vajina koyuluğu.. psikolojim çok bozuk...

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve Papatya1989 tarafından 5 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Papatya1989
  1. Papatya1989

Papatya1989 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaslar cidden acayip psikolojim çok bozuk bu konuda utanıcak cekinecek bişey yok diye düşünüyorum ve derdimi anlatmak istıyorum şuan nişanlıyım 4 ay sonra kadar düğünüm olcak allahın izniyle.Allaha şükür güzel bi kızım yani elim yüzüm düzgün ama oraya gelince cok koyu ve cok rahatsız oluyorum arkadaslarım pembe benimki dıyo nişanlımla konusurkende bu konuyu ona nasıl acacagımı hep düşündüm ama azda olsa dedim jiletten dolayı daha karardı sanki.dedim böle böle karardı baya dedim bi doktora görün cildiyeciye git kafama takıldı dedi dudaklarıda esmer ve uzun gibi sinir oluyorm ve cok aglıyorum evlilikden sogdum cinsellikden soğdum bu yüzden ne yapmalıyım ilacı kremi felan varmı lazer felan estetik olmak istemıyorum zaten ailem böyle bişeye asla izin vermez benim gibi bu dertten sıkıntılı olan biri varmı yoksa benmi sadece böyleyim çıldrıcam bunun yüzünden erkekler beyaz tenli kızlardan hoşlanırmıs vücudum beyaz ama oraya gelince koyu hemde baya ne yapıyım ne ediyim ya begenmezse tiskinirse gibi düşünceler süreki aklımda evlenmekten tiskindim nişanlımla birbirimiziallaha şükür çok sevıyorum ama bu konuda acayip derecede psikolojim bozuk ..

2. 5 Mayıs 2010
  3. ikizbalik

ikizbalik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    153
    ben lazer epilasyona gittim. sonrasında oldu renk değişimi, kese yap demişlerdi oradan ama sıkıntı etmediğim için yapmadım. etki ediyormuş banyo yaparken dene istersen.

4. 5 Mayıs 2010
  5. Papatya1989

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bilmıyorumki keseden düzelirmi veya renk açılırmı denemek lazım cok rahatsız edici bu ne böyle yaaa nfret edıyorum gercekten teşekkür ederim yardımın için

6. 5 Mayıs 2010
  7. lucky88

lucky88 Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun. Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım seni çok iyi anlıyorum aynı dertten bende muzdaribim :KK43:( gerçi esmerim ama ayakta durup baktığımda ön taraftan bendede renk koyuluğu var ve benimde iç dudaklar dış dudakladan daha uzun evlenmeden önce çok sıkıntı yaptım en sonunda alattım eşime evlenmeden önce eğer sana sağlık açısından bi sıkıntı yaratmıyosa benim içinde sorun değil diyo ama ben hala rahat edemiyorum yanında.ışık açık hayatta çıplak duramıyoum utanıyorum çünkü görüntü olarak bende rahatsız oluyorum.iç dudakların uzunluğu vajinal enfeksiyon kapmaya daha elverişliymiş.bende araştırdım biraz ameliyat olabiliyosun ama his kaybı yaşarım diye korkuyorum iyice bi araştırıyimde o zaman karar vericem.

8. 5 Mayıs 2010
  9. Papatya1989

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkür ederim yorumun için lucky bilmıyorum benim vucudum beyaza yakın yanı ellerim yüzüm oraya göre süper :KK70: ama ora sinir edici bi durum aynen bende ayakta durunca direk ora iğrenc bi görüntü verıyo bide bende önceden mayasıl vardı oda kendiliğinden geçti kasıntı cok yapmıstı ondan dolayımı böyle oldu dıyorum kasıya kasıya yani :) bide et parcası gibi bişey var mayasıldan kalma orasıda siyah gecermi gecmezmi lazerden baska tedavisi yokmu düğünüm varr napıcam bilmıyorummm

10. 5 Mayıs 2010
  11. eylulvebaris

eylulvebaris üç melek annesi ... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu kadar dert etme canım :umursamaz:erkekler renlerini bukadar takmıyozemuszemus eminim nişanlında takmıycaktı ama sen erkenci davranıp dikkatini özellikle oraya çekmesini sağlamışsın bence keşke söylemeseydin bu sefer gerçekten dert edermafoldumben

12. 5 Mayıs 2010
  13. Caramelim

Caramelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canim sende ne derecede oldugunu bilmiyorum, ama kisiye göre ve ten rengine göre degisiyormus vajina rengi olabilir yani tabi icduraklarin da büyük dudaklara bakarak kisa olmamasida anormal degilmis.icin rahat etmiyorsa doktora görünebilirsin

14. 5 Mayıs 2010
  15. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    takma kafana canım yaaa bukadar nolcak ki? nişanlınında rengine takıcanı sanmam ...tablomu bu oturup izlesin yorum yapsın ...evli biri olarak söylüyorum sakın takma herkesin cinsel organı farklı sonuçta ..erkeklerin hepsinin aynı olmadığı gibi ....üzülecek bişey yok inan ....erkeklerin işi belli olmaz belki böyle olmasını daha çok beğenecek bilemezsinki.....sen hayırlısıyla yuvanı kurda bunlardan bişey çıkmaz ....mutluluklar şimdiden...

16. 5 Mayıs 2010
  17. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bence takma canım böyle bişiyi kafana bende takıorum gerçi ama napabiliriz yani elimizde olan bişi değil ki tüğleri alınca oluyo işte sir ağdayla falan o yüzden ben takıcaklarını sanmıorum ya takarlarsada napalım öldürücek halimiz yok ya kendimizi:KK70:

18. 5 Mayıs 2010
  19. fstklsekey

fstklsekey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi söylesemmi söylemesemmi diye düşünüp durdum, garip gelebilir ama dayanabilenin işine yarayacağı kesin. ben epilatör yada ağdayla temizledikden sonra bi kabın içinde limon ve deniz tuzu karıştırıp sürüyorum. tüylerin geççıkması için bir forumda okumuşdum. tüylere değil ama, teni kaymak gibi yaptığı kesin. 3, 4 gün aklıma geldikçe tekrarlarım... ama her yaptığımda acıdan kıvranıyorum tahmin edersiniz Bi düşünsenize