Uzun süredir dikkatimi çekti...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melo_16 tarafından 21 Ocak 2009 başlatılmıştır.

21 Ocak 2009
    Konu Sahibi : melo_16
  1. melo_16

melo_16 Guest

arkadaşlar ben kk ya uzun süredir üyeyim bir çok şey öğrendim hepinizim tecrübe ve bilgilerindena.s.
    dikkatimi çeken konu şu;bazen yazılanları okuyorumda konu açan insanlar arkdşlarının dostlarının derdini sıkıntısını burda paylaşıyo yani bir nevi bize sırrını veriyo ama burası nede olsa bir sanal dünya sayılmazmı üye olanda okuyo üye olmayanda tmm isim verilmiyo deşifre edilmiyor.Demek istediğim şu geçenlerde benimde aklıma takıldı ben bir sırrımı arkadaşıma veriyorum acaba oda bu şekilde mi davranıyo gibi
    arkadaşlar lütfen kişisel olarak algılamayın kimseyle tartışmak değil amacım sadece aklıma gelen birşeyi paylaşmak istedim:enbuyukkk:

2. 21 Ocak 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.486
    Ödül Puanları:
    363
    Bilmem ki olabilir..:uhm:
    Bazen ben de arkadaşlarımdan ya da tanıdıklarımdan örnek veriyorum..
    Büyük ihtimalle sanal ya da gerçek ortamda arkadaşlarımın arasında benim muhabbettim de bol bol yapılıyordur,özellikle son zamanlarda..:nazar:

4. 22 Ocak 2009
  5. kelebecik

kelebecik HERŞEY GÜZEL OLACAK... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Benim bildiğim bir söz var, tamda bunu açıklar cinsden...
    SÖYLEME DERDİNİ DOSTUNA, ODA SÖYLER KENDİ DOSTUNA...
    Kötü niyetle olmasada bazen örnek vermek amacıylada olsa birilerinin sırlarını başkalarıyla paylaşabiliyoruz. isim vermediğimiz için yada işte nasıl olsa tanımıyo dediğimiz için sır olan şeyleri bile dökebiliyoruz.
    Bi örnek vermek istiyorum beni çokm etkilemişti zamanında;
    Ben yeni evliydim ve çok yakın sayılabileceğim bir arkadaşıma kayınvalidemle olan sorunlarımı anlatıyodum. Birgün onlara gittim ve misafirleride vardı. Orada bana sordular işte evlimsin filan diye bende yeni evliyim dedim. O yakın arkadaşımın annesi hemen atladı, "ondan bir kaynana var düşman başına" dedi.. Ben 2 kez şok oldum. Hem arkadaşım ne diye kendi ailesiyle paylaşmış hadi onu geçtim annesi beni ilk defa gören kişilere ne diye bunu yansıtıyorki. İşte buradada asla kötü niyet yok ama başkasına sır olan bişeyi sanırım hiç kimseyle paylaşmamak en doğrusu :a015:

6. 22 Ocak 2009
  7. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    bir konuda örnek vermişliğim vardır elbet
    ama bu deşifre etmiş sayılmaz bence
    yoksa sarı çizmeli memet ağaa :kahve:

tam tersi bana yapılsa benim için bi problem sayılmaz yerimseniben

8. 22 Ocak 2009
  9. KalenderMesrepim

KalenderMesrepim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    153
    bence bir problem yok!!

insanoglu bu hep aynı..

10. 22 Ocak 2009
  11. suprensesi

suprensesi bir gün mutlaka... Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    benimiçinde problem sayılmaz ismimi vermiyorki

12. 22 Ocak 2009
  13. ezel78

ezel78 Guest

İki Kişinin Bildiği Sır Değildir !

14. 22 Ocak 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bencede bir problem olmaz bu...:nazar:

Burda ayseden dogma fatma öztürk (mesela), su adreste oturuyor gecenlerde böyle böyle yapti, diye yazmiyoruzki, kim nerden bilecek neyin nesi...benneyaptımki

Bende bircok kez örnek vermisimdir, hatta bir komsu teyzem icin konu bile acmistim burda fikir almak ona yardimci olabilmek icin bu onu desifre etmek sayilmaz...:nazar:

Yada arkadasim böyle böyle yapti, diyerek söyledigmiz seyler sirrini vermek degildir kanimca...Hem bir insanin diger bir insani desifre etmesi icin digerinin digerini tanimasi lazim....o zaman o dedigin olay dogru olur....:kahve:

16. 22 Ocak 2009
  17. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bende burda bir arkadaşımın durumunu paylaşmıştım. İlk üye olduğum günlerde;
    sağolsun arkadaşlar çok güzel yorumlar yapmışlardı. İnsan olayın içindeyken veya
    yakınına olan bir şeye bazen tarafsız bakamıyor. Burdan çok güzel fikirler edindim bu
    şekilde. Ama sonradan o kişinin buraya üye olduğunu duydum ve o kadar kötü oldum ki...
    hemen yönetimden rica ettim konunun silinmesini ve nikimin değişmesini. Ne kadar teşekkür
    etsem azdır, hiç vakit geçirmeden bana yardımcı oldu site yetkilileri. Ben profilimde herşeyi
    doğru yazıyorum o zamanlar da pek üye olunmayan bir ildeydim yani beni tanıması çok kolaydı.
    Ortak arkadaşımız sayesinde duydum üyeliğini, duymasaydım ve arkadaşım yazdıklarımı okusaydı
    ne yapardım bilmem.....
    Ama bu da bana ders oldu bir dahamı asla yazmam kimseleri meğer dünya ne küçükmüş dedim kendi kendime.

18. 22 Ocak 2009
  19. ezel78

ezel78 Guest

düzelmesi mümkün olmayan bir yanlışlıktan ötürü teşekkür butonlarımız artık yok onun yerine itibar butonunu kullanıyoruz gerektiğinde a.s.