vajinal akıntı :(

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve crayzyy33 tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Haziran 2010
    Konu Sahibi : crayzyy33
  1. crayzyy33

crayzyy33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    hanımlar bende yıllardır daha doğrusu daha çok yaz gelince beyazımsı bir akıntı olur ve kokulu bilmiyorumkismile bir çok doktora gittim ama değişen hiç bir şey yokk bilmiyorumkismile bekarkende vardı hala da var yaz günü 3/4 defa duş alıyorum ...alamayacak yerdeysem her tuvalete gittiğimde avonun vajina temizleme jelini kullanıyorum ...günlük ped kullanıyorum ...
    yaklaşık 10 yıldır durum böyle kronik sanırım doktorlar mantar diyorlar ve ben hep mantar ilaçları kullanıyorum ama hiç kaşıntı yok ki kokusu da olmasa idare edicem günlük petle ama çok rahatsızım yıllardır doktorların verdiği ilaçlardan sıkıldım artık yok yok geçmiyor ...
    benim durumumda olan arkadaşlar varmı acaba :1ninca:

2. 10 Haziran 2010
  3. didi_

didi_ İki deli kedim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
  4. 10 Haziran 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş olsun. haklısın uzun süren bu şikayetler insanı canından bezdiriyor. eminim kültürlerin de alınmıştır ancak mantar akıntısının kokulu olmadığını biliyoruz.clamidia, ureoplazma gibi organizmalar araştırıldı mı ya da eş tedavisi ile birlikte bir uygulama yapıldı mı?senin bağışıklık sistemin tam kan sayımın, şeker düzeyin vs. yapılmadı ise bunların yapılmasını önerebilirim geçmiş olsun. sevgiler.

6. 11 Haziran 2010
  7. crayzyy33

crayzyy33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler hanımlar olumunekankayizsmile

8. 15 Haziran 2010
  9. sega

sega Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba doktor hanım 14 yaşında bir kızım var sürekli koyu renkli ve çok akıntısı oluyor henüz regl olmadı bu bir problem olduğunu gösterirmi?

10. 17 Haziran 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş olsun bir enfeksiyonun belirtileri bunlar, kızınızı incitmeden yapılacak bir vajinal kültürle sonuca göre antibiyotik tedavisi planlanır ve rahatlar. sevgiler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.