uzun zamandır ilk defa ölsem ne olur?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ruhsal tarafından 27 Haziran 2010 başlatılmıştır.

27 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ruhsal
  1. ruhsal

ruhsal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,

anlatayım mı size? siteye önce şehrimdeki psikologlar için yapılmış bir yorum veya öneri var mı die girdim burda yazıyodur die. sonra anlatmaya karar verdim. 2 küsür senelik sevgilimden ayrılalı 1 sene olsada 2 gün öncesine kadar görüşüyoduk telefonla dahi olsa uzakta çüünkü. ama beni gene çok kötü kırdığı için bi daha arayamam onu. işimde mutlu değilim annemler yrn tatile gidiyolar evde yalnız kalıcam çokkkkkkkkkkkkkkkk yalnız hisseettiğim yetmiyormuş gibi. az önce kuaförden geldim cumadan beri 5 kere işlemden geçti saçım. başka başka kuaförlere gidip saçmalıyorum. mahvettim. herşey o kadar kötü ki. yerin dibine girip bi daha da çıkmak istemiyorum. çok yorgun hissediyorum kendimi.

şimdi bana bişey söylemek isteyen varsa dinlerim.

2. 27 Haziran 2010
  3. Bemint

Bemint Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    71
    Ruhsal ben de yanlız kalsam evde ya bu da dert mi bacım keyfini çıkar ölecek şey mi?

Sen bizim eve gelsen biraz değiş tokuş yapsak valla:bbo:

Anlık herşey ters geldiği için böyle hissetmen doğal herşey hallolur bi dert de sevgili kaynaklı olmasa zaten .Allah bu erkekleri bildiği gibi yapsın her taşın altından kökleri çıkıyor .Sen üzülme bence yanlızlığın tadını çıkar :hulya:

Yazmayı unutmuşum mutsuzsan işyerinde yeni iş arayışlarına yönel işten ayrılmadan bulduğunda değiştir , iş sonuçta bağlayıcı olmasın hayatında , mutlu olmak için bir adım atmış olursun hemde

Son düzenleme: 27 Haziran 2010
  4. 27 Haziran 2010
  5. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.045
    Ödül Puanları:
    463
    öncelikle saçlarını rahat bırak yerimseniben

sen nedne gitmiyorsun tatile? değişiklik iyidir her zaman yerimseniben

6. 27 Haziran 2010
  7. Gamze_Belinay

Gamze_Belinay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben anlamadımki madem ayrıldın seevgilinle neden görüşüyorsun hala??
    ailen tatile gidicek sende evde yalnız kalmanın tadını çıkar kendinle başbaşa kalıcaksın kafanı dinliceksin bunun tadını çıkar, en yakın arkadaşınıda davet et ve bir gece kız kıza beraber evde kalmanın tadını çıkar, dvd ler al cips kola keyfi yap evde tek başına olmak gibisi varmı :)
    Sonra gelelim saçlara kökü sende yaa bunda kafaya takıcak ne varki?? yok ben böle sokağa çıamam diyecek derecedeyse al bi peruk yada postiş düzelene kadar öyle idare et...

8. 27 Haziran 2010
  9. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    ölmek mi?
    bu çare olmuşmu bunu deneyenlere,sordunmu hiç?
    kendini düşündünmü hiç,kendini yeterince sevseydin bunları düşünür,böyle isteklerin olurmuydu?
    dön bak bakalım nerede hata yaptın?neyi gerektiğinden fazla yukarı taşıdın,nelere es geçtin...
    es geçtiklerin belki senin için basamaklardı,baktınmı geriye?

eğer doğru olsaydı bu aşk senin için şuan tek kalırmıydın?
    kendine gel lütfen,ölmek istemek acizliktir,yaşamak cesaret ister...
    tek kalacaksan bir süre bunu değerlendir,yanlışlarını,doğrularını tart,düşün,hesap yap...
    sonra ayağa kalk ve yeni bir sayfa açıp yeni adımlar at...

seni mutsuz eden ne varsa çıkar hayatından,ne olursa olsun...
    bir süre daha arada gelecek yaşadıkların aklına ama sen en büyük çareyi kendinde arayacaksın en büyük çareyi kendinde bulacaksın...

ŞUNU UNUTMA ; SEN KENDıNE YETERSıN...

bırak kuaförü falan,önce içini değiştir,sen mutlu oldukça herşey zaten gözüne güzel görünecektir...
    mutluluk yanıbaşımızdadır her zaman görmeyi bilene..

ileri bak lütfen,bakki neler var yollarında...hayat güçlüleri sever...

