uzun yüzü daha oval göstermek için gereken saç modeli

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve magdelena tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : magdelena
  1. magdelena

magdelena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bi yerde yazıoki yüzünüz uzunsa ve daha basık daha oval bi yüz şekli istiyorsanız, seçeceğiniz saç modeli daha yuvarlak ve yanlardan gösterişi ve volümü yüksek bi saç modeli olmalıdır.. bu nasıl bi şeydir bilen varmı resim felan koyabilirmi böyle saç modelini :sm_confused:

Son düzenleme: 13 Temmuz 2009
  2. 15 Temmuz 2009
  3. magdelena

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    heeç bilen yokmu yhaw=(((

4. 16 Temmuz 2009
  5. bergdorf

bergdorf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    benimde yüzüm uzun :bbo: saçlarımı uzatıyorum şuanda genelde kısa olurdu omuzlarda falan ama şimdi baya uzattım. düz fön çekince yüzüm daha uzun duruyor ..ama dalgalı kabarık modeller daha hoş oluyor onuda ben yapamıyorum kafamçokkarıştı yapılışıyla birlikte yardımcı olursanız çook seviniriz.. konuna birden atladım magdelena :eek: ama belliki aynı dertten muzdaribiz =)

6. 16 Temmuz 2009
  7. magdelena

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    =D önmli diil cnm. ya bn saçımı böle yukardan hani bıngıldak kemiğinin ordan karışk bi bçmde toplaynca topuz gbi( hani saçını tutarsn lastiği takarsn saçını bi kez kıvrıp lastiğide ordan geçirince ( anlatamadm galiba)) neise işte ööle yapınca yüzüm yuvarlak duruo eskiden saçım uzundu öyle toplaynca kabarık duruodu saçım, böyle yüzüm küçük görüküodu. ama şimdi kestrdiim için kabarık durmuo =(((( keşke kestrmeseydm yaa =(( ya bn adama azcık kes dedm saçımın yarısını kesti nerdeyse

8. 16 Temmuz 2009
  9. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bı saclarının resmını koyabılırsınmısın

10. 16 Temmuz 2009
  11. Dreaming_Water

Dreaming_Water Hayatımın SeN Gerçeği Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim bildiğim en iyi kahkül olur en garanti ama onunda bakımı zor eğer saçın kıvırcıksa... çünkü kahkül yüzü küçültüyor ve yuvarlak gösteriyor

12. 17 Temmuz 2009
  13. bergdorf

bergdorf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    yok yok anlattın a.s bende aynen öyle topluyorum topladığımda ama anlımda açık önden saç bırakıyorum kafamçokkarıştı acaba kakülmü kesitrsem bilemedim bak .. bende tam 1 senedir kuaföre gidip saç kestirmiyorum kendi rekorumu altüst ettim :teytey: çünkü biliyorum kuaförlerde azcık kesme diye bi kavram yok yıllarca denedim bu kanaata vardım =D sende gitme artık hıh =P

14. 17 Temmuz 2009
  15. magdelena

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    :KK70: ya banada öle herşey yakşmıoki hatta anlattııım saçdan başka model yakşmıo. yani açık falanda olsa bnde kötü duruo bide kahkülleri zaptedememki ben saçım düzde deil. .senağlama. saçımnda hiç resmi yokki zaten söylediimden başka bişey yapmıorm hep yukardan topluorm hiç başka bişey yapmadm valla ben

16. 17 Temmuz 2009
  17. bergdorf

bergdorf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    gözün alışmamıştır başka modellere yaa yoksa niye yakışmasınCADIARZU bence hep toplama biraz farklı modeller yap zamanla yakıştırırsın kendineyerimseniben yani farkı modeller yap çevrendekilere sor nasıl olmuş diye insanın kendisini beğenmesi zor çevrendekiler güzel derse öyle kalsın =D

18. 18 Temmuz 2009
  19. magdelena

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    =D evet o da olablr. deniim en iiisi bakam nasıl olcak