Vücut Nemlendirici ve Yumuşacık Yapan Vücut Kremi Kullananlar Varmı Tavsiyeleriniz?

Konusu 'Vücut kremleri, losyonlar' forumundadır ve brn_a tarafından 10 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : brn_a
  1. brn_a

brn_a Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaslar cıldım cok kuru vucudumu nemlendırıp yumusacık yapan bı krem arıyorum nıvea ve dove kullandım daha once ama cok nemlendırmedı şöylee kokusu gusel fıyatı uygun bı krem olsun kullananların Tavsıyelerını beklıyorum:1hug: a.s.
  2. 11 Mayıs 2008
  3. brn_a

brn_a Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kımse yazmamış:uhm: yokmu arkadaslar yardımmm.....
  4. 11 Mayıs 2008
  5. burcumm23

burcumm23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    jansons baby nin vücut losyonunu kullanıyom bebek gibi yapıyo fiyatıda 10-15 ytl arası hatta önce yağını sür emince losyonunu ben çok memnunum yumuşacıkk a.s
  6. 11 Mayıs 2008
  7. perdedor

perdedor Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    banyodan sonra tüm vücuda bebe yağı sürmek yumuşacık yapıyo cidden.. fiyatı da uygun hem..
    bi de ben body shop'un çilekli kremine hastayım.. inanılmaz güzel bi his bırakıyo sürünce.. ama o biras pahalı fisfisfis

+duş jeli kullanmak da cildi çok yumuşatıyo bence. (mesela duru- moods harika, narlı duş jeli de öyle)
  8. 11 Mayıs 2008
  9. brn_a

brn_a Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bebe yagını denıcem arkadaslar ona bı bakımm bende palmolıve dus jelını kullanıom oda harıka kokuo ama nemlendırıp yumusaklık veren bşiler ıstıodum denıcem saolun... a.s.
  10. 11 Mayıs 2008
  11. senza

senza Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam,
    benim de cildim çok kuru.doktor bana "ürederm lipo %10" diye bir losyon verdi.eczanelerden bulabilirsin,fiyatı 11-12 ytl gibi bişey.kokusu yok.nem tutucu bir losyon.
    senin aradığın tam olarak böyle birşey değil anladığım kadarıyla ama cildin çok kuruysa denemeni tavsiye ederim.
  12. 11 Mayıs 2008
  13. hepsigercek

hepsigercek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kesinlikle bebe yagi özelliklede yazin güneslendikten sonra muhtesem.parlak ve tiril tiril bronz bir teniniz oluyor.Ama ben direkt sürmüyorum.banyo veya dusun sonunda omuz baslarima biraz döküyorum.dusun altina girip yagin tüm vücuduma yayilmasini sagliyorum.öyle vicik vicik olmuyorsunuz bu sayede.
  14. 12 Mayıs 2008
  15. nanelinargile

nanelinargile Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Bepantol vücut kremi var, ben de ayni dertten muzdariptim, denemediğim urun kalmamıştı. Lazer epi için gittigim cilt uzmanı doktor hanim onerdi, 17 ytl ye aldim, iki turu var, biri kuru biri normal ciltler için olanı. Ben kuru ciltler için olanını aldım, son derece hesaplı ve etkin bir urun ve eczanelerde satılıyor. Erkek arkadasima da aldım, çok memnunuz biz.
  16. 12 Mayıs 2008
  17. brn_a

brn_a Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bırde arkadaslar cıld doktorunun anneme verdıgı bı krem aslında kreme gore baya sıvı EXCİPİAL lipo bırde yıne aynı losyonun EXCİPİAL hydro oralanlarıda yazıo bırı %37 bırı %10 ben bunu okula gıderken bacaklarımı aldıktan sora suruodum ozmanlar... baya nemlı tutuo ama bacagımda kuru bı kac leke vardı onlarıda gecırmıstı bu sayede bılmıodum vucud nemlendırıcısı oldugunu dermotolojık ınceleyıncede farkettım yazın gunesten sorada surmek ıyı gelıomus sanrm bundan deneyebılırım tavsıyede ederım anneme sordugumda bunu soledıa.s
  18. 14 Mayıs 2008
  19. Gozzy

Gozzy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben garnier kullaniorum cok guzel nemlendirio ve yumusacik oluo gecenlerde the body shop un body butter denedim oda cok guzeldi sabah kalktigimda yumusacikti yine bacaklarim fln