vajina yapışıklığı

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve carpe_diem tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : carpe_diem
  1. carpe_diem

carpe_diem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar. 5 aylık bi kızım var. bugün doktor kontrolümüz vardı. doktor vajanada yapışıklık olduğunu söyledi. önce bir hafta krem kullanalım. açılma olmazsa çocuk cerrahisine yönlendirelim dedi. kremin ismi estriol. benim gibi bu durumla karşılaşan varmı aranızda. moralim bozuldu. umarım bir hafta içinde düzelir yavrum.

2. 26 Şubat 2010
  3. im35ren

im35ren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynı durumu biz dün yaşadık.benim kızımda 5 aylık.ama doktorumuz eliyle açtı.kremede gerek yok dedi.yeni yapışmış daha çabuk açıldı.altını her açtığında kontrol et dedi o kadar.umarım bi sorun çıkmaz.kötü bi durum.

4. 26 Şubat 2010
  5. carpe_diem

carpe_diem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kız anneleri için zor bi durum. bizimki yeni değildi belkide bilemiyorum. eliyle açmayı denemedi. ben bugün araştırdım. tekrarlayabiliyomuş. sen ara sıra kontrol et. umarım bi daha olmaz bebişinde.

6. 26 Şubat 2010
  7. kocayanak

kocayanak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda da vardı iki aya kadar düzenli kullandık kıremi ve açıldı düzenli lullan açılır ostorojen eksikliğinden oluyo cerahiye falan gerek kalmaz geçmiş olsun

8. 7 Mart 2010
  9. Zeliha

Zeliha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kız kardeşimde vardı aynı sorun baya devam etti dr her gittiğimizde dr eli ile açıp kontrol etti. sadece ilk idrarda sorun yaşıyordu onuda su tutarak yanmasını engellediler ve şükür ki sorun yok evlenmek üzere ben yinede korkuyorum düğünden önce dr götürücem konuşucaz inş. bu konuyu

10. 7 Mart 2010
  11. mugumugu

mugumugu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım hiç korkma benim arkadaşımın kızındada öle bişey oldu hatta ameliyatla açıldı . Çok kolay olmuş.Şimdi 9 yaşında hiç problem yok .
    en kötü ihtimal ameliyat ama ciddi bi ameliyat diil . ınşallah kremlerle açılır