Vajina daraltan varmiiiii??????

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve cennet84 tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : cennet84
  1. cennet84

cennet84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Selamlar arkadaslar

ben vajina daraltmasini cok merak ediyorum,ve birazcikda düsünmekdeyim 2 dogum da normal oldu gerci esim bisey demiyor ama ben rahatsiz oluyorum.nasil bisey amilyat olan varmi? sonuc nasil?fiyat nekadar?riskleri ne?kimi tavsiye edersiniz?cok merak ediyorum arkadaslar nolur anlatsanaza biraz..

simdiden tsk ederim

2. 9 Temmuz 2010
  3. kabakiz

kabakiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    gülüm benim daha bismillah ikinci dogumunda heemen gevseklestimi.ok eskisi gibi zorlanmazssin daha rahat olursun belki ama ne biliyim.sen benden daha iyi bilirsin ne kadar vajinanin gevsedigini.her vajina ayni olmak zorunda degil tabiki.bunun amelyatida sanirim bolca dikis atilmasi baska bisey degil dir yani.

4. 9 Temmuz 2010
  5. DatluCadu

DatluCadu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    708
    Ödül Puanları:
    203
    bnede çok merak ediyorum yaptıran varsa yazssın. bnede aynı durumdayım canım. ilişki esnasında bişey hisstemiyom ama hissdiyomuş gibi durmak zorunda hissediyom kendimi. çok rahatsısızım . ayrıca bunun doğum sonrası dikişlede alakası yok. ben doğum öncesi doktora söyledim onun için estetisyene gitmen lazım dedi. eşimi ikna edebilrisem yaptırmak istiyom ama önce araştırmalıyım onniçin yaptıran varsa deneyimlerini paylaşsın

bu bir emirdir. kaydirigubbakcemile3

6. 9 Temmuz 2010
  7. cennet84

cennet84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aynen öyle bende artik fazla bisey hissetmiyorum :KK43:.anam kimsede bisey yazmiyorki merakdan ölcem yaaa sempatiksalakcinni esiminde bunu da düsündügümden haberi yok zivittin dicek naniknanik önce bi karnimi gerdirmek istiyorum,eger bisey duyarsan yaptirirsan haberim olsun noooolluuurrr... :enbuyukkk:

8. 10 Temmuz 2010
  9. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    kizlar bir tanidigim olmus vaina daraltmayi iki cocukdan sonra.
    ve istanbulda yaptirmis.ve gercektende ilk defa iliskiye giriyormus gibi zorlanmis ameliyattan sonraki ilk iliskide.cok memnun kaldigini söylüyor.

10. 11 Temmuz 2010
  11. cennet84

cennet84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hay gözünü sevim be,cok tsk ederim!
    peki kime yaptirmis??kac para tuttu?a.s.

12. 16 Ağustos 2010
  13. Nevincee

Nevincee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    41
    benim dogumumda (ilk dogum birde) bayagi orantisiz bir sekilde yirtilma oldugu icin, doktorum orayi da daraltmis dikerken, bayagi cok dikisim vardi, ve sordugumda vajinamda daraltma yaptigini söyledi doktor, dogum esnasindada karin asagisindan dogru anestezi uygulandigi icin, dikme esnasinda bisey hissetmedim.

bir bucuk ay zorlandim bayagi, agrilairm oluyordu kismen. Dogumdan sonra lohusa dönemini altatinca iyilesme oldu. Ama tabi tek olarak bu ameliyat yapildiginda, iyilesme süreci ne kadar olur bilemiyorum kizlar.

Yanliz farki bayagi hissediyorsunuz sonrasinda. ikinci bir dogum yapmis olsam, etkisi gidermi o da mechul tabi.

geek4810 bunu beğendi.
  14. 28 Ağustos 2010
  15. cale

cale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gaziosmanpaşa küçükköyde asya tıp merkesiznde ayten bölükbaşı var kadın doğumcu o yapıyor..ssk karşılıyor 500 tl gibi bir fark alınıyor sanırım..1,5 ay lık bir ilişki yasağı var.yaptıranlar oldu tanıdığım memnun kaldılar.doğumla alakası yokmuş bunun kişinin yapısıyla alakalı

16. 26 Mayıs 2011
  17. leyla_eryaman

leyla_eryaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    nasl yapıyorlar peki yani parça mı alıyorlar yoksa dikiyorlar mı acaba ?? yani okuyunca merak etim bende :)

18. 27 Mayıs 2011
  19. Azra75

Azra75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende kürtaj sonrası yırtık oluşmuştu aynı doktora gittim tüplügasyon ve ameliyat oldum uyandığımda vajina estetik yapmıştı çok dikişin var dedi ne olduğumu bilemedim aylarca oturamadım hala rahat oturamıyorum ne yapmalıyım bilmiyorum çok dar sağlığım gitti insanlara habersiz böyle bişey yapılması çok acı başka doktora gittim açma yaparız dedi idrar kaçırma olabilir dedi bida gitmedim böyle rahat yaşayamıyorum şimdi sizlere soruyorum benim gibi hastalar ameliyatla düzelirmi sağlığına kavuşan varmı bana yazın altımdan derin parça çıkarılmış gereksiz işlem yapmış doktor çok gergin açılsa parça kumaş kalmadı ne yapayım iyi diyilim bana yazın vajinanız genişse geniş yaşayın böyle cinsel ilişki çok acı çekiyorum ağlıyorum