Vajina şekli

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve EU1 tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar benim vajina şekli hakkında sorum var. Vajina iç dudaklarım uzun ve klitorisimde dısardan belli oluyor.Ben bunun için estetik yaptırmak istiyorum.Bunun için yıllardır kendimi yedim durdum.Evlenmeye korkuyorum. Jinekoloğa gittim bana doktor ismi önermesi için.Oda bana ,bu vajina şeklininde diğeri kadar normal olduğunu söyledi.Vajina iç dudakları uzun ve klitorisi dısardan belli olan bir sürü hastası olduğunu söyledi.Evlenince sorun yasamazsın dedi.Karışık Kafam iyice karıştı..............Aranızda vajina sekli böyle olan cok insan var mı? Yoksa nadiren karşılaşılan bir şeymi? Bu durum doktorunda dediği gibi normal mi gerçekten ?Normal vajina şekli nedir sizce ?
    Vajina şeklinde beni aydınlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ocak 2009
  2. 22 Ocak 2009
  3. bambam09

bambam09 Aşığımm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Gayet normal canım boşuna dert ediyorsun. benim tam olarak öyle değil ama çok yakın 2 arkadaşım öyle olduğunu söylemişti. Bence çoğu vajina şekli seninki gibi kendine hiç dert etme

4. 23 Ocak 2009
  5. D'arbanwille

D'arbanwille geliyorlar bazen Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    Yani tam olarak kastettiğin eğer , iç dudakların daha uzun olup , dışarı sarkması ise yada dışardan bkınca dıs dudakları geçecek uzunlukta olması ise ( çok deel tabiki :) ) benimde öyle ve bence hiç takılıcak bir durum değil ki?
    sağlık açısından hiç bir sorun yaratmaz bu durum ayrıca cinsel hayatını da etkılemez..bence bosuna takıyosun canım yaa !

6. 24 Ocak 2009
  7. EU1

EU1 Guest

Canım haklısın ama kafama bu nerden takıldıysa ,atamıyorum aklımdan. Vajina şekli sağlık açısından sorun yaratmıyor ,ama psikolojik açıdan mahvediyor. Sadece iç dudaklarım belli olsa iyi birde klitoris belli .Gerçekten bu durumu hiç sorun etmiyormusun ? Arada birde olsa niye böle diyormusun

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Ocak 2009
  8. 24 Ocak 2009
  9. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende rahatsız oluyorum ama eşim hiç problem etmedi.

10. 25 Ocak 2009
  11. EU1

EU1 Guest

Demek ki vajina şeklini erkekler sorun etmiyor....... Biz niye bu kadar sorun ediyoruz peki.Bunu hiç anlamıyorum

12. 25 Ocak 2009
  13. EU1

EU1 Guest

Acaba bu erkekler bu konuda biz kadınlara bişey demiyor mu?Yani gerçek düşüncelerini söylemiyorlar mı acaba ? Ne kadar şüpheci oldum böööööööle ben Eşim sorun etmiyorum aaaaa ne güzelmiş böle dese bile yine inanmıycam sanırım.Hergün bunu düşünmekten yoruldum :uhm::uhm:

14. 25 Ocak 2009
  15. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Vajina Şekli hakkında

Son düzenleme: 25 Ocak 2009
  16. 25 Ocak 2009
  17. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Takacak baska bisey bulamadin heralde eda006...:nazar:

18. 25 Ocak 2009
  19. EU1

EU1 Guest

canım senin böyle bir sorunun yok sanırım .Olsaydı böyle konuşmazdın........ Yani öylece konuşması kolay.......Bu konuyu kafasına takan cooooooooooook varki labiaplasti diye bişey var. Düşünürsen biraz seninde hayatında taktığın bişeyler vardır....

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Ocak 2009