10. 27 Haziran 2010
  11. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ınsan ben bunalımdayım,herşey çok kötü,mutsuzum dedikçe daha da çekilmez gelir herşey..O nedenle bu ruh halinden kurtulabilmek sizin elinizde.Derin bir nefes alıp hayatınıza istediğin gibi,mutlu olacağınız gibi yön vermelisiniz.Öncelikle 1 yıl önce ayrılmış olduğunuz sevgilinizle irtibatınızı kesin.Hem zaten bitmiş bir ilişki hem de beni çok kırdı diyorsunuz.Eğer görüşmeyi sürdürürseniz unutmanız çok zor olur.Böyle hergün üzülmektense kestirip atın zaman herşeyin ilacıdır zamanla hislerinizin azaldığını göreceksiniz..

işinizde mutlu değilseniz ve değiştirebilme gibi bir ihtimaliniz varsa iş yerinizi değiştirin..yok eğer illa orada çalışmak ve illa o mesleği yapmak zorundaysanız da bir şekilde sevmeye alışmaya çalışın..Hiç birimiz sabahın köründe koşa koşa gitmiyoruz sonuçta işe..Mecbur olduğunuzu düşünüp ısınmak için çaba harcayın

Fırsatınız varsa ailenizle beraber gidin tatile yoksa da evde yalnız kalmanın tadını çıkarın.Yalnızlık çoğu zaman ilaç gibi gelir insana..Sevdiğiniz yemekleri tatlıları yapın kendinize.Güzel filmler edinin hergün değişik film izleyin.Eğlenceli hale getirin yalnızlığınızı

saçınızın rengini beğenmediyseniz bir iki ton koyu renge boyatın ve bi daha dokunmayın en az 1 ay.yazık sonuçta yıpranmıştır bunca işlemden sonra..kesimini değiştirin ya da maşayla sarın,fönleyin değişik şeyler deneyin

bir de hayatta çok daha büyük sorunlar olduğunu ve insanların ne kadar büyük acılar çektiğini,sizin aslında ne kadar şanslı olduğunuzu hatırlayın kendinizin değerini bilin..

12. 27 Haziran 2010
  13. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    Erkek için üzülmeye değmez baska ilqi alanlara dal güzel kızım

14. 27 Haziran 2010
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    "... hayatlarını son derece çekilmez bulan insanlar her zaman vardır, ve yapacakları en iyi şeyin başka bir varoluş düzlemine geçişlerini hızlandırmak olduğuna inanırlar."
    "kendilerini öldürürler mi demek istiyorsun?" dedi bod. yaklaşık sekiz yaşındaydı, saf ve meraklıydı, ama aptal değildi.
    "evet."
    "işe yarıyor mu? öldüklerinde daha mı mutlular?"
    "bazen. ama çoğunlukla, hayır. bu başka bir yere gidip orada yaşarlarsa mutlu olacaklarına inanan, ama işlerin öyle yürümediğini gören insanların durumuna benzer. nereye gidersen git, kendini de yanında götürürsün. ne demek istediğimi anladın mı?"
    "birazcık," dedi bod.

neil gaiman - mezarlık kitabı

16. 27 Haziran 2010
  17. ruhsal

ruhsal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saplantılı bir ilişki yaşadım. o yüzden en azından şu ara zaman çabucak geçiverse keşke. ben yeniden aşık olsam da kurtulsam.
    işime gelince ben yalnızlıktan hoşlanmıyorum ama yalnız yapılması gereken bir iş. öğle yemeğini yalnız yemek çok sıkıcı :KK43:(((
    kız arkadaşım çok fazla yok olanlarda uzakta.
    az önce kuaförden gelince anneme herşey ters gidiyo die ağlamaya başladım, bana bağardı yakınıyosun die. anneme bile anlatamıcaksam nedir benim bu durumum.

o kadar yalnızım ki sadece ben varım!

18. 27 Haziran 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    "yalnızım" diye düşündüğün müddetçe o yalnızlık batar sana

yalnızsan ne güzel, etrafında boş konuşan kimse yok. kimsenin abuk sabuk dertlerini dinlemek zorunda değilsin. bardağın boş tarafını gördüğün kadar dolu tarafını da gör

çalışıyormuşsun en azından bir arkadaş edin sonrası gelir

eğer hiç yoksa iş çevrende arkadaşın iş değiştir yeni çevre yeni arkadaşlar :lepi: