Vajinada güzel koku?

Konusu 'Terleme, İstenmeyen Kokular ve Çözümleri' forumundadır ve defne89 tarafından 8 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : defne89
  1. defne89

defne89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar,

Vajinal bölgede kötü koku problemim yok;ama haziranda düğünüm var ve ilk gece çok güzel olsun istiyorum.

Hem o gece hem daha sonrası için vajinada güzel koku yaratmak için önerebileceğiniz losyon,krem,bitkisel yağ,esans gibi önerileriz var mı?

Varsa,paylaşırsanız çok sevinirim:eek:

thalix bunu beğendi.
  2. 8 Mayıs 2010
  3. honda071

honda071 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım merhaba ben sebamedin vajina için temizleme jelini kulanıyorum cota memnunum kokusuda çpk güzel

4. 30 Mayıs 2010
  5. novrain...

novrain... Derin's mommy Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım doktorlar vajinanın kendi salgısının kendi kendini temizlediğini ve ve vajina için kesinlikle ama kesinlikle ekstra şeylerden kaçınılmasını öneriyorlar güzel koku elde etmeye çalışırken sağlığından olma vajinal duş veya vajinaya krem losyon gibi şeyler uygulamak çok zararlıymış üstten yıka içerilere girme benden tavsiye...bu arada tebrikler

6. 2 Haziran 2010
  7. enimse

enimse evli mutlu ve asikkkkkkkk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bi arkadasım kokudan dolayı doktora gitmişti kültür testi yapıldı doktor sabun sürüyomusun diye sormus oda hayır demiş ama normalı böle degılmıs:KK70: bize lifle uzun uzun yıkadıgını söyle sabun kullanmak cok zararlıymıs bakteri oluşumu yapıyomuş :S neyse en güzeli duru suyla temızlemekmiş

8. 10 Haziran 2010
  9. sudenur8

sudenur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım benımde cok kokuyor akıntımda var doktora gittim igne verdı kullandım yinede akıntı oldugunda koku yapıyor bende yakında evlenecegım ama bu koku yüzünden cok tedirginim ve baska biesey daha genıtal böylgem diger ten bölgeme gore biraz koyu rengte bu normalmı sizdede böylemı özelıme yazarmısınız

10. 17 Haziran 2010
  11. keinefrau

keinefrau Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay kız defne ben kiloduma zemuszemus parfüm sıkıyorum çok güzel kokuyor :p gerçekten

12. 17 Haziran 2010
  13. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    kız tahriş eder,yara olur fisfisfis bebe şampuanıyla yıka,tüylerini al,günlük ped takma :hulya:

14. 30 Haziran 2010
  15. aydeg87

aydeg87 minik diktatör Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    :lepi: çok şekersiniz ya

16. 30 Haziran 2010
  17. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    parfüm mü ne kadar zararlı yapın yapın sonra benim gibi enfeksiyon olunda görün ben artık akıllandım valla saf su gibisi yok hem uzmanlarda ya saf suyla yada katkısız bi sabunla yıkamayı öneriyo:umursamaz:

18. 30 Haziran 2010
  19. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar sebamed'in ürününü kullanmanızı tavsiye ederim. Kokusu çok hoş ve herhangi bir yan etkisi yok. Ama her gün kullanılmasını tavsiye etmiyor doktorlar. Haftada 2 kez kullanılabilir. Her gün kullanıldığında vajinanın ph dengesini bozmuş oluyoruz.

Parfüm sıkma, sabunla yıkama, vajinal duş, çok fazla temizlemeye çalışmak (vajina kendi kendini yeniler ve çok aşırı temizlemek orada bulunan yararlı bakterilerin yok olup zararlıların öne geçmesine sebep olmaktadır.), krem, losyon vs.. sürmek zararlı olur kızlar. Siz tüyleri temizleyin, idrarınızı yaptıktan sonra ve normaldeyken de temizliğine dikkat edin yeterli olur.

Evlenecek arkadaşımızı da tebrik ediyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

Son düzenleme: 30 Haziran 2010