vageçmek istiyorum.

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mav tarafından 16 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : mav
  1. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    sevgimle aram kötü vazgecmek itiyorum vazgecemıyorum.bana saygısı kalmamıs hemen azarlıyo sınırlenıyor.bende ona yumusak olamıyorum.hiç bısey onun ılk halı gıbı degıl zamanla degısıyor dıyeceksınız ama bu oldukca vahim duruma gıdıyor vazgeçmek istiyorum olmuyor.ben zıttı bısey soluyosam aglasam umursamıyor tlf suratıma kapatıyor.vazgecemıyorum yapamıyorum olmuyor.bende bırde sacma bır dusunce var bız ayrılırsak baska bırısını sevecek baskasıyla olacak bu aklıma gelınce deli oluyorum.yanlız benim olmalı dıyorum.baskasıyla guzel zamn gecıremez bız eger ayrılırsak.saplantı oldu kurtulamıyorum.butun sosyal hayatımı etkıledı üzüntüm artık cok alınganım cok sertim.o arayınca hep ben müsait oluyorum ama onu arayınca hep bı ısı oluyor evde benım bayan olarak daha cok ısımın olması lazımken onun daha cok ısı oluyor ben hep musaıt olabılıyorum.kendıme kızıyorum.2-3 saat aramasa merak edıyorum benı özlemıyomu dıyorum.çok kötü oldum artık.

2. 19 Temmuz 2010
  3. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim yaa çok üzüldüm ama acı bi gerçek şuki vazgeçersen vazgeçilmez olursun (!) bırak ne hali varsa görsün böle giderse zamanla kendine guvenın saygın biticek evet demesi kolay belki ama
    ne yap ne et vazgeç <
    kaç ki kovalasın emin ol pişman olucaktır

4. 19 Temmuz 2010
  5. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bide ne zamandır böyle ne kadar süredir çıkıosunz ? bunlarda önemli

6. 19 Temmuz 2010
  7. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    canım bı ara ben kactım o kovaladı.5 yıldır.arada ayrılıkta oldu 6 7 ay

8. 19 Temmuz 2010
  9. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    mav size noldu böyle birden bacım ya hep bi üzgünsün soğudunuz mu birbirinizden neakannehir

10. 19 Temmuz 2010
  11. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bilmiyorum arkadasım yaa her seyy mom mok ıste

12. 20 Temmuz 2010
  13. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    biraz ayrı kalın. uzun ilişkilerde oluyor sanırım.
    ben de neredeyse 5 yıldır birlikteyim. eski özen vs. kalmadı diyodum ama bende de eski heyecan ve ona yansıttığım duygular bastırılmış aslında.
    aşkınızı alevlendir :))

ben önce onun tepkisini ölçmek için, şarj aletim bozuldu diye telefonumu şarj etmedim 2 gün. merak etmemiştir ya da kızacak işte diyordum ama kızmak bi yana SESLİ MESAJ BIRAKMIŞ...

daha fazla üzülmeyelim lütfen telefonunu aç canım falan demiş. neyse aradım, konuştuk sorunlarımızı. beni sürekli eleştiriyorsun, her durumda beni suçlu yapıyorsun dedi. ben de anlattım eskiden beni çok önemserdin, üzülsem sen daha çok üzülürdün dedim.

hala öyle ama ikimizin de hataları var. sen bana biraz ılımlı davransan ben sana koşa koşa gelirim dedi.

bence sen biraz değiş bakalım bi düzelme olacak mı...

14. 20 Temmuz 2010
  15. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    allahallah değişen ne var ama sana da kötü davranıyo biliyorum bu aralr kafasına bişi mi düştü acep:kızgın:

16. 20 Temmuz 2010
  17. adigesema

adigesema Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok üstüne düşme çantada keklik havası verme bence inan o zaman ne kadar değer verseler de değer vermiyomuş gibi gösteriyolar.. Bi süre arama hatta bi yalan söyle bi kaç gün telefonunu açma kafanı dinle bakalım nolcak.. Uygun bir zamanda karşılıklı güzelce konuşup birbirinizden beklentilerinizi paylaşın ve gerçekleştirmeye çalışın.. Eminim her şey düzelecektir 5 yıllık bir ilişkiden bahsediyosun arada tabi ki böyle uzaklaşmalar olcak önemli olan bunları aşıp devam edebilmek değil mi zaten?