Vajina genişletme opr.

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve saziye19 tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : saziye19
  1. saziye19

saziye19 Guest

hanımlar vajınısmuslu bırı olarak vajına genısletme operasyonu hakkında bılgısı olandan yardım almak ıstıyorum.
    sızce ıse yararmı boyle bı opr. varmı kızlık zarını actirma kestırme varmıs dıye duyumlar aldım. ne gıbı bı sansım olabılır acaba kestırınce. sızce ılıskıye gırebılırmıyım esımle

2. 17 Ağustos 2009
  3. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    canım senin olayın psikolojik bence yine yardımcı olmaz bu operasyon bilmiyorum ne kadardır çekiyorsun bu olayı ama bende evlendiğimde 2 ay ilişkiye giremedim 8 günlük psikolojik tedavi sonucunda ve babaannemin yuhh be bizde kızdık kadın olduk öldükmü kocandan utanda yat ne var bu kadar büyütecek demesi kafama dank etti ve bir anda nasıl oldu anlamadım iş bitti hatta hiiiçççç acımadı kendi kendime dedim aman ne varmış bunda sinek ıssırsa daha çok acır sen tedaviye devam et zaten böyle şeye vajina olarak ihtiyacın varsa yani sorun vajinandaysa doktorun önerir.

4. 2 Ekim 2009
  5. LadyArzu

LadyArzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    88
    bencede gerek yok

6. 2 Ekim 2009
  7. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    sen bilirsin ama bencede gerek yok..sonuçta kızlık zarını aldırıp ilişkiye giremeyenler bile oluyormuş..ya biraz dişini sıkacaksın yada yardım alacaaksın..ama ben dişini sıkmanı tavsiye ederim.))inan çok ta acı verici değil yoksa kimse yapamazdı

8. 2 Ekim 2009
  9. peppermint

peppermint Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    gecen aksam teke tek progrminda haydar dumen konuktu;
    ilk defa dinledim konusmasini;

vajinusmusu tek seansta tedavi ettigini soyledi, bugune kadar 3000 kisi tedavi etmis;
    birkez cagiriyorum ; sonra tlf. no veriyorum, tlf.dan gorusuyorum dedi, bir suru seanslara cagiran psikologlara para kaptirmayin dedi... anestezi ile birlikte olma, parmak egzersizi, yapay penis kullanimi, kizlik zari aldirma, vajina genisletme... bunlarin hepsi fasa fiso dedi; bu is beyin kaynakli dedi; cocuk dogurabilen bir organdan bahsediyoruz dedi , vajinusmusun cozumu cok basit dedi..
    ama ayrintisini vermedi tabi..

bi yazilarini falan arastirin bakalim..

10. 3 Ekim 2009
  11. bahar07

bahar07 duru'm güzel kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben progmsanı takıp etmedım ama haydar dumennın recetesını okumustum uyusturup yanında eslerı bırletıge sokuyomus yanı ısteyenler hemen orda yapabılıyomus bence ck sacma

12. 9 Ekim 2009
  13. peppermint

peppermint Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    aaaaa bunu duymamistim.

cok sacma ,

hic olur mu oyle sey yaaa
    :eek:lmaz:

14. 9 Ekim 2009
  15. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    Valla ben haydar dÜmene gıtmedım Çapa tıp fakÜltesı cınsel ıŞlev bozukluĞu bÖlÜmÜne bı gıttım doktorum hıÇ merak etme 1 haftada hazır olcaksın dedı 1 haftada boyunca 4 kere gıttım evdede sÖyledıĞı Şeylerı yaptım 8.gÜn eŞımle ılıŞkıye gırdım doktora gıttım olsada olmasada gel demıŞtı bızde baŞardık dedık tamamdır bundan sonra sık sık yapın ıyıce beynınız bunu kavrasın dedı.
    Şuan 2 yıldır rahatÇa ılıŞkıye gırebılıyorum sorun vajınada deĞıl kızlar beyınde bazen kendımı sıkıyorum uygun olmayan pozısyonlarda ınanın aÇık olmasına raĞmen yıne canım acıyor ÇÜnkÜ beynım bÖyle ılıŞkıye gırersen canın Çok acır dıyor.
    Artık bır Şekılde bır uzman yardımı ve onun Önerılerı ıle bunu yenmelısınız ama unutmayın haydar dÜmende olsa ıŞ yıne sızde ve eŞınızde bıtıyor allah kurtarsın zor bı durum.

16. 9 Ekim 2009
  17. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Konu sahibi ve bölüm sorumlusu arkadaşımın dikkatine;
    Konu Jinekoloji bölümünden ilgili bölüme taşınmıştır.

18. 10 Ekim 2009
  19. verdalila

verdalila Guest

Zaten konu sahibide bırakıp gitmiş anlaşılan o ki