Vajina aknts!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve yarennkara tarafından 26 Ocak 2008 başlatılmıştır.

26 Ocak 2008
    Konu Sahibi : yarennkara
  1. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim uzun zamandır akıntım oluyo..doktora gitmeliyim acaba bunun için...annem üşüttüğün için olur diyodu hep ama eee bende hep üşütmüyorumya..günlük ped kullanıyorum sürekli vajina yıkama jellerini kullanıyorum ama altımdaki bu ıslaklıktan çok sıkıldım.bi çözümü varmı bunun????senağlama

2. 26 Ocak 2008
  3. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    eğer çok fazla ve kokulu ise akıntın bı dr a git...

4. 26 Ocak 2008
  5. EU1

EU1 Guest

bazen jeller herkesde işe yaramıyor canım belkide kullandıgın jelden kaynaklanıyor olabilir ...ya da enfeksiyon olabilir ama biz genede bilemeyiz en iyisini dr bilir o zaman mutlaka dr a git en azından bir kontrolden geç evlisin galiba smaer testi yaptır........ senede bir kere yaptırmak iyi gelir sen en azından bir sorun varsa tedavisini yaptırırsın eger yoksada inşaallah yoktur o zaman da için rahat eder en azından dr a gittin dersin daha iyi olur demi canım

6. 26 Ocak 2008
  7. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun kızlar teşekkürler..ben bi çok kadın bu sorunu yaşıyodur diye gitmedim ama artık rahatsızlık duyurorum çünkü çok gelmeye başladı akıntı..

8. 26 Ocak 2008
  9. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    hemen her kadında vardır akıntı ama dedıgım gıbı mıktarı ve kokusunun yogunlugu onemlı

10. 14 Şubat 2008
  11. pxixtxixrcxixk85

pxixtxixrcxixk85 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya kızlar bende de var akıntı, iki defa doktorada gittim ilk gittiğimde bi azalma olmadı sorasında başka ilaçlar kullandım o zaman biraz geçti gibi ama sora denize fln girince yine başladı bi dahada gitmedim,bende sürekli ped kullanmak zorunda kalıorum bıktım artık bütün param pedlere gidio:))

12. 14 Şubat 2008
  13. heroine

heroine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşlar aynı sorun bende de vardı..sağ kasığımda oluşan ağrı nedeni ile doktora gittim ve jinekolojik muayenede rahim ağzında yara olduğu anlaşıldı...
    gecen ay yaktırdım .... umuyorum gecmiştir.Kesinlikle ihmala gelmeyecek bır durum evli olanların hiç geciktirmeden mutlaka doktora gitmelerini tavsiye ederim...

14. 10 Mart 2011
  15. Ekindamla

Ekindamla Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bol bol yıkayarak bu sorunun üstesinden geldim zamanında.Şuan bir sorunum yok neyseki

16. 17 Mart 2011
  17. Deniz_22

Deniz_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    63
    gecmiş olsun.genelde vajinal akıntı her bayanda oluyor.kaşıntı yok ise kokusuzsa önemli değildir bence.
    y,nede bir doğumcuya görünebilirsin.