uzun yıllar sevgili kalıp evlenemeyenler,işler kötüye gidenler..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve f.u.85 tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : f.u.85
  1. f.u.85

f.u.85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    loıncdcvbhnjk çkmjuhgfcvbnjmköl

Son düzenleme: 11 Haziran 2011
  2. 1 Ağustos 2010
  3. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım insanın sevdiğine kin tutması zor.. kin tutsaydı ilişkiyi devam ettirmezdi.. sanırım aranızda gçen her neyse seni bir türlü affedemiyor... Bilemediğim çin fazlada yorum yapamıyorum.

4. 1 Ağustos 2010
  5. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    niye deli gibi seven birini uzaklaştırdın sen konu ne ki onu anlamadım benbilmiyorumkismile

6. 2 Ağustos 2010
  7. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    unutmadığı konu nedir acaba çok özel olmazsa?

8. 2 Ağustos 2010
  9. cigdem_k

cigdem_k Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sen de inandın...ne güzel...birdaha oku şu yazdıklarını başkası yazmış, başkasının başına gemiş gibi lütfen...

insan hatayı;

1. ya affetmez çeker gider
    2. ya affeder unutur hayatına devam eder

ikidebir gözüne gözüne sokuyorsa çok güzel kullanıyor unutturmak istemiyor demektir...

çocuk vermiş sana gazı (kusura bakma biraz kaba bi tabir oldu) sende ah ben şöyle suçluyum böyle suçluyum...
    kadınlardan nefret eden bi adamın seninle işi ne??? sen bayan değilmisin???

valla güzelim madem öyle bırak sana saygı duysun...ömrü boyunca seni sevsin bi köşede...

sen daha hayatının baharındasın...seni sevecek kıymet bilecek birisi ile ya da tek başına hayatını yaşa...

fazla söze gerek yok herşey ortada...uzun yıllar olmuş zor gelebilir ama yapman gereken bu...seni daha fazla ezip kandırmasına izin verme...

Son düzenleme: 2 Ağustos 2010
  10. 2 Ağustos 2010
  11. f.u.85

f.u.85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    affedemedikleri şeyler erkeklere sırtlarından bıçaklanmış gibi hissettirdiğimiz şeyler.mesela yapma diye ısrar edip de üzerinde durdukları ama yaptığımız şeyler.burada sorun olan fakülteden bir arkadaşla gece konuşmalarımdı.bu arkadaş erkek ve sadece sevgilimden önce çok ii anlaştğm bir arkadaşımdı.

ayrıca bu olayın kısa özeti.başıma gelen yaşadığım şeyler.binde biri belki,anlatabildiğim kadarı,demagoji yapmadan,kısa öz....

arkadaşlar,gerçekten empati kurabilen kişiler yorum yazsın ya.inanmıyorsanız okuyun geçin.senaryo yazıcak halim yok burada.öle olsa inanın işe yarıcak yerlere yazarım.

Son düzenleme: 2 Ağustos 2010
  12. 2 Ağustos 2010
  13. cigdem_k

cigdem_k Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    haa pardon ben yanlış anlamışım. şöyle demem gerekiyordu sanırım

evet çok hatalısın erkek arkadaşın ne dese haklı bekle yıllarca o eğer seni affetmeye layık görüyorsa evlenirsiniz...

empati yapmama olayını üzerime alındım bilmem haksızmıyım eğer öyleyse çok yanılıyorsun ve haksızlık ediyorsun...tecrübelerime dayanarak konuşuyorum..söylediklerim hoşuna gitmedi sanırım ama benim gördüğüm bu...

ve ben sadece seni düşünerek yazmıştım, yine söylüyorum bu çocuk seni bal gibi oyalıyor..seven insan kesinlikle böyle davranmaz... sen de halinden memnunsun...o halde size mutluluklar 30 larına kadar kendini suçlayarak bekle bakalım ve gerçekten içten söylüyorum dilerim yanılan ben olurum...

14. 2 Ağustos 2010
  15. cigdem_k

cigdem_k Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya yazmıyım diyoru ama...

"ben gidersem saygı duyacakmış, ölene dek sevecekmiş evlenmeyecekmiş"

şu cümle herşeyi anlatıyor zaten...insan nasıl inanır bilmem???

sorun ben de mi acaba çok mu katı, duygusuz olmuşum ki insanları anlayamıyorum...

16. 3 Ağustos 2010
  17. f.u.85

f.u.85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle bana yazan herkese sonsuz teşekkürler ediyorum..
    farklı fikirlere açığım ki buraya yazmışım içimdekileri.
    tecrübeli olsun ya da olmasın herkesw okuduğundan ne anlıyorsa ilk onu ekliyor buraya.
    ayrıca bu cümleler konuşmaların arasından cımbızlanmış aklımda kalan en kötü cümleler.bakalım ne yorumlar yazılacak diye en kötülerini dile getirdim.
    sizin de haklı olduğunuz yerler vardır benim de.ama tabi herkes kendi şartları içinde değerlendirir sevgilisini ilişkisini.hataları görüp de doğruyu yapmaya cesaret edemiyor olabilir duygusal yaklaşımlar yüzünden.mantıklı ve duygusuz olunca mutlu olucaksın diye bir kural da yok öte yandan.
    ayrıca ne benim yazdıklarım ne diğer fikirler ne de olayın kahramanları değiştiremeyebilir gidişatı.
    sanırım biraz da kader.
    cennetten çıkarılan adem ve havva nasıl girmediyse bir daha oraya biz de sevgilimle eski günlere dönemicez anlaşılan.belki daha kötü olacak ben suyun akışını değiştirmeye çaılştıkça.belki hiiiçç bişey yapmadan sessiz kalmak daha ii herhalde ya da yapıacağın iyiliği yapıp gerisini allaha bırakmak..karşıdaki insana göre davranmak ta olumlu olmayabiliyor bazen.

siz yazın fikirlerinizi.saygı duyarız..kimse alnmasın.
    selametle

18. 3 Ağustos 2010
  19. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    selam
    konuyu okuyunca hemen yazmak istedim bizde uzun yıllar birlikte olup evlenemeyenlerdendik..
    nişanlandık ve artık yürümücek yıprandık dedik ayrıldık uzatmak hiç iyi değilmiş,,üzülen hep ben oldum psikolojik sorunlar aile sorunları hep bana oldu olanlar 1 yıl ayrılıktan sonra barıştık hayatımda hiç bu kadar sevebileceğim erkek olamazdı çok alışmıştık ve şimdi çok güzel devam ediyoruz ilk gün ki gibi değil daha güzel..allah nazarlardan korusun benimde hatalarım oldu onun kadar ama hepsi geçmişte kaldı el ele verdik evlenceğimiz günü düşlüyoruz bence sevmek yarayı deşmek değildir geçmişle yaşamak değildir ...dilerim hakkında hayırlısı olur....