Vajina Dudak Görünümü Ablalarım Ne olur Bi Bakın

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve pinar85 tarafından 26 Ekim 2010 başlatılmıştır.

26 Ekim 2010
    Konu Sahibi : pinar85
  1. pinar85

pinar85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu yaşımda vajina dudaklarımdan birinin diğerine göre bariz çok daha büyük ve sarkık olduğunu daha yeni anladım. bunu da cesaret edip de epilasyona gittiğimde epilasyonu yapan bayan söyleyince anladım. inceleyince de iki dudak arasındaki ciddi farkı gördüm.
    bekarım ilerde evlendiğimde bi sorun olur mu bu bana? kimseye anlatamıyorum ama evlenince sıkıntı yaşarım diye korkuyorum. kimseye de soramıyorum.. utanıyorum.. hem rengi koyu hem bi dudak büzüşük ve büyük.. hiç estetik değil..
    ne olur bi yardım edin..ameliyat mı yaptırsam? maliyeti ne olur? hemen hastaneden çıkar mıyım? kocam evlenince sorun eder mi ama herşeyden önemlisi benim psikolojim alt üst oldu... off napıcam ben

2. 26 Ekim 2010
  3. klaraa

klaraa ciddi değilim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    hay allah derde bak. çoğunlukla erkekler oraya bakmaz bile.

4. 26 Ekim 2010
  5. klaraa

klaraa ciddi değilim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    ha bi de epilasyon yaptırdın yeri değiştir istersen. vajinalara meraklı epilasyoncu dan gıcıklanırım ben.

6. 26 Ekim 2010
  7. esmer226

esmer226 Berika'M hoşgeldin.. Üye

Beğenildi:
    1.159
    Ödül Puanları:
    163
    çogu bayanınki aynı cnm dert etme..
    erkek onun şekline mi bakar sence??
    dünyanın en güzeli odur onun içinşutarafagittişutarafagitti:jeyyar::jeyyar: aklinialirimsmile

Son düzenleme: 26 Ekim 2010
  8. 27 Ekim 2010
  9. derya_06_17

derya_06_17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çoğu bayanda var bende dahil olmak üzere.çok rahatsız olursan operasyon geçirmiş arkadaşlar var forumda incele bi.

10. 14 Kasım 2010
  11. Fuldem

Fuldem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aynı sıkıntı bendede var..

lazer epilasyon yapan şahıs biraz patavatsız kanımca yada neden öyle inceleme gereği duydu oda ayrı bir tartışma konusu

12. 14 Kasım 2010
  13. uglysecret

uglysecret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kesinlikle aynı sorun bende de var ve nası dile getiriceğimi bile bilmiodum .aynı sorunu yaşayan insanlar görmek en azından biraz rahatlattı:s

14. 14 Kasım 2010
  15. izmit_41

izmit_41 kirlideğil,yaPASyatozdu Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Kişiler dişlerini yaptırıyor neden; kocası ağzına bakıyor veya görüntü bozukluğunu önemsiyor diye mi? Görüntüsünden rahatsızız, özgüveni etkiliyor vs. nedenlerinden dolayı... Vajinadan tek farkı biri ortada diğerinin üstü kapalı. Fakat ikisi de psikolojiyi bir şekilde etkiliyor sonuçta.
    'Erkekler oraya mı bakıyor onlara olsun da ne olursa olsun, amaaan boşver herkesinki aynı zaten!' gibisinden safsataları yazanlar ancak kendilerini kandırır. Erkekler öyle bir önemsiyorlar ki bozuk görüntüyü, belki dile getirip gurur kırmıyor ama memnuniyetsizliğini bir şekilde belli ediyor veya içinde yaşıyor. Hem ne olursa olsun, önemli olan öncelikle kendi memnuniyetidir kişinin.
    Labiaplasti ameliyatı olmadım ama, olmuşa tanık etmiş biri olarak öyle kolay ameliyat gibisinden yazılara kesinlikle inanmayın. Bayağı bayağı burun ameliyatı gibi bir ameliyat ve sonrası gayet de sıkıntılı. Kadında sinirlerin en fazla toplandığı yer vajinası olduğu için lokal değil genel anestezi altında oluyor. Ameliyat sonrası temizlik süreci ve buz kompresi ciddi önem gerektiriyor. Dikişler,dudakların yerine oturması en az sekiz gün sabır istiyor. Sarkık dudaklarla gezinmektense elbette kolay olmayan bu süreci yaşamak bence en mantıklısı.

lina88 bunu beğendi.
  16. 14 Ocak 2011
  17. cubuko

cubuko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    aaaaaa ağzım açık kaldı.asıl bozukluk senin gittiğin epilasyoncuda canım.bakmış oranımı inceliyo.jinekolog olsaydı napardı acaba

wowo000 bunu beğendi.
  18. 14 Ocak 2011
  19. gaja

gaja Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bence bu konuyu bu kadar dert etmemelisiniz.. hele bir epilasyoncunun lafıyla! biraz sabredin bekleyin. ilerde buna neleri takmışım kafama diyerek gülme ihtimaliniz var. yok hala böyle düşünmeye devam ederseniz ceşitli secenekler var. kusurlar hepimizde var. ama bazen cok büyütüyoruz.. ayrıca içinizi rahatlatmak için küçük bir bilgi, o asimetri ve renk değişikliği kadınların çoğunda var zaten. peki hepsi ameliyatmı oluyor? hepsinin kocası mutsuzmu? )) tabiki değil..

wowo000 bunu beğendi.