vajina girişinde yanma

Konusu 'Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ghost61 tarafından 14 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2012
    Konu Sahibi : ghost61
  1. ghost61

ghost61 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doğumdan sonra vajina bölgemde kaşıntı olmuştu doktora gittim ama jinekolog fobim var muayene olamadım kaşıntı için merhem verdi kullandım kaşıntı geçti ancak ilişki sırasında sanki yara varmış gibi alt kısımda özellikle acı oluyo ve idrarımı yaparken de yanma oluyo o bölgemde (sadece ilişkiden sonraki 2 gün içinde)dolayısıyla ilişkiye pek sıcak bakmıyorum eşim dr görün diyo ama cesaret edemiyorum bu durum başına gelen varmı ne olabilir acaba bi süre bekledim sivilcedir diye geçer diye ama uzun bi süre oldu bu böyle devam ediyo acaba diyorum kaşırken tahriş etmiş olaailirmiyim (öyle olsa bile belirli süre de geçmesi gerekmez mi) yoksa yara mı böyle bişey yaşayan oldumu..

2. 14 Temmuz 2012
  3. derdo

derdo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede doktora gorun ama vajina bolgesi çok hasas hemen mikrop kapıyor iç çamaşırların penye olsun ve kaynar derecede yıka ayrı yıka ve utule eşininde aynı şekilde sorun eşinde olabilir oda ilaç kullanmalı çünkü benim başıma çok geldi dr gitsen bunları söyler yanındada ilaç verir dr ihmal etme

4. 14 Temmuz 2012
  5. NAZLIEFE

NAZLIEFE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalr evet bendede aynı sorun var hemde aynısı hatta şuan öyleyim sanki yara var da o yanıyor gibi çok fena bi acı bi ara olmuştu 1 hafta tuvaletimi yaparken ağlıyordum tahriş flan olmuştur diye üstüne düşmedim geçti ama 3 gündür yine var bende neden olduğunu bilmiyorum ne yapcağımıda bol suyla yıkıyorum ama o da olmuyor..((

6. 14 Temmuz 2012
  7. pis7li

pis7li Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    günaydın cnm geçmiş olsun bende geçirdim yazdıklarını

jinekoloğa gittim ve yara var vajina agzında demişti yaktırdım

geçti ayrıca mantarda kapmışım enfeksiyon felan hepsinin birleşimi dediğin şikayetleri yapar

ihmal etmeden görün derim yoksa daha da ilerler başını alamazsın tatlım

GEÇMİŞ OLSUN

8. 14 Temmuz 2012
  9. ghost61

ghost61 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim arkadaşlar dr gitsem bile muayene olamıyorum kasıyorum kendimi dr dan da bi güzel fırça yiyorum onun için gitmek istemiyorum zaten ilişkiyi bile zorla yaşayan biriyim ama dediğiniz gibide dr görmeden kesin ne olduğunu anlayamıyacağım biraz cesaretimi toplayıp gidecem inş kötü birşeyle karşılaşmam...