Vajina Estetii

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve EU3 tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

bir ay önce labioplasti oldum daha kötü oldu,doktorum jinekologtu.doktorumun kurbanı oldum hem o kadar para hem sonuc berbat...doktor secimine cok dikkat...

2. 25 Mayıs 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Çok üzüldüm tatlım ya. Nasıl durumun şu anda ??? Yani kötü olan şey ne???

4. 25 Mayıs 2009
  5. EU3

EU3 Guest

büyük olan dudaklar gitti ama bu yetmiyor...dikişler berbat,üst üste boğum boğum...asimetrik onarım hic yok....jiletle kesilip öylece bırakılmış gibi..2 tane plastik cerrahla görüştüm muayene oldum...anca 2 ay sonra yapılır dediler...mahvetmiş dedi görüştüğüm cerrah doktor....vajeni dış kısımınıda dikmiş dikişlerim attı..görüştüğüm 2 plastik cerrahta öylece bırak hepsini toparlarım dediler...ama benim mahvolmus pskolojim..bu görüntü için giden onca param...plastik cerrahta bedava yapmayacak ya tekrar para....bana verdiği zarara bak..özelde jinekolog bayan doktordu....bunalım içindeyim...

6. 25 Mayıs 2009
  7. ayfergin123

ayfergin123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar; ben bugün sabah labioplasti ve vajen estetiği oldum. Sakinleştirici altında ameliyatım 40 dk kadar sürmüş, 1 saat sonra ayıldım, 3 saat sonra evdeydim. Şu anda bacaklarımın arasında buz kalıbıyla uzanıyorum, kucağıma aldım laptop'u size yazıyorum. Hafif şişlik ve ağrım var ama düşündüğüm kadar zor olmadı.Yıllardır benle olan fil kulaklarımdan ayrıldığıma üzülmedim hiç. ış karar vermekte walla. Perşembe işime dönmeyi düşünüyorum inşallah.En büyük zorluk çiş sonrası tendürdiotla silmek. Katlanıyoruz bakalım
    pbyy senin adına çok üzüldüm ya bide Aylin hanımla görüşsen

8. 26 Mayıs 2009
  9. EU3

EU3 Guest

mail attım aylin hanıma, cok üzüldü...sen onamı yaptırdın....sanada gecmiş olsun

10. 26 Mayıs 2009
  11. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayfergin geçmiş olsun .ya fil kulakları ibaresine çok güldüm canım ya .biz bayanların çektiği nedir ya her yerimiz ayrı bir sorun .

12. 26 Mayıs 2009
  13. ayfergin123

ayfergin123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sağol canım iyi dileklerin için. Evet Aylin hanım'a ameliyat oldum, siteden duymuştum adını görüştüm ve ameliyat oldum. Canım doktorum benim ya üzülmüştür hakikaten, hassastır, ilgilidir o. Bi görüş yardımcı olabilir bence

14. 26 Mayıs 2009
  15. EU3

EU3 Guest

durumum hakkında plastik cerrah nuri battal muayene etti..ve bana insanları böyle kandırıyorlar inandırıyorlar sonuca bak dedi....merak etme düzekteceğim ağustosa kadar bekle dedi..ödemlerim var çünkü..2500 istiyor...1800 bu berbat görüntü için zaten vermiştim yapan doktora..aylin karanlığa mail attım durumuma üzüldü...toparlarız görmem gerek dedi..ama yaşadığım travma sonucu sanki daha kötü olacakmış gibi geliyor...dikişlerim attı öylece kaldım...hangi doktor güvenilir bilmiyorum...

16. 26 Mayıs 2009
  17. birgece

birgece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nie kimse deniz işcen çek demio ya :KK43:ben mi acele karar verdim dr konusunda ?

18. 26 Mayıs 2009
  19. EU3

EU3 Guest

görüşeceğim...bişey soracagım sadece küçük dudaklaramı yoksa klitorisede yapıldımı...birde maliyeti ne kadar bilgi verirsen cok memnun olrum...