uzun protokol tedavi olanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU2 tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

mrb kizlar uzun protokol tup bebek tedavisi olanlar neler yasadiniz yada yasiyorsunuz
    kullandiginiz ignelerin ismi nedir ve nasil uyguladiniz:uhm:
    ne gibi belirtiler yasadiniz bu sure icinde:uhm:
    ayrica ilk ignenizden kac gun sonra adet oldunuz:uhm:
    ikinci ignenize basladiginizda yumurtlama baskilayici ignenize devam ettinizmi:uhm:

2. 3 Ocak 2009
  3. EU2

EU2 Guest

[COLOR="Indigo"]mrb kizlar oncelikle ben kendimden bahsediyim
    2 yillik evliyiz ve ayin 29.unda uzun protokol ilk mikroenjeksiyon tedavisine allahin izniyle basladik
    bu tedaviye erkek infertilesi yuzunden basladik
    ben decapeptyl ile ilk ignemi gobekten yapmaya basladim adetim olasiya kadar yapmam soylendi insallah adetim cok bekletmez ve zamaninda gelir
    sonrada diger igneme basliycam ismi puregon kalem ignelerden
    ben ignelerden sonra cok halsiz oldum
    cok uykum var mide bulantisi bas donmesi ve devamli tuvalete gitmeye basladim
    lutfen sizlerde bu surecte neler yasadiginizi yazarsaniz birbirimizi bilgilendirmis oluruz
    simdiden tska.s.
    allahim bu yolda olan herkesin yardimcisi olsun[/COLOR]
    a.s.

4. 3 Ocak 2009
  5. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benım tedavım devam edıyor bılgılendıreyım senı.
    gecen adetımın 21. gunu lucrın kullanmaya basladım.10 ml kadar cektım enjekte ettım. adet olunca 3. gunu kan verdım ve ultrason ıle kontrol edıldı. gonal f için ne kadar kullanacagım belırlendı. lucrın yıne devam ama artık 5ml idi. 6.gunumde 8.gunumde 10. gunumde ve 12. gunumde gittim. her seferınde kan ve ultrason yapıldı(kımılerı daha sık gidiyor ama benım bu kadarı yeterlı oldu) 12. gunu akşamı yanı dun çatlama iğnem vuruldu. Allah nasip ederse yarında yumurtalarım toplanacak. sonrası transfer.

6. 3 Ocak 2009
  7. msms

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaş sormus neler yaşadığımıda yazayım.
    bunyem zayıfladı. daha kolay yoruluyorum. daha hassasım. menapozlular gıbı ates basmaları oldu. yumurtalar buyudukce idrara sık cıkma hatta gelınce çok zorlama basladı. son 4 gundurde akıntım çok fazlalstı.

8. 3 Ocak 2009
  9. EU2

EU2 Guest

canim benim sen insallah bu guzel yolun sonuna gelmisin allahim yuzunu guldursun ve cok guzel sonuc alirsin dualarim seninle olacak:Saruboceq:
    canim benim lucrinden kac gun sonra adet oldun ve kac yumurtan olusmus:uhm:

10. 3 Ocak 2009
  11. msms

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah hepimiz çok guzel sonuclar alırız. lucrının 6. gunu az bı kanama oldu ama 7. gunu tam anlamı ıle basladı. su an yaklasık 15 yumurta var gıbı duruyor. yarın hersey netleşir:)

12. 3 Ocak 2009
  13. EU2

EU2 Guest

cok guzel masallah canim allahim yuzunuzu guldursun insallah yarinda hersey yolunda gider ve guzelce dollenir yumurtalarin allah yardimciniz olsun a.s.

14. 3 Ocak 2009
  15. msms

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah canım. bıraz gergınım bırde bu akıntılar benı korkutuyor artık. ya catlarsa dıe düşünüyorum

16. 3 Ocak 2009
  17. nisasum

nisasum birtanem,minik kelebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    uuzn protokol lucrın bugun ıkıncı ıgneyı vuruldum ama neredeys evazgecceketım gıtmeyecektım annem olunca mecbur kaldım korkmaya basladım

18. 3 Ocak 2009
  19. EU2

EU2 Guest

hayirdir canim neden korkuyorsun igneni nerden yaptiriyorsuna.s.