Uzun Süreli Ayrılıktan Sonra Barışanlar

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve or_kidem tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Haziran 2010
    Konu Sahibi : or_kidem
  1. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Uzun süren ayrılıktan sonra barışıp eskisi gibi mutlu olan var mı? Herşey eskisi gibi oluyor mu? Dönüş nasıl oluyor? Paylaşır mısınız?

2. 15 Haziran 2010
  3. aydan__22

aydan__22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    vala cnm ben en yakın dayımın kızını biliyorum.evliliğin eşiğinden döndüler geldi çocuk istedi artık kalmış düğüne bir ay falan ayrıldılar.çocuk almanyaya gitti.ama onların ayrılık sebebi aileler yüzündendi.tam bir sene geçti çocuk demiş ondan başkasıyla evlenmem.ya o yada ömür boyu bekar kalırım:)) dayımın kızıda bu süre içinde hayatına kimseyi sokmadı daha doğrusu başka kısmetleri çıkmadı:)) ve bir sene sonunda çocuk yine aldı geldi ailesini ve evlendiler şimdi üç yıllık evliler ve çok mutlularkaydirigubbakcemile2

4. 15 Haziran 2010
  5. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    ne güzel sevgi bitmemişse herşeyin üstesinden geliniyor demekki.

6. 15 Haziran 2010
  7. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bizde 2 ay ayrı kaldıktan sonra barışmıştık ve beni 1 hafta öncesine kadar el üstünde tuttu, yeri geldi yalvardı, yeri geldi defalarca özür diledi. Şimdi ayrıyız. Benimde çok hatalarım oldu, olmadı değil ama yinede iyi geçmişti

8. 15 Haziran 2010
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.087
    Ödül Puanları:
    488

birşeyler kopunca malasef tekrar o baglanamıyor:umursamaz:

10. 15 Haziran 2010
  11. sese

sese Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    sevgilimle 3-4 kez ayrılıp barıştık bizde..şunu söyleyebilirim ki barıştığınız zaman ilk başlarda ayrılık döneminde çok fazla özlem olduğu için ilk zamnalar çok iyi gidiyor,bazı hatalardan ders alınmış oluyor ama sonraki günlerde yine sorunlar çıkıyor.

aslında problemin ne olduğuyla alakalı diye düşünüyorum..bizimki kişilik çatışması,aynı dili konuşamıyorduk,farklı dünyaların insanlarydık bana göre,ailelerimiz de öyle.. olaylara farklı açılardan bakıyorduk ikimizde bu da sürekli tartışmamıza sebepti..buna bir çözüm bulmamız imklansız gibi..ama sorun bunun dışında başka birşeyse çözm yolları aranabiliryapılan hatalardan ders lınıp gayet de güzel mutlu olunabiir

12. 15 Haziran 2010
  13. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence bı kısıyle bı defa ayrılık kararı alınmıssa ıstısnalar dısında duzelmıyo.sonucta bıseyler koskoca ılıskı suresınce degsmemıs araya bıde ayrılık gırdıkten sonra mı degscek?ben bu fıkre pek sıcak bakmıyorum ama tabı bu ayrılık evresının hayrını goren varsa ne mutlu onlara kaydirigubbakcemile2

14. 16 Haziran 2010
  15. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    biz 2 yıl sevgilimle ayrı kaldık.benim hatamdı,ben ayrılmıştım ondan.. 2 yıl sonra karşılaştık ve hala birbirimizi çok sevdiğimizi anladık,zaten birinin iftirasına inanmıştım o yüzden bozulmuştu, ve beni affetti.. şimdi 3 yıldır çıkıyoruz,affettiği günden beri bi kere başıma vurmadı ''sen beni zamanında terk etmiştin'' diye, veya ''bak ben de seni bırakırım görürsün sen de'' falan demedi. ama ilk 1 yıl beni kaybetme korkusu yaşadı,onu da haklı buluyorum. bir de biz bu aradaki 2 yıl ayrılıkta kimseyle çıkmamıştık.ikimizin de ilk aşkıydık ve öyle kaldık. inş son aşkım da olucak..
    şu an her şey çok daha güzel.ilk çıktığımızda 15 yaşındaydık çocuktuk, aşk bize 2. ye çıktığımızda daha iyi tanıttı kendini

16. 16 Haziran 2010
  17. unlove

unlove Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım geri dönüldüğünde mutlu olma ya da olmama önceden ayrılığa sebep olan problemin saptanıp çözülenilmesine bağlı. Eğer problem çözülmezse aynı şeylerin tekrarlanıp ilişkiyi ve çifti çok daha yıpratarak dönülmez sona götürme ihtimali çok yüksek ama problemler oturulup sakin bir kafayla düşünlüp konuşulup çözüme kavuşturulursa o zaman da o çiftten mutlusu olmaz... Bence. :1rolleyes:

18. 16 Haziran 2010
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.