Uzun sürelik ilişki ve evlilik...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU3 tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

15 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Uzun süre beraber olduktan sonra evlenenler var mı?
    Lise aşkıyla mesela?

Forumda bir çok yerde okudum, 'Ben lise aşkıyla evleneni görmedim' diyen arkadaşları ve çevremdede çok duyuyorum bu cümleyi...

Merak ediyorum varmı böyle olanlar? :nazar:

2. 15 Eylül 2008
  3. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Benim tanıdığım 5, 6 ve 7 yıl çıkıp evlenenler var.

4. 15 Eylül 2008
  5. zuzu88

zuzu88 Kuş konuşsa uçarmıydı? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    lise1de çıkmaya başladık 6sene bitiyor yeni sözlendik....allah kısmet ederse evlenices....

6. 15 Eylül 2008
  7. destinaber

destinaber Guest

canım benım arkadasım var hem cocukluk hemde lıseden berı ask yasamışlardı..
    evlendıler tabı buyuk ugraşlar sonucu ılk zamanlar mutsuz oldular ama herseye bosverıp hayatlarına baktılar...sevgılerı guçlu geldı..ve sımdıde cok mutlular bırde BUSE DIYE 2 yaşlarında dunya tatlısı bebelerı var...
    ALLAH BIZLEREDE HAYIRLISINI VERSIN

8. 15 Eylül 2008
  9. sevhak

sevhak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de 5 senelik iliskim var 21 yasindayim.. su ana kadar 2 buyuk ayrilik yasadik ama baristik.. hayirlisiyla evlenmeyi dusunuyoruz..

10. 15 Eylül 2008
  11. Arwen

Arwen Guest

Evet lisede aşık olup evlenen insanlar mutlaka vardır fakat liseye giden arkadaşlar nasıl olsa evleniriz diye sakın büyük tavizler vermesinler çünkü lisede ergenlik çağında olunduğundan çoğu aşk geçiçi oluyor. Genelde ciddi düşünecek çağda olunmuyor. Duygular değişken oluyor. Bu yüzden ileride pişmanlık duyacağı şeyler yapmadan önce iki hatta üç kere düşünmeli. Aşık olmak çok güzel bir şey fakat o yaşlarda biraz daha bilinçli ve dikkatli olmak lazım... Hayırlısı olsun :)

12. 16 Eylül 2008
  13. beachbunny

beachbunny Guest

3yıllık bi ilişkim var lisedeyken bulduk birbirimizi,şuan üniversitedeyim.inşallah evlenicez:1hug:

14. 16 Eylül 2008
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

Yok anam yok oda eskilerin arasındakaydirigubbakcemile3

16. 16 Eylül 2008
  17. schatzi

schatzi Ol iz vel ! Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    11 yılın sonunda evlendik eşimle.Lise hazırlığa başlamıştım.Ben 14 o 17 yaşındaydı.11 yıl geçmiş.Sorsan 3 4 yıl gibi geliyor.İlk ve tek aşkım.Düğünümüzde slaytlar hazırlamış eşim.Benim doğum tarihimi yazmış.Prensesim doğdu demiş.Kendi doğum tarihini yazmış .....'dan beri bekliyorum yazmış.Senin için ne zorluklara katlandım demiş sünnet resimlerini koymuş.Yetmedi şampiyonluklar kazanmak zorunda kaldım demiş taekvando resimlerini koymuş.Ve nihayet seni buldum demiş ve tanıştığımız sıralardaki resimlerimizle başlayıp bugüne kadarki beraber resimlerimizi eklemiş.Ve nihayet...
    Allah herkese sevdiği kişiyle evlenmeyi nasip etsin.Ben bu 11 yılı hiç anlamadım.Uyum varsa, sevgi varsa, en önemlisi saygı varsa yıllar kendiliğinden geçiyor.Fakat çok önemli bişey var ki ilişkide birbirini değiştirmemeye çalışmalı insanlar.Çünkü belli bir kalıba sokmaya çalıştığında o artık aşık olduğun kişi olmuyor.Ve bir yerden patlak verir bu durum.Birbirini değiştirmeden, olduğu gibi sevebiliyorsanız sevin, ozaman yıllar su gibi akıp gidecektir.kaydirigubbakcemile5

18. 16 Eylül 2008
  19. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaslar bizde 6.5 yıl çıktıktan sonra evlendik şuan 3 yıllık evliyiz... şükürler olsun çok mutluyuz.. umarım herkes sevdiğine kavuşur..