Va Aşk Bitti...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve pink_dream tarafından 23 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : pink_dream
  1. pink_dream

pink_dream Guest

Bende sevdiğim insandan ayrıldım.Bizim ki mantık ayrılığı oldu nasıl mı dersiniz ?duygularımla mantığım çelişti aslında... Bende mantığı seçtim ama kalbim çok ama çok acıyor senağlamaSözlüydük hemde:a015: kendisinden içim kan ağlasa da !ayrıldım ayrılmak zorunda bırakıldım bir nevi ...ama hayatımda büyük bir boşluk oluştu sanki fazla düşünmemeye çalışsamda elimde değil ... Ama içim çok acıyor senağlamabu ne büyük bir acı imiş çok zor Allah hiçbir seveni ayırmasın arkadaşlar...:1no2:Ama bu ilişkiden büyük ders aldım kimseye hak ettiğinden fazla değer vermeyeceksin yoksa değersiz olan sen olursun derlerdi inanmak istemedim ve inanmadım da ama bu ayrılığın sebeplerinden biri de bu oldu. Değer verip sevdiğini karşı tarafa aynen aktardığında karşındaki kendisini vazgeçilmez görüp o şekilde davranmaya başlıyor ve değişiyor zamanla ve sen değersiz..miş gibi oluyor bir anda sen olanlara anlam veremezken bir de bakmışşsın ki aşk acısı çekiyorsun...tüm aşk acısı çekenleri anlıyorum sabırlar diliyorum arkadaşlarım:teselli:

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Temmuz 2008
  2. 23 Temmuz 2008
  3. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    belki geri dönüş olur, severek ayrıldık yazmışsınız.

4. 23 Temmuz 2008
  5. handehan

handehan Guru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    276
    aşk acısı emin çok büyük bir acıdır.ama zaman her şeyin ilacı zaman geçtikçe bu acının hafifleyeceğini düşünüyorum sen güçlü ol

6. 23 Temmuz 2008
  7. nidah

nidah Sabır ve Dua...!! Üye

Beğenildi:
    233
    Ödül Puanları:
    153
    Allah hayırlısını versin hakkında diyelim ilk olarak..

ve sabır diliyorum canım gün ne gösterir bilinmez. sabret en güzel günler senin olsuna.s.

8. 24 Temmuz 2008
  9. kiz_kulesi07

kiz_kulesi07 ...sensiz üşüyorum... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    severek ayrılmak çok zor gerçekten helede hayatında o kadar büyük bir yeri kaplamaya başlamışken canının diğer bir yarısı yapmışken...Allah kolaylık versin...hayırlısı olsun...:teselli:

10. 28 Temmuz 2008
  11. zeng

zeng Guest

valla en doğrusunu yapmışsın aşkta pek mantık omuyor gözün kapalı davranıyorsun sonra ne mi oluyor sonuç hüsran en güzeli matıkla hareket etmek tabi yapabiliyosan aslında en güzeli galiba haketmiyosa karşı tarf aşık olmamak ama oda insanın elide değil sen başarabilmişsin bunu matığınla hareket ettiğine göre haklı sebeblerin vardır ileride üzülmektense şimdi yol yakınken vazgeçmek daha iyi olmuş bence ,umarım seni hakden birine hakkettiği değeri verirsin bundan sonra

12. 28 Temmuz 2008
  13. b14081976

b14081976 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Yaşadıklarını anlayabiliyorum.Ayrılalı 4 aya yaklaşıyor olmasına rağmen düzelmiş sayılmam bugün kardeşimin onu alışveriş merkezinde gördüğünü öğrendiğimde yine kendimi kaybettim değmez biliyorum ama ...................Hakkında hayırlısı olsun inşallah:nazar::nazar:

14. 28 Temmuz 2008
  15. yexsxil erik

yexsxil erik Kamille Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ask acisinin ilaci Zaman..Zaman..Zaman.
    sabir diliyorum.Hakkinda en hayirlisi olsun..

16. 3 Ağustos 2008
  17. lcopur

lcopur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    ya inanmıyorum sanki beni anlatmışsın bana beni sevdiğini söylüyor ama bir o kadarda değersiz davranıyor. belkide kafeste keklik zannediyorlar bizi. bende defalarca ayrıldım mantığımı seçerek ama hep kalbim önüne geçti tekrar barıştık ama dayanamıyorum işler dahada zor hale geliyor

18. 3 Ağustos 2008

19. Offf Offf aynı derdi bende yaşadım we yaşıyorum...Birine haddinden fazla değer werirsen kendini wazgeçilmez sanar:teselli::çok üzgünüm: