Vajina ameliyatı

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Cicilikiz
  1. Cicilikiz

Cicilikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Vajina ameliyatı neden olur ve nasıl olur. şimdi hep birlikde vajina ameliyatı hakkında ki detaylı bilgilere göz atalım;

Yaş ve doğumlara bağlı olarak vajina kasları gevşeyebiliyor. Bu da hem cinsel ilişkiyi hem de görünümü olumsuz etkileyen, önemli bir sorun. Yapısal ya da doğum sonrasında oluşan travma sonucunda, alt genital bölgedeki kaslar ve yumuşak doku gevşiyor, genişleyip, sarkabiliyor. Vajinal kasların normal gerginlik ve dirençleri azalıyor, bu kasların kontrol ve destek fonksiyonları bozuluyor. Sonuç olarak vajinanın iç ve dış genişliği artıyor ve iki partnerin de alacağı cinsel haz azalıyor.Vajinal daraltma ameliyatlarıyla cerrahi olarak vajinal kanal daraltılıyor ve gevşemiş olan kas yapıları düzeltiliyor.

2. 31 Ağustos 2016
    Konu Sahibi : Cicilikiz
  3. merzafe

merzafe Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    r Şahap İnmez hakkında iyi yorumlar yapmak için buradayım. Ben vajina daraltma ameliyatı olmaya karar verdim. Daha önce bu ameliyatı Dr Ferruh Bingöl beye yaptırdım. Çok iyi sonuç alamadım kısa süre sonra eski haline geri döndü. Ve tekrar araştırmaya başladım. İnternet ten vajina daraltma ameliyatı yapan dr olarak aratma yaparken Dr Şahap İnmez beyi buldum. Kendisini aradım, konu ile ilgili görüştüm. Daha sonra hakkın da araştırma yaptım. İyi yorumlar ile karşılaşınca ameliyat olmaya karar verdim. Ne yalan söyleyeyim ilk başta korktum çünkü başarılı olmaz ise hem param gidecekti hemde eziyeti çabası idi. SONUÇ OLARAK VAJİNA DARALTMA AMELİYATINDA ÇOK BAŞARILI BEN 40 YAŞINDAYIM AMA 25 YAŞINDA GİBİYİM. İNANIN TAVSİYE EDİYORUM. Ameliyattan sonraki tavsiyelerine uyun sonuç harika.