Vücutta oluşan morluklar...

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve dalya05 tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : dalya05
  1. dalya05

dalya05 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar benim kızımın bundan 1 yıl önce dizden aşağısında morluklar belirdi yuvarlak morluklar ve artasında sarı iltihap vardı ..dokrora götürdük penos verdi ve biraz geçti ..bundan 2 ay önce vücudunda yeniden başladı ve bir yerde geçtiğinde başka bir yerde belirmeye başladı..bununla beraber iştahsızlık halsizlik ve kilo kaybıda oluyor..önce hemotolojiye sevkedildi allaha şükür ki tahlilleri temiz çıktı..oradanda cerrah paşa romatoloji bölümüne sevk edildi ve 24 ekime randevu tarihi verildi......kısacası başına böyle bir durum gelen veya duyan bilen var ise neden olabileceğini söyleye bilirmi acaba.... çocuğumun bu durumuna çok üzülüyorum..bir fikir verenden allah razı olsun....
  2. 9 Eylül 2008
  3. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Geçmiş olsun. Miniğinizde önemli birşey yoktur. Eminim. Kalbinizi ferah tutun.
  4. 7 Kasım 2008
  5. tatarxixm

tatarxixm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    gecmişolsun canım alah acil şifalar versin
  6. 9 Şubat 2009
  7. öncelikle geçmiş olsun..benim kızımda da aynı şekilde morarmalar oluyodu..çok şükür tahlilleri temiz çıktı..yalnı kanda bi madde eksikmiş ondan meydana geliyomuş..korkulacak bişi yoktur umarım ..Allah yavrularımıza şifa versin