uzun süredir kanama neyin habercisidir

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve zalimi tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Mart 2010
    Konu Sahibi : zalimi
  1. zalimi

zalimi Ya başlama,yada bitir.... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    slm doktor hnm aralıktan beri sürekli kanamam oluyor adetin ilk günü gibi bazen az bazen çok oluyor acaba neyin işareti bu bitince gitmek için bekledim ama bu doğru bişi deilmiş yarın 12de randevum var ama çok korkuorum normal bir doktora gittiğimde dahi derdimi anlatamaz çok gerilirdim böyle bir konuda nasıl gideceğim doktora bilemiyorum haftaya çarşamba bademcik ameliyatı olcam şimdi kanamam durdu yani bugün ama bi kaç güne tekrar başlar diye korkuyorum senağlama bayan doktorlarda randevu yokmuş bende mecburen ameliyatta kanamam olmasın diye erkek doktordan randevu aldım hem çok korkuyor hemde utanıyorum geçen sene taşın sivri yeri denk geldi düşmüştümde kan geldimi gelmedimi hatırlamıyorum bu üzden zar muayeneside olmak istiyorum cevabınız için teşekkürler şimdiden

2. 19 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam bugün randevunuz varmış zaten, muayene ve testlerin sonunda zaten sorularınızn cevabını doktorunuzdan alacaksınız. erkek veya kadın doktordan yana bir sıkıntı hissetmeyin ve derdinizi rahatca anlatın yoksa sıkıntısını kendınız yaşıyorsunuz. geçmiş olsun.

4. 19 Mart 2010
  5. zalimi

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    gittim doktora rahim duvarı inceymiş ondanmı oluyor bilmem ilaç verdi 10günde bitecek sonra adetin 3. günü gel hormon testi yapılacak dedi

6. 19 Mart 2010
  7. zalimi

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bunun zararları varmı acaba bide 9cm miş rahim

8. 19 Mart 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    rahim duvarında incelik varsa uzun süreli kanamlar yapabilir. östrojen içeren haplarla durudulabilir. doktorunuz sonrasında da gerekli testleri planlamış zaten.

10. 19 Mart 2010
  11. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.434
    Ödül Puanları:
    238
    iyi günler...
    benm de sürekli kanamalarım olyordu... ben de deri altı implant var dr ona bağladı ve primolut n verdi.. ben bu ilacı kullandığımdan beri tansiyon, migren vb sorunlar yaşıyorum.... yaklaşık 1 ay oldu... 10 ay arayla iki sezeryan oldum bu arada...ikinci doğumum üzerinden 8 ay geçti...acaba bu sık doğumlarla bağlantısı olabilir mi kanamaların...

12. 19 Mart 2010
  13. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam implantlar da progesteron içerirler ve ara kanmalara neden olabilirler bunun tedavisi için neden promolut verildi bilmiyorum. doğum yapalı yeni olmuş diğer taraftan seçtiğiniz korunma yöntemi de buna neden olur. eğer uyum sağlayamazsanız başka bir korunma yönteine geçmenizi öneririm.

14. 19 Mart 2010
  15. zalimi

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkürler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.