Vajina darl ne yapmam lazm

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve berre45 tarafından 23 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 2 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    23 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : berre45
  1. berre45

berre45 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evleneli tam bir yıl oldu ,doktora gittim genel muayene için sen hala kızsın dedi ,vajinam çok darmış ,hakkatande ilişkide zorlanıyorum ne yapmam lazım ,bide doktor o anda 1-2 dakika sabret halledeyim dedi ,çok acıtor dedim bu okadar kolay bişimi, sanırım zarı alıcaktı:nazar::nazar:

2. 23 Ağustos 2008
  3. EU2

EU2 Guest

ya bende de aynı durum var.ilşkiye girdik kan geldi ama ben hala acı çekiyorum ilk başta.banada doktor sen bakiresin demişti ama vajina darlığından falan bahsetmedi.kızlık zarını ise anestezi ile alırlar.gerçekten de bu nasıl anlaşılıyor ve ne yapılıyor bende merak ediyorum

4. 23 Ağustos 2008
  5. berre45

berre45 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede gelmişti kan hemde pelte halinde zar zannetmiştik oysa hala yırtılmamış üstelik çocukistiyorum ama ben hala kızmışım

6. 23 Ağustos 2008
  7. EU2

EU2 Guest

zar yırtılmıştır da nasıl diyeyim sadece bir kaç yerinde yırtık oluşmuştur o zaman.aynı bendeki gibi..zarın olması çocuk yapmanıza engel değil ki?sonuçta zr vajinanın 1-2 cm içinde ama penis en az 10 cm içeri giriyor vajinanın.çocuk olur
    ncak ilişkide zorlanma kötü.kızlık zarını aldırmak istedim hiç bir doktor almadı çünkü gereksiz diyorlar.boşuna ameliyatmış.
    zaten her şey beyinde bitiyor.ben ilişkilerin %20 sinde acı çekiyorsam ( sadece ilk girişte tabii ki) %80 inde bişi anlamıyorum.yani eskiye oranla daha rahatım.
    şu sıralar mantar var bende onun geçmesini bekliyorum.bu durum yüzünden ilişkiye girmek istemiyrum çünkü tahriş var:KK43:(((((((((((

8. 23 Ağustos 2008
  9. berre45

berre45 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktorda öyle söyledi bi kısmı zarar görmüşyür dedi ama hala kızsın deyince psikolojim bozuldu kimseyede anlatılmıyorki napcam bilmiyorum

10. 23 Ağustos 2008
  11. berre45

berre45 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yardım lütfen yokmu başka kimse aynı sorunu yaşayan

12. 23 Ağustos 2008
  13. EU2

EU2 Guest

amannnnnnnnnnnnnnnn boşver..normal doğum yaparsan yırtılır.gider..
    ayrıca önemli olan beynini kontrol edip acı çekmemeye çalışmak.sonuçta yırtılmışsa zaten penis içeri girdiğinde o kısımlar açılır.
    bir de bende şöyle bişi var.alt kısımda bir deri parçası yani vajinayı kapatan bazen vajina duvarına yapışıyor bazen de kendiliğinden düzeliyor.vajina duvarına yapıştığında vajina girişi biraz daha büyüyor.
    ee demekki aldırmamın da bir işe yarayacağını sanmıyorum.fuzuli oluyor
    amaaaaaaaaaa
    kelin ilacı olsa başına sürer tabii ki:)) bende acı çekmemeyi öğrenmeliyim

14. 23 Ağustos 2008
  15. angle20

angle20 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim ilk ilişkim zor oldu, acı hissettim ve kanamam 3 gün sürdü.1 hafta sonra doktora muayeneye gittiğimde kızlık zarımın tamamen yırtılmadığını ve vajinamın dar olduğunu söyledi.fakat ilişki için sorun değil, önemli olan kendimi kasmamammış.zaten muayene sırasında da zorlandım. doktor birkaç ilişki sonrası bu durumun düzelebileceğini söyledi

16. 23 Ağustos 2008
  17. berre45

berre45 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    elimde değilki acı çekiyorum ve tam bir işkenceye dönüşüyor ilişki

18. 23 Ağustos 2008