Uzun süreli ilişkiler

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve simge8200 tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : simge8200
  1. simge8200

simge8200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 5-6 senelik ilişkileri duyuyorum,burda da karşılaşıyorum okurken konuları,hatta bi 10 seneyi bulan ilişki yaşayan çiftler var.peki bu kadar zamanda neler yaşanıyor?belli bir zamandan sonra işin içine cinsellik de girmez mi?neden ciddi bir ilişkide evlilik öncesi bu kadar uzun bir flört dönemi yaşanıyor?merak ediyorum doğrusu.bir zaman sonra bıkmıyormu.bu kadar uzun yıl ilişki yaşamak için körkütük aşık mı olmak gerek.haftada kaç kere buluşuluyor neler yapılıyor yani arkadaşlarlamı birlikte zaman geçiriliyor yoksa sinemada bir film izleyip sonra yemek yeme yada alışveriş vs. benim daha önce bir ilişkimde farklı şehirlerde olduğumuz için ayda bir araya gelirdik.bu yüzden birklikte geçirdiğimiz zzaman ve yapacağımız şeyler de sınırlıydı.bu yüzden merak ediyorum acaba aynı şehirde yaşıyor olsa idik,sık görüşme imkanımız olsaydı ilişkimiz nasıl olurdu.artıları eksileri neler olurdu.

2. 24 Ağustos 2010
  3. senaysenay

senaysenay tü tü tü maşallahhhh Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    valla benimkide 5 senelik bi ilişki, hem ben öyle herzaman çıkamıyorm arada öyle çıkıoz, o düğünlerde falan gelio öyle uzaktan uzağa,bu sürede bıkmak değil aksine daha çok bağlanıosun bence, bizde biraz durumlar farklı o yüzden belk bu kadar bekledik.Herkes için herşeyin hayırlısı olsun.

4. 24 Ağustos 2010
  5. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    bende 6 yıllık ilişkim sonrası sözlendik..ve bir yıl sonrada evlendik.
    biz hergün buluşurduk hergün..
    aşkta sevgide bıkma olmazki..
    sevgi doyumsuzdur..boshayallersmile

6. 24 Ağustos 2010
  7. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Bizimde 6 yıl oldu ama bunun içinde benim üniversite onun askerlik hepsi var,çok güzel bir duygu lisede kapının önünde beklerdi dershaneme gelirdi,ben o askerde iken ziyaretine gittim o benim okudugum yere üniversiteme geldi,her anımıza tanık olduk birbirimizin suan tam anlamı ile kavuştuk 2 haftada bir bulusuyoruz hatta ben çaktırmadan elimi kalbine götürüyorum bakalım beni görünce çok çarpıyo mu diye hepte çok çarpıyo şutarafagitti Allah muhabbetimiz artırsın hiçte susmuyoruz :asigim:

8. 24 Ağustos 2010
  9. simge8200

simge8200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel cnm benim allah hep mutlu etsin inş

sanırım ben çok fazla bağlı olamıyorum birine,yada bilmiyorum işte hergün güzel görünmek vs. zor gelirdi

yada gerçekten aşık olmadım hiç.

hergün sevgiliyle neler yapılır küçük sosyal olanakları çok da fazla olmayan birşehirde. şuan başlamak üzere olan bir ilişkim var her akşam iş çıkışı(ben çalışmıyorum) buluşalım derse sorun olucaktır bunun yerine sadece haftasonları görüşmeyi biraz özlem duymayı tercih ederim.

10. 24 Ağustos 2010
  11. matematikci

matematikci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    ben 2001 den beri beraberim. liseyi üniyi beraber okuduk. dışarada bizi yanyana görenler aaaaaaa bunlar halaa çıkıyormuuu diyor :) valla ben uzun birlikteliğin ilişkike çok zarar verdiğini düşünüyorum inanın 2 günde bir kavga ediyoruz ve şu an bile küs durumdayız. yanii çok yıprandık. ilişkinin bu kadar uzun sürmesinin neden iş ve aile faktörü. biz her şeyimizi beraber yaptık beraber büyüdük. başladığımız da 15 yaşındaydık şimdi 24 :) o kadar çok anımız vaarr kiii. sevgim aşkım hiç bitmedi hala ellerini tutunca heyecanlanırım hala yüzüne bakmaya kıyamam. aşk bitmez arkadaşlar. Allah sevenlere ayrılık vermesin

12. 24 Ağustos 2010
  13. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    uzuuun yıllar oldu:nazar:
    ilk günkü gibi aşığım,ama bir o kadarda delleniyorumalsanaalsanasmile...tuzu-biberi olayını geçti,bezginliğe getirdi biziakannehir
    temel neden belli 'kıskançlık'..boshayallersmilebunun kendine güven,yada karşıdakine güvenle alakası yok!
    birde şu var,karşındaki kişiyi olduğu gibi kabul ediceksin..nası olsa değişir,yada ben bunu değiştiririm:1ninca: diye ümid etmiyeceksin:nazar:
    o şekilde ümid eder,ve hüsrana uğrarsan,vay sanaa vaylar sanaboshayallersmile gamyoncuiremsu

14. 24 Ağustos 2010
  15. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    noktasından virgülüne katılıorummmm:lepi:

16. 24 Ağustos 2010
  17. bayan1903

bayan1903 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım şöyle söyleyeyim
    bzi erkek arkadaşımla aynı okul sınıf ve aynı dersanedeydik ki bu bakımdan haftanın yedi gnü görüşürdük
    bu baştan çok güzel gelebilir ama bir süre sonra dakika başı birbirimizi yer olduk
    ha bu bıkmaktan mı???
    değil kesinlikle hiçbir şekilde bıkmadık ama her gün her an beraber olunca bir süre sonra en ufak şeyden birbirinizi yiyorsunuz
    şu an ayrı şehirlerdeyiz üniversiteleri de ayrı yerlerde kazandık
    şu an buluşacağımız günü bekliyorum onun buraya geleceği günü...
    ve ilginçtir sanki yeni çıkıyormuşuz da sanki ilk buluşmamızmış gibi hissediyorum boshayallersmile
    çok özledik çok özledim...
    bu yönden de artısı var diyebilirim ayrı şehirlerde olmanın

18. 24 Ağustos 2010
  19. matematikci

matematikci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88

bende aynı şeyleri anlattım