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.