Vajina akintisi pis kokuyor ama neden?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve lina87 tarafından 5 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : lina87
  1. lina87

lina87 Guest

Merhabalar,
    vajina akintim cok pis kokuyor bilmiyorum herkestemi öyle ama elime siviyi degdirdikten sonra o koku hic gitmiyor yikamadigim sürece elimden. Eksimsi bir kokusu var.Bu bende yillardir böyle. Hatta Pantolonuma bile siniyor kokusu. Elimi pantolonun o bölegsine vurunca koku siniriyor.Diger insanlarda nasil oldugunu bilmedigim icin emin degilim normal olup olmadigindan.Peki sizce bu normalmi yoksa anormal bir durummu?

2. 5 Temmuz 2009
  3. babyface26

babyface26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iltihab kapmış olabilirsin bir jinekoloğa gitmenizde fayda var

4. 5 Temmuz 2009
  5. pptya87

pptya87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Beğendikleri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    canım benimde öyle giydiğim kıyafete siniyor kaç kere jinekologa gittim hiçbirşey çıkmadı hatta gecenlerde bebeşim olmuyor diye gittim bu akıntıdan bahsettim kültür testi yapıldı yine bişey yok zaten kaşıntı yanma falan yapmıyorsa bol bol yıkayıp iç çamaşırını değiştirirsen bir nevi kokusu gider.hatta ben bazen oturduğum zaman bacak aramdan kokusunu bile alıyorum ama bişey çıkmıyor sanırım terle karışınca böyle oluyor yapı meselesi de olabilir.

6. 5 Temmuz 2009
  7. delfin

delfin livamoda.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    normal değil tabiki bir jinekolağa gitmelisiniz. normalde kokusuz ve renksiz olmalı canım. iltihap olunca kokuyor. ilaçla halledilen bişey meraklanma. bekar olduğun için ultrasondan bakar doktor kasıklarına falan ve sonra ilaç verir. hatta ilk ilaç bitiminde geçmesse bidaha değişik ilaç veriyor yani birkaç adımda çözülebiliyor korkacak bişey yok.

8. 5 Temmuz 2009
  9. Pili

Pili Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktora git
    gidene kadar da
    tam ağzına pamuk koy en azından kokmas üzerin

10. 5 Temmuz 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

kokulu gunluk ped kullanabılırsın

12. 5 Temmuz 2009
  13. lina87

lina87 Guest

Aynen oturdugum yerdende kokuyu alabiliyorum bazen o kadar siddetli oluyor koku. Peki bu bende iyllardir var ama.Bunca zaman icerisinde gecmedimi iltihap?Ilakki tedavimi olmam gerekiyor olmazsamda bu kadar uzun süre sürebiliyormu?

14. 5 Temmuz 2009
  15. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım iltihabın geçmesi için antibiyotikle tedavi edilmen gerekiyor.. Daha fazla ihmal etmeden bir doktora mutlaka görün..

16. 6 Temmuz 2009
  17. pptya87

pptya87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Beğendikleri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    bendede yıllardır var ablamdada var ilk böyle olduğu zaman doktora gittik bi antibiyotik verdi halen kokuyor bende dra yine gittim hiçbir şey yok dedi temizliğine dikkat et dedi.evet kokulu ped koyabilirsin iç çamaşırlarını ütüle gün içerisinde iç çamaşırını değiştir ve bol bol suyla yıka o.ama doktora bi git istersen.

18. 6 Temmuz 2009
  19. irras_

irras_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ımmmm ...
    cinselliğe başladım başlayalı düzeldi bir nevi ..
    veya daha sık o bölgenin temizliğine dikkat ettiğim için azalmış olabilir ..

ayrıca ben vaginal temizleme jelide kullanıyorum eczanelerde buklabilirsin ..