Uzun ve gür Kirpik için

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve Esinti tarafından 12 Şubat 2007 başlatılmıştır.

12 Şubat 2007
    Konu Sahibi : Esinti
  1. Esinti

Esinti Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Her bayan uzun ve gür kirpiklere sahip olmak ister bu o kadar da zor değil. Soğuk çayı pamukla kirpiklerinize kompres yaparsanız kirpikleri besler ve uzatır. Ayrıca çay gözlere de faydalıdır, kızarıklıkları giderir.
  2. 12 Şubat 2007
  3. BurdaMutluyum

BurdaMutluyum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende hint yağını hergün kullanmak iyi geliyor diye duymuştum. ama göze kaçırmamaya özen göstermek lazım. internetten okumuştum, kızın birisi kullanıyormuş baya işe yaramış hatta kirpiklerin takma mı diye soranlar oluyormuş.
  4. 7 Mart 2007
  5. BenAysegUl

BenAysegUl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hint yagi gercektende fayda ediyor. ben bunu bagdem yagila karistiriyorum. gece yatmadan bi kulak cubugu ile sürüyorum. yaklasik 2 haftadan belli kullaniyorum. bana uzadi gibi gelmediler, ama kirpiklerim gürlesti ve badem yagi sayesinde kapkara oldu. tabi göze kaciyor. zarari varmi bilmiyorum. kacinca az bulanik görüyorsun. sonra gözünü bi kackez kirpinca giri düzeliyor. :KK66:))))))
  6. 9 Mart 2007
  7. bende sürdüm birkaç kez ama gözüme kaçıyor tabi kirpik diplerine sürüldügunden...göze zararı olur diye sürmekden vazgeçtim...sürsem mi tekarardan ne:KK43:
  8. 26 Nisan 2007
  9. ozge72

ozge72 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    var mı çay ile bir gelişme kızlar sizde?

bir de fındık kabugunun kül haline getirip sürme gibi çekin derler ama kül haline getirmeye üşendim :çok üzgünüm: hep.. çay daha kolay ya.. onu yapsam acaba O:)
  10. 29 Nisan 2007
  11. Bu yaglar benim gözlerimi mahvediyor daha 3 gündür baden yagi sürüyorum ama sabah kalktigimda gözlerim sisiyor ve aciyorlar,bütün yaglar iceri kacmis olyuor..Aksam evde oturuken yapsak ve bir kac saat sonra yikasak acaba yine etkisi olurmu ?
  12. 30 Nisan 2007

13. canımm sen napmışsın çok sürmüşsünde ondan sadece kulak çubuğuna batır biras fazlasını akıt yatarken sür sabah kalktığında hiç birşey kalmıyo gözünde.Fazla sürdüğün için öyle olmuştur ben uzun zamandır kullanıyorum bir sakıncasını görmedim ama hint yağı farkedilir şekilde uzatıyor arkadaşlar
  14. 30 Nisan 2007
  15. Najnaj Bende kulak cubuguyla sürdüm ama belkide gözlerim hashas veya alerjik olabilir..yada ilk defa yapmaya basladigim icin alis degil daha...Yapmaya devam sadece az sürerim..ama birde su hint yagini bulabilsem hemen sürcem cok merak ediyorum...

Birde ben sadece susam yagi degil susam ve cörek otu yagini karistirarak sürüyorum..Cörek otu sac telerini kalinlastiriyormus belki dedim kirpiklerimide kalinlastirir insllah dökmezler...
  16. 1 Mayıs 2007
  17. Badem yağı ve hint yağını karıştırıp dene çok memnun kalıcaksın ...
  18. 18 Mayıs 2007
  19. aysegul

aysegul Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    nasıl olcak bu? pamuga soğuk caya batırdıktan sonra gözde kiprikte kaç dakika kalcak?