vıchy lıpo.metrıc kullanan varmı

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve keri34 tarafından 7 Şubat 2009 başlatılmıştır.

7 Şubat 2009
    Konu Sahibi : keri34
  1. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    ya aslında ben yanlıs bır ıs yaptım once burdan sorup almak varken once satın alıp sımdı sıze soruyorum.neyse,bugun vıchy nın lıpo metrıc ınceltıcı ve sıkılastırıcı kremını aldım.kullanmaya baslıycam ama merak ettım aranızda kullanıp memnun kalan varmı
  2. 17 Şubat 2009
  3. ipeklin

ipeklin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba, ben geçen sene 1 kutu kullanmıştım. Faydasını görmedim ne yazıkki ama cildi çok güzel yumuşatıyor. :)
  4. 24 Şubat 2009
  5. magnilda

magnilda happy birthday to me Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım düzenli kullanırsan masajla beraber ve ekstra spor yaparsan çok fazydasını görürsün ama selülit derecende çok önemli ileri aşamalardaysa zor.. ben kullandım memnunum hala da kullanıyorum
  6. 18 Mayıs 2009
  7. Selisha

Selisha Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba Arkadaşlar

Ben daha önceki senelerde 2 kutu kuallanmıştı. Selülitim tamamen geçmişti. şimdi yine 1 aydır kullanıyorum. 1 ay önce sıkmadan da gözle görünüyordu. Şİmdi sadece sıkınca var, AMA haftanın 6 günü spor yapıyorum ve her gün en az 2 Lt su içiyorum.
  8. 26 Ağustos 2009
  9. incibengu

incibengu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    iki kutu kullandım, masaj aletiyle birlikte, ortalama 4 ay sabrettim: öyle muhteşem bir sonuç yok, düzenli spor yapmasaydım sanırım pek bir şey olmayacaktı, sadece cildimi yumuşattı ve pürüzsüzleştirdi ama kullanımı bıraktıktan 2 ay sonra eski haline döndü
    belki bünyeye göre değişiyordur, sonuçta kutu üzerinde de yazıyor 10 kadından 9 u diye ben kalan birlik kısımda olabilirim.
    selilüt probleminiz gerçekten büyükse doktora gidin, güzel ilaçlar veriyorlar ve spor yapın, çok basit yattığınız yerden yapabileceğiniz bacak germe hareketleri var
  10. 2 Eylül 2009
  11. Ecz.imis

Ecz.imis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Tanıtımını okuyup da en mantıklı bulduğum ürün vichy lipometrik ti.. Ancak yazılanları okuduğumda hayal kırıklığına uğradım.. :bbo: Tabii ki selülit giderici olması da bi avantaj ama benm için öncelikli olarak inceltici olması önemli, selülit sonraki iş diye düşünüyorum.. Yazdıklarınızsa daha çok selülit için işe yarayıp yaramadığını baz almış gibi geldi bana.. Bi de inceltici olarak fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.. buyrunnnnnnnnnyerimseniben
  12. 5 Ağustos 2011
  13. DevrimGzde

DevrimGzde Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende inceltici olarak aldım umarım işe yarar