Uzun Saçın Üstüne Küt Peruk Takmak

Konusu 'Postiş, Çıtçıt ve Peruk' forumundadır ve acemicadi tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : acemicadi
  1. acemicadi

acemicadi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    şu uzunluk ve modelde saç istiyorum:
    (diyecektim ama bi türlü resim veremedim burdan)link de veremiyorum aşk-ı memnudaki nihalin küt saçlarının fotoğrafını vericektim.
    neyse, küt saç istiyorum. çok kısa olmayan, önleri biraz daha uzun, arka tarafı omuzlara değmeyen küt saç.

ama uzun saçlarımı kesinlikle kestirmek istemiyoruz sıkılırım ben bu modelden.
    onun için peruk takmak istiyorum, acaba nasıl durur, nerde bulabilirim gerçekçi bir peruk, peruğun altından kendi saçlarımı nasıl toplamam gerekiyor? bir fikriniz var mı?

2. 27 Ağustos 2010
  3. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    aynen ben de merak ediyorum ;ama kullanan olmamış anlaşılan

4. 27 Ağustos 2010
  5. acemicadi

acemicadi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    evet ama bir bilen cevaplasa çok iyi olurdu =))

6. 28 Ağustos 2010
  7. nurankardas

nurankardas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bursada olsan ideal kuaför var saçı alman konusunda yardımcı olurdum .ama saçı takman konusunda şöyle yardımcı olayım emitasyonlarda oluyormubilmiyorum ama içinde lastik oluyor onu bandana ğibi bağlıyorsun kesinlikle görünmüyor bunu yapmadan önce saçını ensede kancalı lastikle bağla kesinlikle ensede olacak potluk yapar kalan saçları üste doğru tel tokala kabarık olmaması için yapıştır ve tak postişi bu kadar zor bir şey değil umarım yardımcı olmuşumdur