vajina ve bölgesindeki ilişki sonrası şişlik ve balon oluşumu

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Merhaba arkadaşlar uzun süredir aynı durumu yaşıyorum forumu karıştırıyorum ama uygun durumu bulamadım belki sizlerden bilen vardır. Durum şöyle ; ilişki sonrasında vajınamın ust bölgesı de dahil olmak üzere girişiyle arasında boylu boyunda minik baloncuklar oluşuyor alt kısımda da yıne balon oluşuyor içi su dolu oluyor ve ilişkiden bır kaç saat sonra kendiliğinden iniyor, balonun buyuklugu tırnak büyüklüğünde yani her sefer 3 tane balon oluşuyor diyebilirim bazen farklı bölgelerde, kondomla korunuyoruz bundan mı net bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

2. 2 Haziran 2009
  3. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    condom'un kremı dokunuyor olabılır yawrııım. dr gözuk ıstersen ALLAH korusun dost acı söyler ben şu rahım agzı kanserınden acayıp tırsıyorum. onun bır ıgnesı varmış bu ay olucam 260 tl miş. ama bu kanser turune kesınlıkle yakalanmıyormuşsun bı daha. en azından bırınden kurtuluruz. senın için demıyorum ama dıkkat etmek lazım belırtılere falan.

4. 2 Haziran 2009
  5. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Kondoma alerjiniz olabilir ya da bir tür mantar enfeksiyonu olabilir. Bir doktora görünün. Enfeksiyon olmasa bile tahriş nedeniyle zamanla enfeksiyon oluşabilir. Basit ama ihmale gelmez. Kolayva tedavi ederler. Ya da alerji ise onu anlarsınız en azından alerjiye neden olan durumu kaldırırsınız ortadan.
    Geçmiş olsun.

6. 2 Haziran 2009
  7. EU1

EU1 Guest

kızlar tesekkurler öncelıkle, bende mantar vardı gecen sene en son baktırdım simir testı mı ne yaptırdım su aldılar bıraz kendı kendıne olusan mantar varmıs akıntı yapıyormus krem sürdüm falan gectı akıntım yok gıbı,
    bazen bu su şeyı patlayınca kanıyor orası yırtık gıbı kalıyor ay dıyorum resmen su balonu patlamıs da bır de derısı sulu kalmıs sonra geçiyor, gecen sene ılk beraberlıgımde 15 gun kadar sürdü ve kondom kullanmıyorduk onda bır sey olmuyordu sanırım bukondomdan dolayı alerjım olabılır,
    zamanla tahrişten enfeksıyon olabılır demıssınız olabılır şişlik oluyor cunku hele son olan üst kısımda sankı mıkrop kapmıs gıbı şiştı. kontrole gıtmeden bır daha beraber olmam olmazsa ya da kondomkullandırmam, cunku hos bır durum degıl bu karşılastıgım.

8. 2 Haziran 2009
  9. MeDuSa

MeDuSa Guest

Geçmiş olsun cnm umarım önemli bişi deildir buyrunnnnnnnnn

10. 2 Haziran 2009
  11. EU1

EU1 Guest

teşrkrler tatlım umarım değildir.

12. 2 Haziran 2009
  13. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kolonyacım bi doktora görünmende fayda var bitanem geçmişler olsunnn a.s.

14. 2 Haziran 2009
  15. MerveKondu

MerveKondu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    eğer ilişkiden sonra olup bir müddet sonra geçiyorise,büyük ihtimalle prezarvatif,e karşı allerji olabilir çünki belirtiler onu gösteriyor......

16. 3 Haziran 2009
  17. hel_in

hel_in Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    126
    Ödül Puanları:
    153
    Aman annem sen gene dr gorun ___kızlar ılıskılerde lutwen korunun _ bu arada asının fıyatı rahım kanserıne karsı 180 mılyon sole oluo normalde cervılax 2 wıruse karsı koruyo gardesıl 4 wuruse karsı koruyo ama ama ılıskı hıc baslamadısanız gardesıl olun hpw ılk asamaı olan sıgıller 6 11 oluo sıgıl oldusa cervılax 11 16 turunden bı ayrı asısı war onu oluosz bu arada dewlet hastanelerı asıyı toplu aldı ıcın hastanede olun asıyı lutwen ezacı dıl dr yapsın

18. 3 Haziran 2009
  19. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım valla ilk defa duyuyorum bunu bi dr a git istersen pek normal değil gibi :KK43:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.